603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00

Biodegradace antibiotik

Coriolus (outkovka pestrá) je jednoletá vitální houba pocházející z Asie. V dnešní době se vyskytuje po celém světě. Roste v trsech na zraněných stromech, pařezech, a to spíše listnáčů. Houba je vysoce ceněna v tradiční čínské medicíně, kde je využívána jako lék. Nevyhýbá se jí ani západní medicína, která zkoumá její účinky a vlastnosti.

Image 1

Podle tradiční čínské medicíny 

  • Napomáhá optimalizovat aktivitu imunitního systému
  • Napomáhá při metabolismu tuků a cukrů
  • Vychytává volné radikály
  • Přispívá k ochraně rozvoje nesprávného buněčného dělení 

Imunita a antibiotika

Antibiotika (ATB) slouží k zabíjení mikroorganismů, nebo znemožňování jejich množení. Při nesprávném, či častém užívání ztrácí antibiotika svůj účinek. Je možné je občas i nahradit přírodními antibiotiky z běžných potravinových doplňků. Pokud budete častěji užívat chemická antibiotika, tělo se stane vůči jejím účinkům rezistentní (nefunkční).

Vždy s antibiotiky užívejte probiotika!

Existují studie použití Coriolu na pacientech, a to hlavně v případě nesprávného buněčného dělení buněk orgánů. Bohužel musíme respektovat nařízení EU a u tohoto produktu je nesmíme uvádět. Coriolus pro země EU musí být zahrnut do kategorie veterinární.

Houby nepomáhají jen lidskému zdraví, ale také posilují zdraví přírody, a tím zpětně i to naše. Je tedy patrné, jak silné a účinné houby jsou. V době, kdy se hojně využívají antibiotika, je jen logické, že se dostávají močí do vody i do půdy. Je velmi důležité je nějak degradovat, neutralizovat, odstranit. Prozatím nejsou legislativně ošetřené postupy, jak odstranit antibiotika z odpadní vody z farmaceutických firem. Pevný materiál se kvůli tomu musí speciálně ukládat, aby se nedostal do přírody.

Veškeré další informace a klinické studie byly odstraněny na základě Nařízení EU ...  


Informace uvedené na těchto webových stránkách jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení léčení od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s Vašim lékařem ...
Mohly by extrakty z vitálních hub posílit váš imunitní systém více, než vitamíny C a D?
Imunitní systém nás chrání proti infekcím a nemocem, protože dokáže identifikovat a zabíjet patogeny. Zbavuje organismus toxinů. Objeví začínající problémy způsobené viry i červy a dokáže rozlišovat mezi zdravými buňkami a potencionálními útočníky. Jinými slovy, je to systém, který se o nás komplexně stará.
více
Funkční obranyschopnost je základem našeho přežití. Víte jaké vitamíny a minerály Vám nesmí chybět?
více
Aktuality

Nejen covid, očkování, ale i jiné infekce a silná míra stresu ovlivňují kvalitu Vašich vlasů či jejich padání. Anti Hair Loss program Vám pomůže znovu obnovit zdravý stav vlasů, jejich pevnost a kvalitní růst.
Více info zde ...

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Jak napomáhat při odstranění akné? Více info zde ...

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup