603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00
Aktuality

Nejen covid, očkování, ale i jiné infekce a silná míra stresu ovlivňují kvalitu Vašich vlasů či jejich padání. Anti Hair Loss program Vám pomůže znovu obnovit zdravý stav vlasů, jejich pevnost a kvalitní růst.
Více info zde ...

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Jak napomáhat při odstranění akné? Více info zde ...

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89

Detoxikace organismu

 DETOXIKACE - 1. Ledovec

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou ... 

Proč je detoxikace organismu pro Vás důležitá? 

Zaskočí-li nás zdravotní problémy, máme 2 možnosti:

 • Léčbu
  Farmaceutická (chemický přístup)
 • Naturopatie
  Detoxikace organismu a příšlušné přírodní produkty

Detoxikace je očistný proces, během kterého se tělo zbavuje škodlivých látek (toxinů), které vedou k poruše tělesných funkcí ...

Detoxikace organismu pro Zdraví!

„Lékař pomáhá, ale příroda léčí“ Hippokrates

Detoxikace organismu je přírodní léčebný systém - metoda, jak velice účinným způsobem zbavit buňky škodlivých toxinů a uvést naše energetické pole do rovnováhy. Stačí přetížit vnitřní detoxikační systém a přestane řádně fungovat. A je zde nemoc ...

Každá buňka provádí chemickou energetickou reakci, která má svůj odpad. Ten se z buňky musí dostat k játrům, ledvinám, aby byl z organismu odstraněn. Pokud se tak nestane, začnou se v organismu usazovat toxické látky, které změní chemické prostředí v organismu za kyselé. Detoxikace organismu podporuje zvýšení imunitního systému ...

DETOXIKACE - KONZERVA

Jakým toxinům se vystavujete vy?

 • Skryté infekce
  Střevní paraziti, kvasinky, škodlivé bakterie
 • Alergeny
  Prach, pyl, plíseň, gluten, lepek, dýchací jedy ...
 • Antibiotika a léky
  Přílišné používání 

Provádíme detoxikaci organismu:

Detoxikace jater a střev

Mnoho lidí považuje za detoxikaci organismu pití vody, hladovění atd., což náš organismus nemůže vyčistit. Nejde lehce napravit roky přetěžování organismu jedy v krátké době.

Naše tělo má svůj samočistící systém, ale 75 % odpadních látek prochází přes játra a střeva. Pokud již játra nestíhají přebytek škodlivých látek zpracovávat, tělo přesouvá tyto toxiny do tukových zásob. Téměř všechny chemické léky poškozují jaterní tkáně, žaludek a střeva ...  
Z toho vyplývá, že je nutné provádět detoxikace organismu a snažit se co nejméně užívat chemických léků.  

Podobně jako játra, ledviny sehrává důležitou funkci detoxikace střev. Pokud trpíme zácpou, stolice se ve střevech zdržuje déle a toxiny se mohou vrátit zpět do krevního oběhu. Pozor na polopropustnost střev! Detoxikace střev je důležitá zejména jako prevence rakoviny tlustého střeva. Jeho čistota a správná funkce dokáže ovlivnit až 80 % imunitu.

Detoxikace organismu - snížená imunita

Vyšetření živé kapky krve v temném poli před a po detoxikaci organismu:

V našem Institutu zdraví využíváme již několik let k preventivnímu zjištění rizika vzniku rakoviny a dalších nemocí Biofotonický skener - Ramanův analyzátor (udělena Nobelova cena). Skener je první měřící zařízení na světě, které určuje hodnotu karotenoidů v kůži (SCS), čili okamžitou evidenci aktivity ve Vašem těle.

Dále využíváme i laserovou terapii (nízkofrekvenční polovodičový laser) - bio laserové ozařování krevního řečiště v nosní dutině, pulzační masáž, včetně stimulace bodů.

Využití detoxikace organismu:

 • Na záněty a bolesti kloubů, revmatické potíže a artróza
 • Vysoký krevní tlak a cholesterol
 • Cukrovku
 • Očistu střev a jater 
 • Infekční stavy močových cest a močového měchýře
 • Kožní problémy a alergie
 • Chronický únavový syndrom, lymeská borelióza ...

Detoxikace organismu se může stát hlavní metodou, ale mohou ji doplňovat i jiné terapeutické metody.

S t a r t   p r o   z d r a v é   h u b n u t í !

Více info Hubnutí

DETOXIKACE - ALOE VERA

Detoxikace organismu z Aloe Vera 

Detoxikaci organismu využíváme i u zácpy, která může být příčinou, proč se nám nedaří zhubnout, ale i zdrojem různých nemocí. Naplněné tlusté střevo je zdrojem toxických látek, které mohou mít celkově negativní vliv na celý organismus (propustnost střev).

Více informací o produktu ZDE 

K detoxikaci organismu využíváme i preparáty z koncentrátů 92 % Aloe Vera Barbadensis Miller a další škálů výrobků dle potřeby...
Aloe Vera bývá pro své vyjímečné schopnosti nazývána rostlinou „nesmrtelnosti“. Koncentrovaný gel Aloe Vera působí jako přírodní čistič. Z hlediska antimikrobiálního zabije vysoké % streptokoků, stafylokoků, plísně (např. Herpes Simplex..), kandidózy (Escherichia Coli …).

Použití:

 • detoxikuje, čistí tělo zevnitř
 • zbavuje se tuků a jedů
 • přírodní antibiotické účinky 
 • čistí krevní řečiště a zlepšuje průtok krve
 • při poranění kůže a popáleninách
 • hnisavé, vředové onemocnění

K detoxikaci v tlustém střevě, jaterní a ledvinová filtrace pomáhají urychlovat čistící procesy, tzv. kartáč střev. Nejvíce využíváme Sladkovodní křemelinu, Fiber, Cleanse ... 

DETOXIKACE - Zelený čaj

Potraviny a detoxikace organismu?

Cítíte se být unaveni? Možná jen potřebujete pročistit tělo ...

Vyzkoušejte i potraviny, které vám s tím pomohou. Některé mají schopnost na sebe toxiny vázat, jako zázvor, vojtěška, banány, mořské řasy ... 

 • Červená řepa
  Je chutná zelenina, která podporuje peristaltiku střeva, čímž pomáhá proti zácpě a zároveň pomáhá játrům vyloučit toxické látky z těla. Je také vhodná k celkovému posílení organismu. Smícháním červené řepy s mrkví a křenem získáme posilňující salát.
 • Řeřicha
  Je výborným zdrojem vitaminu C, thiaminu a betakarotenu. Všechny tyto látky patří mezi účinné antioxidanty, které naše tělo zbavují toxinů a posilují imunitu. Řeřicha je navíc přirozeně močopudná.
 • Rukola, špenát, kapusta 
  Listová zelenina podporuje hladinu chlorofylu v zažívacím traktu, čímž pomáhá tělu zbavit se toxinů z okolního prostřední, jako jsou herbicidy a pesticidy. Tuto zeleninu si můžete vychutnat syrovou nebo lehce orestovanou na olivovém oleji.
 •  Zelený čaj
  Při očistě organismu je zapotřebí dodržovat pravidelný pitný režim a zelený čaj je tou nejlepší volbou. Díky obsahu katechinu (rostlinný antioxidant) přispívá k detoxikaci a regeneraci jaterní tkáně a navíc podporuje funkci imunitního systému.

DETOXIKACE - Přirozená

Detoxikace organismu a Transdermální terapie

V lidském těle dospělého člověka se hromadí celá řada toxických látek, které ani zdravý organismus není schopen vyloučit přirozenou cestou.  Detoxikace přes chodidla je jedno z nejlepších řešení na domácí užití, protože detoxikujete celý Váš organismus a všechny orgány najednou v klidu domova. Chodidla jsou považována v tradiční čínské medicíně za druhé srdce.
Východní lékařství zastává názor, že gravitací jdou toxiny v těle během dne směrem dolů a nahromadí se od konečků prstů ke kotníkům. Dále se domnívá, že akumulace toxinů vede k mnoha degenerativním chorobám. Dlouhodobé hromadění toxických látek v těle většinou vede k bolestem hlavy či únavě. Pokud tento problém neřešíte, dochází často k závažnějším zdravotním problémům. Stáváte se náchylnými k infekcím a organismus slábne. Vaše tělo potřebuje dosáhnout rovnováhy mezi vylučování toxinů a vstřebávání živin a vody.

V naší poradně využíváme také detoxikační náplasti vycházející z tradiční čínské medicíny v nano paměti. Kromě celkové očisty těla Trans-dermální náplasti ulevují od bolestí a otoků končetin, uvolňují svalstvo na nohách, odstraňují zápach nohou, zlepšují kvalitu spánku, snižují únavu a naopak zvyšují energii, ulevují od astmatu. Svým komplexním působením také zlepšují celkový zdravotní stav a pomáhají od vleklejších nemocí. Hlavně ženy pak uvítají, že náplasti také výrazně pomáhají hubnout.

DETOXIKACE - AQUARION CV


V poradně pro detoxikaci využíváme pro zvýšení podpory odvodu toxických škodlivin z těla přístroj Aquarion. Je to vysoce výkonné filtrační, ionizační zařízení, produkující vodu bohatou na kyslík, zbavenou těžkých kovů a jedovatých látek ... 

Stop elektrosmogu! 

E-Protect Sticker,  E-Protect Card 

Všechny elektronické přístroje a přenosová zařízení vysílají elektromagnetické vlny. V nedávných letech došlo k prudkému nárůstu v používání mobilních elektrotechnických přístrojů a bezdrátové technologie, což znamená, že průměrná osoba je vystavena neustálému a stále se zvyšujícímu náporu elektromagnetického záření. Toto záření je neviditelné, ale může mít potencionálně nepříznivé účinky na optimální zdraví a pocit pohody. Řada E-Protect od CaliVita® Electronics je určena k tomu, aby pomohla poskytnout ochranu proti škodlivým účinkům elektromagnetického záření (EMP).

E-Protect Sticker se musí umístit přímo na váš elektronický přístroj. Na zadní část vašeho telefonu, laptopu, monitoru, mikrovlnné trouby, palubní desku v autě atd. Zajistěte, ať je na každém přístroji, který používáte!
E-Protect Card nejlépe účinkuje, když se nachází poblíž vašeho těla. Vložte tuto kartu do své kapsy, kabelky nebo peněženky.  Dejte ji každému členovi své rodiny, zvláště svým dětem.

 • Je technickou inovací
 • Vědecky testován
 • Má nepřetržitý účinek
 • Nemá žádné vedlejší účinky a žádnou kontraindikaci

V dnešní době je organismus zatěžován mnoha negativními vlivy, což může vést ke zvýšení výskytu nemocí. Organismus může být zanesen látkami z prostředí, potravy či léků. Je tedy důležité přemýšlet o podpoře orgánů, které se podílejí na detoxikaci těla a napomoci organismu s očistou. Jaro je ideální k provedení detoxikace organismu, ale není to podmínkou pouze v tento čas.
více
Optimální trávení, víc energie...
Malé fialové bobulky Açaí připomínají modré hroznové víno. Pochází z palmy Açaí, která roste ve střední a jižní Americe, zejména v amazonských deštných pralesích.
více
Podpora krvetvorby, trávení, vylučování, antivirové účinky ...
více
Stimulovat vylučování moči, redukce váhy ... 
více
Podpora imunitního systému, cholesterol, krevní tlak ...
více
Aktuality

Nejen covid, očkování, ale i jiné infekce a silná míra stresu ovlivňují kvalitu Vašich vlasů či jejich padání. Anti Hair Loss program Vám pomůže znovu obnovit zdravý stav vlasů, jejich pevnost a kvalitní růst.
Více info zde ...

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Jak napomáhat při odstranění akné? Více info zde ...

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup