603 48 77 89      Po-Čt 9:00 - 16:00
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Máte problémy s řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech odlupující se pokožku?
Více info zde ...

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou. Program detoxikace znamená zjednodušeně odstraňování jedů, toxinů. Tyto látky vyvolávají v našem organismu vážné zdravotní komplikace. Nepřetěžujte Váš vnitřní detoxikační systém a udržujte jej v čistém a kvalitním stavu. Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89

Detoxikace organismu

 DETOXIKACE - 1. Ledovec

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou ... 

Proč je detoxikace organismu pro Vás důležitá? 

Zaskočí-li nás zdravotní problémy, máme 2 možnosti:

 • Léčbu
  Farmaceutická (chemický přístup)
 • Naturopatie
  Detoxikace organismu a příšlušné přírodní produkty

Detoxikace je očistný proces, během kterého se tělo zbavuje škodlivých látek (toxinů), které vedou k poruše tělesných funkcí ...

Detoxikace organismu pro Zdraví!

„Lékař pomáhá, ale příroda léčí“ Hippokrates

Detoxikace organismu je přírodní léčebný systém - metoda, jak velice účinným způsobem zbavit buňky škodlivých toxinů a uvést naše energetické pole do rovnováhy. Stačí přetížit vnitřní detoxikační systém a přestane řádně fungovat. A je zde nemoc ...

Každá buňka provádí chemickou energetickou reakci, která má svůj odpad. Ten se z buňky musí dostat k játrům, ledvinám, aby byl z organismu odstraněn. Pokud se tak nestane, začnou se v organismu usazovat toxické látky, které změní chemické prostředí v organismu za kyselé. Detoxikace organismu podporuje zvýšení imunitního systému ...

DETOXIKACE - KONZERVA

Jakým toxinům se vystavujete vy?

 • Skryté infekce
  Střevní paraziti, kvasinky, škodlivé bakterie
 • Alergeny
  Prach, pyl, plíseň, gluten, lepek, dýchací jedy ...
 • Antibiotika a léky
  Přílišné používání 

Provádíme detoxikaci organismu:

 • S využitím přístrojové techniky
 • Produktovou metodu tzv. kartáče střev
 • Transdermální detoxikaci

Detoxikace jater a střev

Mnoho lidí považuje za detoxikaci organismu pití vody, hladovění atd., což náš organismus nemůže vyčistit. Nejde lehce napravit roky přetěžování organismu jedy v krátké době.

Naše tělo má svůj samočistící systém, ale 75 % odpadních látek prochází přes játra a střeva. Pokud již játra nestíhají přebytek škodlivých látek zpracovávat, tělo přesouvá tyto toxiny do tukových zásob. Téměř všechny chemické léky poškozují jaterní tkáně, žaludek a střeva. Z toho vyplývá, že je nutné provádět detoxikace organismu a snažit se co nejméně užívat chemických léků.  

Podobně jako játra, ledviny sehrává důležitou funkci detoxikace střev. Pokud trpíme zácpou, stolice se ve střevech zdržuje déle a toxiny se mohou vrátit zpět do krevního oběhu. Pozor na polopropustnost střev! Detoxikace střev je důležitá zejména jako prevence rakoviny tlustého střeva. Jeho čistota a správná funkce dokáže ovlivnit až 80 % imunitu.

Vyšetření živé kapky krve v temném poli před a po detoxikaci organismu:

V našem Institutu zdraví využíváme již několik let laserovou terapii (nízkofrekvenční polovodičový laser) - bio laserové ozařování krevního řečiště v nosní dutině, pulzační masáž, včetně stimulace bodů.

Detoxikace organismu se může stát hlavní metodou, ale mohou ji doplňovat i jiné terapeutické metody.

S t a r t   p r o   z d r a v é   h u b n u t í !

Více info Hubnutí

DETOXIKACE - ALOE VERA

Detoxikace organismu  

Detoxikaci organismu využíváme i u zácpy, která může být příčinou, proč se nám nedaří zhubnout, ale i zdrojem různých nemocí. Naplněné tlusté střevo je zdrojem toxických látek, které mohou mít celkově negativní vliv na celý organismus (propustnost střev).

Použití:

 • detoxikuje, čistí tělo zevnitř
 • zbavuje se tuků a jedů
 • přírodní antibiotické účinky 
 • čistí krevní řečiště a zlepšuje průtok krve
 • při poranění kůže a popáleninách

K detoxikaci v tlustém střevě, jaterní a ledvinová filtrace pomáhají urychlovat čistící procesy, tzv. kartáč střev.

DETOXIKACE - Zelený čaj

Potraviny a detoxikace organismu?

Cítíte se být unaveni? Možná jen potřebujete pročistit tělo ...

Vyzkoušejte i potraviny, které vám s tím pomohou. Některé mají schopnost na sebe toxiny vázat, jako zázvor, vojtěška, banány, mořské řasy ... 

 • Červená řepa
  Je chutná zelenina, která podporuje peristaltiku střeva, čímž pomáhá proti zácpě a zároveň pomáhá játrům vyloučit toxické látky z těla. Je také vhodná k celkovému posílení organismu. Smícháním červené řepy s mrkví a křenem získáme posilňující salát.
 • Řeřicha
  Je výborným zdrojem vitaminu C, thiaminu a betakarotenu. Všechny tyto látky patří mezi účinné antioxidanty, které naše tělo zbavují toxinů a posilují imunitu. Řeřicha je navíc přirozeně močopudná.
 • Rukola, špenát, kapusta
  Listová zelenina podporuje hladinu chlorofylu v zažívacím traktu, čímž pomáhá tělu zbavit se toxinů z okolního prostřední, jako jsou herbicidy a pesticidy. Tuto zeleninu si můžete vychutnat syrovou nebo lehce orestovanou na olivovém oleji.
 •  Zelený čaj
  Při očistě organismu je zapotřebí dodržovat pravidelný pitný režim a zelený čaj je tou nejlepší volbou. Díky obsahu katechinu (rostlinný antioxidant) přispívá k detoxikaci a regeneraci jaterní tkáně a navíc podporuje funkci imunitního systému.

DETOXIKACE - Přirozená

Detoxikace organismu a Transdermální terapie

V lidském těle dospělého člověka se hromadí celá řada toxických látek, které ani zdravý organismus není schopen vyloučit přirozenou cestou.  Detoxikace přes chodidla je jedno z nejlepších řešení na domácí užití, protože detoxikujete celý Váš organismus a všechny orgány najednou v klidu domova. Chodidla jsou považována v tradiční čínské medicíně za druhé srdce.
Východní lékařství zastává názor, že gravitací jdou toxiny v těle během dne směrem dolů a nahromadí se od konečků prstů ke kotníkům. Dále se domnívá, že akumulace toxinů vede k mnoha degenerativním chorobám. Dlouhodobé hromadění toxických látek v těle většinou vede k bolestem hlavy či únavě. Pokud tento problém neřešíte, dochází často k závažnějším zdravotním problémům. Stáváte se náchylnými k infekcím a organismus slábne. Vaše tělo potřebuje dosáhnout rovnováhy mezi vylučování toxinů a vstřebávání živin a vody.

DETOXIKACE - AQUARION CV

V poradně pro detoxikaci využíváme pro zvýšení podpory odvodu toxických škodlivin z těla speciální přístroj. Je to vysoce výkonné filtrační, ionizační zařízení, produkující vodu bohatou na kyslík, zbavenou těžkých kovů a jedovatých látek ... 

Pro více informací poradenství

Tato internetová stránka je koncipována pro vzdělávací program našich kurzů.

Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Máte problémy s řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech odlupující se pokožku?
Více info zde ...

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou. Program detoxikace znamená zjednodušeně odstraňování jedů, toxinů. Tyto látky vyvolávají v našem organismu vážné zdravotní komplikace. Nepřetěžujte Váš vnitřní detoxikační systém a udržujte jej v čistém a kvalitním stavu. Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup