603 48 77 89      Po-Čt 9:00 - 16:00
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Máte problémy s řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech odlupující se pokožku?
Více info zde ...

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou. Program detoxikace znamená zjednodušeně odstraňování jedů, toxinů. Tyto látky vyvolávají v našem organismu vážné zdravotní komplikace. Nepřetěžujte Váš vnitřní detoxikační systém a udržujte jej v čistém a kvalitním stavu. Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89

Dermatologicko-estetická obnova pokožky

Je systém omlazování pokožky. Při pravidelném používání výrobků je pokožka lépe prokrvená, hladká, hebká, hydratovaná, barevně sjednocená a na pohled zdravější, zářivější a vypnutá.

Anti-aging MEDICÍNA

Anti-aging medicína

Anti-aging medicína, čili medicína proti stárnutí je nově vzniklá specializace, jejímž cílem je dosáhnout co nejlepšího možného zdravotního stavu člověka a zároveň zbrždění procesu stárnutí jeho organismu. Tato medicína omlazuje lidský organismus zevnitř i navenek a zabývá se také drobnými nuancemi a problémy, které se v rámci klasické medicíny vůbec neřeší.
Medicína proti stárnutí je novým medicínským směrem 21. století, který spojuje výhody klasické západní medicíny s uměním medicíny východní.

Poradenské centrum nabízí:

 • Obnova pokožky při využití biomimetiských peptidů, včetně růstových faktorů v programu nanotechnologíe
 • Nanášení pleťových sér v nanotechnologii ultrazvukem (nejvyšší průnik aktivních látek do pokožky)
 • Odstranění pigmentových skrvrn a barevné sjednocení 
 • Redukce známek předčasného stárnutí pleti věkem
 • Ucelenou řadu Anti aging medicíny
 • Trans dermální terapie
 • Produkty s účiností telomerázy  

Jak zachovat mládí a krásu co nejdéle

Anti-aging  medicína se přiklání velkou mírou k prevenci. Nejde o to, abychom léčili nemoci, ale naučili se nemocem předcházet. Čím dříve začneme, tím lépe se dá stárnutí ovlivnit!
Spojení výživy a hydratace pokožky je tajemstvím přirozeného omlazení. Kombinovaná aplikace zevnitř a zvenku podporuje dlouhodobé omlazení a upevnění zdraví pokožky, pleti, vlasů a nehtů. Oči, oční okolí, vrásky a řasy jsou oblastí, na kterou se zaměřuje každá dívka a žena.  Vše dohromady vytváří jedinečný obraz a výraz každé z nás. Ta individualita, která nás odlišuje a ty lehké jemné nedokonalosti, nás činí originálními a jedinečnými.
Naše tělo má naštěstí ve svém neustálém boji s volnými radikály s spojemnce. Látky, označované jako antioxidanty mohou zastavit, nebo dokonce zvrátit poškození vyvolané volnými radikály a ukončit např. zánětlivé procesy související s mikrojizvami.

Anti-aging OMLAZENÍ

Proces stárnutí ovlivňují faktory:

 • nedostatek odpočinku (relaxace) 
 • nedostatek nočního spánku
 • UV sluneční záření
 • jídelníček důležitý na živiny
 • konzumace alkoholu, cigaret
 • nadměrný a dlouhodobý stres
 • nevhodné kosmetické přípravky
 • nadváha a obezita
 • nedostatek pohybu
 • užívání léků spojené s nemocí a tichý zánět

Klíčem správné funkce našeho organismu je  r o v n o v á h a.

Výzkumy prokázaly, že ideální rovnováha omega-6:3 nemasycených mastných kyselin je dle našich genů 3:1. Denní spotřeba z mořských ryb získaným omega-3 EPA (kyseliny eikosapentaneové) a DHA (kyseliny dokosahexaenové) závisí na tělesné hmotnosti. Praxe ukázala, že EPA a DHA, vyskytující se přirozeně dohromady, musí být pro ideální účinek suplementovány dohromady. Omega-3 mastné kyseliny v rybím oleji mají mnoho benefitů a jsou důležité pro flexibilitu buněčné membrány a správnou funkci buněčné signalizace.

Pokud jsme mladí, naše hormony jsou produkovány v dostatečném množství a udržují rovnováhu organismu. Hormony jsou důležité pro regulační a opravné procesy lidského těla. Jak stárneme, snižuje se produkce hormonů a na nás se začínají projevovat známky stárnutí. Změny hormonálních hladin v průběhu stárnutí např.: LH (luteinizační hormon, žena v období po menopauze) ukazuje vzestup, oproti aldosteronu, který vykazuje pokles. TSH (hodnoty štítné žlázy) vzestupují, ale klesá naopak vitamín D (řídnutí kostí), testosteron, estrogeny (klimakterium) ...

Růstový hormon (RH) hraje velice důležitou roli v dětství a  mladém věku při růstu organismu. Produkujeme jej však po celý život. Množství produkce klesá s rostoucím věkem a jeho dodáním můžeme mnohé známky stárnutí zvrátit. Nedostatek růstového hormonu znamená sníženou kvalitu života, možnost i podlomeného zdraví (užívání léků), svalovou slabost a ztráta síly, obtížné čelení stresových situací, úzkost, deprese, nepřiměřenou citovou labilitu, postupnou ztrátu paměťových funkcí, pomalé hojení ran, lehkou unavitelnost, dlouhé zotavování z nemocí.
Tyto změny spolu se snížením objemu svalové hmoty (uvolněná, nepružná pokožka) a zvýšením obsahu tuku nejen viscerálního - vnitřního (přibírání na váze), ale i v podkoží (převážně na břiše), tvorbou vrásek a snížením libida představují celkové stárnutí organismu. V dospělosti se produkce anabolického RH z podvěsku mozkového (hypofýzy) klesá a omezuje se pouze na období hlubokého spánku v noci. Pokles se výrazně snižuje, pokud zažíváme stresové situace, máme nedostatek spánku (3 směnný pracovní cyklus) a přejídáme se na noc.
Přirozenou produkci RH zvyšují živočišné proteiny v dietě (ryby, maso, vejce ...), ale i mlezivo, či podpora suplementací aminokyselin a sportovní aktivitou ...

Telomerázová teorie  - Teorie genu pro dlouhověkost

Biologické hodiny mohou být ukryty na konci chromozomů. Každý z našich 23 párů chromozomů má čepičku, která se nazývá telomera. Pokaždé, když se buňky dělí, telomera se o něco zkracuje. Po 50 děleních je čepička již jen nepatrná. Vědci v současnosti věří, že právě telomery jsou vnitřními biologickými hodinami a jejich zánik signálem k ukončení lidského života.
V 70. letech ruští vědci Alexaie Olovnikov a James Watson (laureát Nobelovy ceny) objevili, že zkracování telomer vede k buněčné smrti. Zkracování telomer vede také k vyššímu riziku vzniku degenerativních onemocnění. Zdravé, aktivní buňky jsou schopny vytvářet enzym telomerázu (mlezivo), která zabraňuje zkracování telomer a umožňuje buňkám přežívat nad jejich životní limit ...

V našem poradenském centru doporučujeme po zdravotní diagnostice v Programu pro Zdraví produkty, které obsahují telomerázu ...

Anti Aging med. MITOCHONDRIE

Mitochondriální poškození

Mitochondrie jsou malé organely, které mají funkci respiračních (dýchacích) center pro naše buňky. Jsou to takové elektrárny buněk. Volné kyslíkové radikály, které vznikají při oxidativních procesech v mitochondriální membráně, je poškozují, a dokonce i ničí. Jestliže je mitochondrie zničena, buňka ji nedokáže nahradit a vede to k neúprosné ztrátě energie a následně k ohrožení buněčné funkce.

Pro více info využijte poradenství Kontaktní formulář

Tato internetová stránka je koncipována pro vzdělávací program našich kurzů.

Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Máte problémy s řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech odlupující se pokožku?
Více info zde ...

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou. Program detoxikace znamená zjednodušeně odstraňování jedů, toxinů. Tyto látky vyvolávají v našem organismu vážné zdravotní komplikace. Nepřetěžujte Váš vnitřní detoxikační systém a udržujte jej v čistém a kvalitním stavu. Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup