603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00

Nopál a jeho pozitivní výsledky v praxi

Nopál

Nopal 100% přírodní prášek ze sušených kaktusových fíků. Tato směs snižuje vstřebávání cukrů a tuků. Množství vlákniny obsažené v prášku nopálu činí více, než 50 % objemu. Nopál má velmi nízkou kalorickou hodnotu ... 

Image 0

Co je Nopál?

Nopal  (opuncie) je kaktusovitá rostlina, jejíž plody byly jednou z hlavních součástí jídelníčku již předkolumbovských indiánských národů. Hojně se i dnes konzumuje u obyvatel Mexika a dalších zemí Severní a Střední Ameriky. Obsahuje prášek ze sušených kaktusových fíků. Tato směs snižuje vstřebávání cukrů a tuků. Je zdrojem pektinů, minerálů (zejména vápníku, hořčíku, draslíku a železa), vitamínů (A, B1, B2, B3, C), 17 esenciálních aminokyselin a vlákniny lignin, celulózu, hemicelulózu, pektin a vlákninu obsaženou v rostlinném slizu.

Proč detoxikovat organismus? 

Lidské tělo má zázračnou schopnost vyléčit a očistit samo sebe.

Bohužel v dnešním světě je většina toho co konzumujeme pro tělo zbytečné, ne-li přímo škodlivé (nasycené tuky, nadmíra bílkovin, různé konzervační látky a chemické přísady). Řada chemikálií a toxinů se také nachází přímo v našem přirozeném prostředí odkud se do našeho těla dostávají dýcháním, pokožkou či zažívacím ústrojím. Tento toxický náklad může ohrozit naše zdraví a zvýšit hladinu toxinů v našem organismu a tím vyvolat nějaké onemocnění!

Prvotní příznaky:

 • Únava a pocit letargie
 • Podrážděnost  a nervozita
 • Zažívací obtíže, zácpa  
 • Bolesti hlavy, nespavost
 • Častá nachlazení a snížená imunita 
 • Kožní vyrážky

Nenechte Váš organismus "dojít tak daleko" a pomožte mu s jeho pročištěním!  

Zdravé hubnutí

O zdravém hubnutí se již napsalo mnoho článků a knih. Většinou se doporučuje vyvážený a zdravý jídelníček a trocha pravidelného pohybu navíc. Jednou z věcí, která vám může ve vaší snaze výrazně pomoci zhubnout a odstranit celulitidu je pravidelné užívání NOPÁLU Zdravýden® v podobě rostlinného nápoje, nebo kapslí. Nopál má tedy blahodárný účinek na celkové zdraví člověka.

Nopál a jeho pozitivní výsledky v praxi 

Nopál Zdravýden® díky svému složení zachycuje cukry a částečně i tuky obsažené v potravě a snižuje tak možnost jejich využití organismem. Pozitivně tak ovlivňuje vstřebávání cukrů a tuků v trávicím traktu a tím dokáže snížit energetickou hodnotu přijímaných potravin.

Image 1

Konzumace nopálu:

 • Zvyšuje pocit sytosti
  Snižuje chuť k jídlu a přejídání i chuť na sladkosti. Díky vysokému obsahu vitamínů (A, B1, B2, B3, B5, B6, B12 a C), minerálů (vápník, hořčík, sodík, draslík, železo) a dalších důležitých živin, netrpíte při hubnutí podvýživou a nadměrnou únavou, mnohem lépe budete snášet pohybovou i psychickou zátěž.  
 • Diabetes (cukrovka)
  Upravuje a snižuje hladinu cukru v krvi. Dále také snižuje hladinu cholesterolu v krvi a předchází tak riziku cévních onemocnění.
 • Zvyšuje imunitu
  Ochrana těla před civilizačními nemocemi.
 • Zvyšuje odolnost vůči stresu
  Snižuje pocity úzkostí a zmírňuje depresi.
 • Upravuje vylučování žaludečních šťáv
  Tím pomáhá i při léčbě žaludečních a trávicích problémů.

Ke konzumaci se doporučuje 1-2 čajové lžičky rozmíchané v 200-250 ml vody nebo džusu nejlépe 20 minut před hlavními jídly snídaní, obědem a večeří. Nápoj z nopálu má velice nízkou kalorickou hodnotu a jeho pitím do těla dokážete dostat i tolik potřebné tekutiny, které jsou sami o sobě potřebné pro zachování důležitých funkcí vašeho těla (zdroj Zdravyden.cz) 

Rozvoj nádorů, optimální trávení, víc energie...
Malé fialové bobulky Açaí připomínají modré hroznové víno. Pochází z palmy Açaí, která roste ve střední a jižní Americe, zejména v amazonských deštných pralesích.
více
Mnoho lidí se trápí špatnou náladou, nedostatkem energie, nebo dokonce depresí. Proč se ale soužit, když je často možné tyto nedostatky vyřešit příjmem vhodných vitamínů a minerálů?
více
Aktuality

18.3.2020


Při výběru dopravce přes Zásilkovnu jsou omezená výdejní místa. Bohužel Zásilkovna nám neaktualizovala jejich mista k výdeji zásilek. Proto vybítejte raději Českou poštu Balík Do ruky na zaslání zásilek. U Zásilkovny Platba na dobírku je možné jedině platba kartou, nikoliv v hotovosti! Pokud nemůžete platit platební kartou zvolte platbu: Bankovním převodem, nebo jiného dopravce. Více informací na stránkách www.zasilkovna.cz

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Papája je spojencem pro zdravé srdce a dokáže předcházet ... 
Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup