603 48 77 89      Po-Čt 9:00 - 16:00
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Máte problémy s řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech odlupující se pokožku?
Více info zde ...

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou. Program detoxikace znamená zjednodušeně odstraňování jedů, toxinů. Tyto látky vyvolávají v našem organismu vážné zdravotní komplikace. Nepřetěžujte Váš vnitřní detoxikační systém a udržujte jej v čistém a kvalitním stavu. Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89

OMX Probiotika Vegan Deluxe 30 kapslí

Kvalita výroby: Fermentace bez laktózy
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Popis produktu:

OMX probiotika Dr. OHHIRA obsahuje unikátní patentovaný bakteriální kmen, který je 6x silnější, než jakýkoli doposud známý kmen prospěšných bakterií. Jedná se o živé bakterie, žádné z bakterií nejsou lyofilizované!

 • obtíže trávícího traktu
 • obtíže pokožky 
 • pro zdravý střevní mikrobiom
 • pro maximální příjem kyslíku u sportovců
 • 5 let fermentace  ...
Pro nejcitlivější trávící trakt!

Skladem
Dodání do 2 dnů
1 290 Kč
 • Informace
 • Podrobný popis
 • Máte dotaz?
 • Hodnocení

Účinky:

Pro nejcitlivější trávící trakt

Dávkování:

1-2 kapsle denně zapít vodou

Upozornění:

Tento produkt je registrován jako doplněk stravy, obsahuje melasu. Není určen jako náhrada vyvážené, pestré stravy. Nejedná se o lék. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určen pro děti do 3 let. Skladujte na suchém místě v dobře uzavřeném obalu, vyhýbejte se přímému slunečnímu záření a vlhkosti.

Balení po:

30 kapslí (1 kapsle x 580 mg)

Složení:

Melasa/oligosacharidy 124,84 mg, Švestka domácí (Prunus domestica) 49,2 mg, Špenát setý (Spinacia oleracea) 16,4 mg, Kustovnice čínská (Lycium chinese) 6,2 mg, Shitake (Lentinula edodes) 5,2 mg, Hořčice zelená / Komatsuna (Brassica rapa var. Perviridis) 3,1 mg, Fíkovník obecný (Ficus carica I.) 3,1 mg, Borůvka obecná (Vaccinium) 2 mg, Voskovník červený (Myrica rubra) 2 mg, Yuzu (Citrus JUNOS SIEB. Ex Tanaka) 2 mg, Agaricus (Agaricus blazei) 2 mg, Maitake (Grifola frondosa) 2 mg, Hiziki (mořské řasy Hizikia fusiforme) 2 mg, Wakame (Undara pinnatifida) 2 mg, Konbu (Laminaria japonica) 2 mg. Pomocné látky: Světlice barvířská (Carthamus tinctorius L) 113,0 mg, prášek z mořských řas (Lithothamnion calcareum) 24,9 mg, Rostlinný olej s obsahem vitaminu E (řepkový olej, soja) 6,5 mg, Glycerinový emulgátor s estery mastných kyselin 70,4 mg (celkem 214.8 mg). Složení obalu: škrob 73,7 mg, glycerin 40,3 mg, Carrageenan 41,4mg, jednoduchý karamel (E150a), (celkem 160 mg).

Značka:

OM-X® Dr.Ohhira®

Výrobce:

BioBank Japonsko

Informace a doporučení na těchto webových stránkách o Tradiční čínské a Ayurvédské medicíně, bylinných produktech jsou pouze informativní, nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem západní medicíny. Potravinové doplňky nemají schválené léčivé účinky a nejedná se tedy o lék. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákony o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

OMX Probiotika Vegan Deluxe 30 kapslí

Prémiová OMX  Probiotika Vegan Deluxe 5 let fermentovaná japonské výroby Dr. OHHIRA ® ...

Image 1

OMX probiotika Dr. OHHIRA obsadily 1. místo v celosvětovém testu: Neutrácejte peníze za průměrná probiotika, od lékařky Dr. Nan Kathryn Fuchs, která dělá recenze u různých doplňků stravy ....

Střevní mikroflóra a imunita

Střevní mikroflóra je ovlivňována mnoha faktory jako jsou stravovací návyky, životní prostředí, stres, hormonální vlivy, užívání léků (antibiotika, antikoncepce, hormonální léčiva). Vzhledem k tomu, že imunitní systém je ovlivněn stavem bakteriálního osídlení zažívacího traktu, je velmi důležité udržovat střevní mikroflóru v rovnováze. OMX probiotika Vegan Deluxe jsou probiotickým přípravkem s obsahem vlastních prebiotik (podporujících účinnost probiotik a růst prospěšných střevních bakterií). Tato probiotika vznikají pětiletou fermentací směsi vybraných rostlin a bakterií mléčného kvašení. Výsledkem je velice účinné a kvalitní probiotikum, které může být skladováno při pokojových teplotách bez jakékoli ztráty účinnosti. 

Japonská 5 let Vegan De Luxe fermentovaná protiotika OM-X®  
Pokud hledáte nejlepší probiotika pro zdravou střevní mikroflóru, po užívání antibiotik, nebo pro optimální funkci vašeho imunitního systému jsou OMX probiotika tou správnou volbou. Nejsou pouhými probiotiky. V jedné kapsli jsou totiž obsaženy probiotika, prebiotika a díky pětileté fermentaci také řada dalších cenných, tělu a střevnímu mikrobiomu prospěšných složek, jako třeba oligosacharidy (podpora růstu prospěšných střevních bakterií), polyfenoly, vláknina (regulace trávení tuků a sacharidů + podpora růstu prospěšných střevních bakterií) a enzymy (trávení potravy).

Image 2

Proč zvolit OM-X®  probiotika?

Tato veganská probiotika na bázi 5 let fermentované rostlinné směsi s 12 vyjímečně odolných živých bakteriálních kmenů je unikátní japonský probiotický přípravek obsahující prebiotika, probiotika a postbiotika.
Fermentace mění použité ingredience (vybrané druhy řas, hub, ovoce, zeleniny) do zcela jiné, snáze tolerovatelné formy, přičemž při fermentaci je použit pouze rostlinný materiál, tedy žádné mléko nebo mléčné výrobky.

100% přírodní, plně vstřebatelné, efektivní a vysoce účinné s klinickými testy obstojí i v obtížně léčitelných zdravotních problémech jako:

 • Obtíže trávícího traktu
 • Obtíže pokožky 
 • Optimalizace hustoty kostí
 • Pro maximální příjem kyslíku u sportovců
 • V obalu plně vstřebatelná fermentovaná pasta bez laktózy

Jsou vyrobeny 5-ti letým fermentačním procesem, který využívá 12 druhů živých bakterií mléčného kvašení. V kapsli jsou obsaženy zároveň i prebiotika podporující rozmnožení probiotických bakterií – většina probiotických přípravků přitom obsahuje pouze probiotika. OMX obsahují obě složky – jak probiotické bakterie, tak prebiotika podpurující jejich přežití v zažívacím traktu. Prebiotika také vyživují prospěšné bakterie, které jsou již ve střevech obsaženy. Obsahuje unikátní patentovaný bakteriální kmen TH 10. Dr. Ohhira vyvinul svůj vlastní patentovaný bakteriální kmen, který je zhruba 6x silnější než jakýkoli doposud známý kmen prospěšných bakterií. Jedná se o živé bakterie, žádné z bakterií nejsou lyofilizované. Zesílená účinnost je způsobena 5-ti letou fermentací. V procesu výroby probiotik umožní přežití pouze nejsilnějších bakterií. Není třeba uchovávat v ledničce. Fermentace za běžných teplot má za výsledek tříletou dobu trvanlivosti při pokojové teplotě.

Image 3

Proč dát přednost prémiovým probiotikům ...

Kvalita a účinnost

OMX probiotika jsou vyrobena procesem, při kterém se smíchá bezmála 20 různých druhů rostlin (bylin, ovoce, mořských řas). Do rozmělněné směsi se přidá 12 různých kmenů probiotických bakterií a tato směs se nechá fermentovat po dobu 5 let.
Co se po tuto dobu děje? Bakterie během této doby zápasí o svůj prostor k životu a na konci procesu jsou tedy ve směsi obsaženy pouze ty nejsilnější druhy prospěšných bakterií.

1.) OMX probiotika neobsahují láktózu ani mléčnou bílkovinu

Lékaři probiotika nejčastěji doporučují lidem s trávícími obtížemi a tedy citlivým trávicím traktem. Tito lidé mnohdy zjistí, že nemohou probiotika používat, protože jim probiotika ještě více dráždí střeva a stav zhoršují. To bývá často způsobeno obsahem laktózy nebo mléčné bílkoviny. OMX probiotika jsou vyráběny zcela odlišným způsobem, než jakákoli jiná probiotika, a to procesem 5 leté fermentace rostlinné směsi. OMX probiotika tím pádem oproti běžným probiotikům, vyráběným na mléčném základu neobsahují žádnou mléčnou bílkovinu, laktózu ale ani lepek.

2.) OMX probiotika obsahují skutečně živé bakterie

Většina běžně dostupných, levných probiotik obsahuje bakterie, které prošly procesem tzv. lyofilizace. Tzn. že bakterie obsažené v daném probiotickém přípravku byly zamraženy, je nutné je uchovávat v ledničce a předpoklad je takový, že bakterie začnou být znovu aktivní pří průchodu zažívacím traktem, kdy jsou zahřáty tělesnou teplotou. Otázka je, jak živé a životaschopné takové bakterie jsou, zda nejsou oslabené, a jestli jsou tedy dostatečně silné na to, aby se v zažívacím traktu vůbec uchytily, natož aby se dál rozmnožovaly...
OMX probiotika oproti tomu obsahují skutečně živé bakterie, které jsou navíc vyrobené procesem pětileté fermentace a zrání, při kterém se vyvinou velmi silné kmeny bakterii v čele s bakteriálním kmenem TH10.

3.) OMX probiotika obsahují také prebiotika a postbiotika

Kapsle OMX probiotik obsahují pastu nafermentovaných rostlinných složek, extrémně bohatou na probiotika. Jedná se o stejnou probiotickou pastu, která byla fermentována v nádobách po dobu pěti let. Tato pasta je následně vložena do kapslí chránícími před žaludečními kyselinami, tak aby se probiotika dostala v co největším množství a při co nejlepší životaschopnosti až do střev. To tedy znamená že kapsle OMX probiotik obsahuje také prebiotický materiál, který sloužil k vypěstování probiotik. Tento materiál i ve střevě dále slouží k lepšímu rozmnožení bakterií z kapsle, ale také k množení prospěšných bakterií již obsažených ve střevech.

Image 4

Výrobní proces

Japonské umění pětileté fermentace

OMX probiotika jsou vyráběna pomocí přírodní fermentační metody, která využívá sezónních rostlinných přísad. Výroba trvá pět roků, během kterých se působením bakterií mléčného kvašení a změn teplot dle ročních obdobích střídá proces fermentace a zrání. Jsou používány lokální rostliny a jednotlivé rostlinné přísady jsou přidávány do fermentačních sudů v pořadí odpovídajícím jejich dozrávání v jednotlivých ročních obdobích. Samotná fermentace začíná přidáním bakterií mléčného kvašení. Opakováním tohoto procesu bakterie mléčného kvašení znovu a znovu fermentují použité přísady a zároveň akumulují velké množství živin jako například aminokyseliny, peptidy, vitamíny, minerály, organické kyseliny, vlákninu, olygosacharidy, polyfenoly a flavanoidy. Po pěti letech fermentace a zrání je probiotická pasta doručena do největší japonské farmaceutické společnosti FUJI CAPSULE ke kapsulaci. Obal kapsle je tvořen ve formě Vegan a chrání prospěšné bakterie před žaludeční kyselinou.

Ruční výroba

I když je v Japonsku technologická úroveň velmi vysoká, jsou ruční práce důležitou součástí výroby OMX probiotik.

Kontrola kvality a unikátní forma

OMX probiotika jsou vyráběna podle nejvyšších standardů správné výrobní praxe. Každá výrobní šarže finálního produktu je testována nezávislou organizací. Kvalita produktu je vyhodnocena podle množství prospěšných bakterií a nutriční analýzy, která zkoumá množství aminokyselin, vitamínu, minerálu a organických kyselin. Bezpečnost výrobku je zajištěna testy na obsah zbytkových pesticidů a těžkých kovů. OMX probiotika se od běžných probiotik liší také svou formou.

Image 5

Každá kapsle obsahuje: 580 mg fermentovaného rostlinného extraktu.

Živé bakteriální kultury:

· Bifidobacterium breve M-16V - 0,1 mg - 1x109 CFU

· Bifidobacterium infantis M-63 - 0,1 mg - 1x109 CFU

· Bifidobacterium longum BB536 - 0,1 mg - 1x1010 CFU

· Bifidobacterium lactis Bl-04® - 0,1 mg - 1x109 CFU

· Lactobacillus acidophilus La-14® - 0,1 mg - 1x1011 CFU

· Lactobacillus brevis NBRC 3345 - 0,1 mg - 1x109 CFU

· Lactobacillus bulgaricus NBRC 13953 - 0,1 mg - 1x109 CFU

· Lactobacillus casei TO-A - 0,1 mg - 1x109 CFU

· Lactobacillus fermentum NBRC 3071 - 0,1 mg - 1x109 CFU

· Lactobacillus helveticus NBRC 3809 - 0,1 mg - 1x109 CFU,

· Lactobacillus plantarum TO-A - 0,1 mg - 1x109 CFU

· Streptococcus thermophilus NBRC 13957 - 0,1 mg - 1x1011 CFU

*CFU - bakterie schopné tvořit kolonie stejných bakterií tvořit kolonie stejných bakterií


Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky či mohla vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. Ony bylinky se používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědecké výzkumy s prokázanými účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete ... 

Kvalita výroby: Fermentace bez laktózy
Kvalita výroby: Fermentace bez laktózy
Kvalita výroby: Biotechnology™
Až dosud se jednalo pouze o podezření, že zánětlivá onemocnění střev jsou zvláštností naší doby, ale opak je pravdou. Četnost tohoto onemocnění neúměrně stoupá ...
více
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Máte problémy s řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech odlupující se pokožku?
Více info zde ...

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou. Program detoxikace znamená zjednodušeně odstraňování jedů, toxinů. Tyto látky vyvolávají v našem organismu vážné zdravotní komplikace. Nepřetěžujte Váš vnitřní detoxikační systém a udržujte jej v čistém a kvalitním stavu. Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup