603 48 77 89      Po-Čt 9:00 - 16:00

Detox Vás nabije energií

Detox vám může pomoci od nemocí. Říkáte si, jak je to možné?

Image 1

Proč detoxikovat organismus?

Detox, neboli očista organismu dokáže napomoci zbavit váš organismus nebezpečných látek. Na začátku jara míváme často nedostatek energie a cítíme se unavení. Může to být přechodem na letní čas, vždyť nám opět „ukradli“ hodinu spánku. Další důvod únavy můžeme hledat v dlouhé zimě, kdy jsme trávili málo času venku na sluníčku. V neposlední řadě mnoho z nás se cítí unaveni i celoročně. Proto s detoxikací organismu nečekejme až na jaro. Teď a nyní jsme unaveni.
V neposlední řadě mohou být na vině toxiny, které jsme si v organismu během zimy, ale vlastně za celý náš život nastřádali. Kde se ve vašem organismu toxiny vzaly, když se snažíte žít zdravě? Sice na způsobu života záleží, ale v našem životním prostředí a v průmyslově zpracovaných potravinách se toxinů, alergenů nalézá mnoho. Z tohoto důvodu je důležité od nich své tělo očistit.

Kde se toxiny berou?

Toxiny a celoživotní "boj":

  • Vdechujeme je s každým naším dechem ze znečištěného životního prostředí
  • Konzumujeme je v ovoci a zelenině, které farmáři hnojí průmyslovými hnojivy a dalšími chemickými přípravky
  • Nebo v mase, protože i hospodářským zvířatům je nutné čas od času podávat různé medikamenty
  • Zároveň toxiny mnohdy absorbujeme přímo my sami prostřednictvím léků, alkoholu, kouření nebo konzumací průmyslově zpracovaných potravin

Image 2

Už ze své podstaty jsou toxiny škodlivé a pro nás dráždivé.

Když je jich v našem těle nadbytek, sám organismus si s nimi nedokáže poradit a na nás se začínají projevovat symptomy zanesení organismu: únava, bezdůvodné bolesti, ekzémy, alergie, náchylnost k nachlazení, plynatost či problémy s trávením.

Právě proto je třeba pravidelně, alespoň jednou ročně, podstoupit očistu. Vhodné je zacílit detox na tlusté střevo, protože právě tento orgán je zodpovědný za vstřebávání živin do těla a právě přes něj do organismu proudí nejvíce látek.

Česká republika drží v Evropě smutné prvenství největšího výskytu rakoviny tlustého střeva. A právě očista je proti tomuto onkologickému onemocnění skvělá prevence!

Jak se detoxikovat?

Možností máte na výběr spousty. Očisty tlustého střeva můžete docílit půstem, detoxikační kůrou, klystýrem, konzumací speciálních bylinných čajů či potravinových doplňků.

Doba detoxikace závisí na způsobu očisty!

V případě dobře zvoleného potravinového doplňku vám pro očištění organismu zaneseného toxiny bude stačit tří měsíční detoxikační kůra. Jeho účinnost zaručují speciálně vybrané výtažky z přírodních látek. Jejich synergický efekt napomáhá odstranění toxinů a usazenin z organismu a působí jako prevence vzniku rakoviny tlustého střeva.

Díky tomu, že podporuje trávení a celkové fungování trávicí soustavy, napomáhá také při redukci hmotnosti.

Image 3

Pokud zvolíte půst, který se řadí k nejnáročnějším typům detoxikace, připravte se na několik dní, které strávíte pouze „o vodě“.
Takto tvrdý půst by nikdy neměl trvat více než tři dny a očekávejte, že vám bude opravdu chybět energie.
Než s půstem začnete, měli byste na něj tělo připravit, to znamená alespoň dva dny před jeho zahájením nepít alkohol a nejíst žádná těžká jídla. V průběhu půstu musíte dodržovat pitný režim. Kromě únavy se mohou během půstu objevit i další, na první dojem negativní známky očisty – bolest hlavy, celková slabost, přecitlivělost a nekvalitní spánek. To vše je ovšem známkou regenerace organismu a po několika dnech tyto negativní projevy vymizí a dostaví se naopak energie a zlepšení celkového stavu organismu.

Další možností, jak pročistit tlusté střevo, a zbavit tak organismus toxinů je detoxikační program učitý na míru.

V jejím rámci byste měli omezit jídla zatěžující nadměrně organismus, tedy jídla smažená, potenciálně alergizující (mléčné výrobky), tučná. Po dobu detoxikace byste se měli taktéž vyhnout konzumaci červeného masa, výrobků z rafinovaného cukru a bílé mouky, slazeným nápojům a samozřejmě alkoholu. Ledničku a spíž byste si naopak měli zásobit čerstvou zeleninou a ovocem a co největším množstvím průmyslově nezpracovaných potravin. Právě ty totiž organismus nejlépe tráví a vezme si z nich největší množství živin. „

Plusové body“ získáte také za konzumaci Kaskádově fermentovaných enzymů.  

Taková jídla totiž vaše střevo přímo osídlí prospěšnými bakteriemi!

Veškeré další informace a klinické studie byly odstraněny na základě Nařízení EU ...


Informace uvedené na těchto webových stránkách jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení léčení od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s Vašim lékařem ...

V dnešní době je organismus zatěžován mnoha negativními vlivy, což může vést ke zvýšení výskytu nemocí. Organismus může být zanesen látkami z prostředí, potravy či léků. Je tedy důležité přemýšlet o podpoře orgánů, které se podílejí na detoxikaci těla a napomoci organismu s očistou. Jaro je ideální k provedení detoxikace organismu, ale není to podmínkou pouze v tento čas ...
více
Optimální trávení, víc energie. Malé fialové bobulky Acaí připomínají modré hroznové víno. Pochází z palmy Acaí, která roste ve střední a jižní Americe, zejména v amazonských deštných pralesích ...
více
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Máte problémy s řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech odlupující se pokožku?
Více info zde ...

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou. Program detoxikace znamená zjednodušeně odstraňování jedů, toxinů. Tyto látky vyvolávají v našem organismu vážné zdravotní komplikace. Nepřetěžujte Váš vnitřní detoxikační systém a udržujte jej v čistém a kvalitním stavu. Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup