603 48 77 89      Po-Čt 9:00 - 16:00
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Máte problémy s řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech odlupující se pokožku?
Více info zde ...

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou. Program detoxikace znamená zjednodušeně odstraňování jedů, toxinů. Tyto látky vyvolávají v našem organismu vážné zdravotní komplikace. Nepřetěžujte Váš vnitřní detoxikační systém a udržujte jej v čistém a kvalitním stavu. Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89

OMX Fermentovaný prebiotický extrakt 75g

Kvalita výroby: Fermentace bez laktózy
 • Křehké zboží
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Popis produktu:

Obsahuje více než 500 druhů postbiotik a je vyrobeno přírodní fermentací bez umělého zahřívání. Neobsahuje mléko, laktózu ani mléčnou bílkovinu, neobsahuje lepek, neobsahuje GMO ... 

 • obtíže trávícího traktu
 • pro zdravý střevní mikrobiom

Skladem
Dodání do 2 dnů
2 199 Kč
 • Informace
 • Podrobný popis
 • Máte dotaz?
 • Hodnocení

Účinky:

Pro zdravý střevní mikrobiom

Dávkování:

1 sáček denně, 3-7 krát týdně (dle potřeby), užívat nejlépe ráno nalačno. Obsah sáčku vytlačte přímo do úst a spolkněte. Lze zapít vlažnou vodou. Použijte ihned po otevření.

Upozornění:

Veganský přípravek e bezpečný pro děti, těhotné a kojící ženy. Tento produkt je registrován jako doplněk stravy, obsahuje melasu. Není určen jako náhrada vyvážené, pestré stravy. Nejedná se o lék. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte na suchém místě v dobře uzavřeném obalu, vyhýbejte se přímému slunečnímu záření a vlhkosti.

Balení po:

75 g (30 sáčků x 2,5 g)

Složení:

Melasa/oligosacharidy 551,12 mg, Galacto-oligosacharidy 750,00 mg, Fructo-oligosahcaridy 750,00 mg, Švestka domácí (Prunus domestica) 216,91mg, Špenát setý (Spinacia oleracea) 71,56 mg, Kustovnice čínská (Lycium chinese) 27,30 mg, Shitake (Lentinula edodes) 22,87 mg, Hořčice zelená / Komatsuna (Brassica rapa var. Perviridis) 13,28 mg, Fíkovník obecný (Ficus carica I.) 13,28 mg, Borůvka obecná (Vaccinium ashei Reade) 8.85 mg, Voskovník červený (Myrica rubra) 8.85 mg, Yuzu (Citrus JUNOS SIEB. Ex Tanaka) 8,85 mg, Agaricus (Agaricus blazei) 8, 85 mg, Maitake (Grifola frondosa) 8,85 mg, Hiziki (mořské řasy Hizikia fusiforme) 8,85 mg, Wakame (Undara pinnatifida) 8,85 mg, Konbu (Laminaria japonica) 8,85 mg.

Značka:

OM-X® Dr.Ohhira®

Výrobce:

BioBank Japonsko

Informace a doporučení na těchto webových stránkách o Tradiční čínské a Ayurvédské medicíně, bylinných produktech jsou pouze informativní, nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem západní medicíny. Potravinové doplňky nemají schválené léčivé účinky a nejedná se tedy o lék. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákony o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

OMX Fermentovaný prebiotický extrakt 75g

OMX Fermentovaný prebiotický rostlinný extrakt je unikátní kombinací ovoce, zeleniny, mořských řas a hub přírodně fermentovaných společně s 12 kmeny prospěšných bakterií. Tato směs je pečlivě zvolena, smíchána, rozmělněna a následně prochází pětiletým procesem tradiční Japonské fermentace.

Obsahuje více než 500 druhů postbiotik a je vyrobeno přírodní fermentací bez umělého zahřívání. Vhodné pro vegany a užití dětmi. Přípravek je bezpečný i pro těhotné a kojící ženy. Neobsahuje mléko, laktózu ani mléčnou bílkovinu, neobsahuje lepek, neobsahuje GMO.

Image 1

Střevní mikrobiom

Střevní mikrobiom je souhrn všech mikroorganismů osídlující naše střeva. Hraje bezpochyby velmi důležitou roli ve zdravém trávicím traktu i v naší celkové imunitě. Tyto organismy nejsou vždy zdraví prospěšné, některé mohou naopak i škodit. Dle odborníků se ale v našem střevě vyskytuje okolo 500 druhů mikroorganismů. O střevním mikrobiomu toho víme poměrně málo, ale je známo, že střevní mikrobiom je u každého jedince unikátní a je ovlivněný mnoha faktory. To je naprosto zásadní pro suplementace probiotiky.
Běžně vyráběná kvalitní probiotika jsou sice dobrým řešením pro střevní mikrobiom, ale nejsou schopna doplnit chybějící kmeny, neumí zvýšit četnost a vstřebatelnost potřebných kmenů, dlouhodobým skladováním klesá jejich účinnost.

 • Probiotika
  Jako probiotikum označujeme živou část potravy, která má při konzumaci v dostatečném množství vliv na zdraví konzumenta.
 • Prebiotika
  Prebiotikum je nestravitelná složka potravy, kterou lépe známe pod pojmem vláknina obsažená v potravinách, které selektivně podporují růst nebo aktivitu jedné bakterie nebo omezeného počtu střevních bakterií a tím pozitivně ovlivňují složení střevní mikroflóry, čímž mají celkově pozitivní vliv na zdraví a celkovou pohodu jedince.
 • Synbiotika
  Je kombinace prebiotik a probiotik, přičemž podle odborných výzkumů dochází při podání synbiotik k nejlepším účinkům. Probiotický efekt je podpořený prebiotiky a probiotika mají větší šanci se dostat až do tlustého střeva, odkud se využijí.
 • Postbiotika 
  Jsou vedlejší produkty fermentačního procesu prováděného probiotiky ve střevě. Jinými slovy, když se probiotika živí prebiotiky, produkují se postbiotika. Jsou zodpovědné za řadu důležitých funkcí podporujících zdraví v našich střevech. Některé příklady postbiotik zahrnují organické kyseliny, bakteriociny, uhličité látky a enzymy. Přirozeně jsou důsledkem existence a přežití mikroorganismů žijících v našem střevě, i když mohou být přidány přímo prostřednictvím terapeutických procesů.

Image 2

Bakteriální kultury použité na fermentační proces:

Bifidobacterium breve ss. Breve 0,74 mg

Bifidobacterium infantis ss. infantis 0,74 mg

Bifidobacterium longum 0,74 mg

Bifidobacterium lactis 0,74 mg

Lactobacillus acidophilus 0,74 mg

Lactobacillus brevis 0,74 mg

Lactobacillus bulgaricus 0,74 mg

Lactobacillus casei ss. casei 0,74 mg

Lactobacillus fermentum 0,74 mg

Lactobacillus helveticus ss. Jugurti 0,74 mg

Lactobacillus plantarum 0,74 mg

Streptococcus thermophilus 0,74 mg

Neaktivní složky:

Kyselina citrónová 4,00 mg

Nutriční hodnoty na 100g:

Energie 293 [kcal]
Bílkoviny 3,3 [g]
Tuky 0,1 - 1,0 [g]
Karbohydráty 67,3 [g]
Vláknina 2 [g]
Sodík 135 [mg]


Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky či mohla vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. Ony bylinky se používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědecké výzkumy s prokázanými účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete ...

Kvalita výroby: Biotechnology™
Tlusté střevo je členěno do několika částí. Rozlišujeme slepé střevo, vzestupný tračník, příčný tračník, sestupný tračník, esovitou kličku a konečník ...
více
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Máte problémy s řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech odlupující se pokožku?
Více info zde ...

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou. Program detoxikace znamená zjednodušeně odstraňování jedů, toxinů. Tyto látky vyvolávají v našem organismu vážné zdravotní komplikace. Nepřetěžujte Váš vnitřní detoxikační systém a udržujte jej v čistém a kvalitním stavu. Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup