603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00

Ženské plešatění

Ženské plešatění

Nejčastější typ ztráty vlasů u žen, anglicky „female pattern baldness“ ...


Image 0

Nejen u mužů, ale i u žen dochází k vypadávání vlasů dle typického vzoru. U žen je největší úbytek vlasů na temeni hlavy. Na začátku se obvykle rozšiřuje „pešinka“ uprostřed hlavy, zatímco linie vlasů na čele se většinou nijak neposouvá směrem k temenu.
Oproti mužskému plešatění to ženské málokdy vyústí v kompletní ztrátu vlasů. Většinou není přítomné ani svědění či vřídky na vlasové části hlavy.

Problém ve vlasovém folikulu

Každé vlasové vlákno je ukotveno ve vlasovém folikulu. Ke ztrátě vlasu obecně dochází, když se v důsledku procesu stárnutí vlasový folikul smršťuje a v důsledku toho je vlasové vlákno tenčí a jemnější. Vedle toho také může folikul zcela přestat produkovat vlasové vlákno.

Příčiny ženského plešatění (alopecie):

  • Přibývající roky
  • Změna hladin endokrinních hormonů androgenů
  • Stres
  • Nevyvážená strava
  • Menopauza
  • Genetické dispozice

Dámské plešatění stanovuje lékař jednak vyloučením dalších forem plešatění a také testy na přítomnost vyššího množství androgenů. Mezi symptomy jejich zvýšené hladiny patří například růst chlupů na obličeji, změny v menstruaci nebo nové akné.

Image 1

Využití přírodních produktů

Vstup přírodních produktů s kmenovými rostlinnými buňkami na ošetření alopecie nemohl být úspěšnější. Vedle dlouhého listu léků se závažnými vedlejšími efekty a nákladných chirurgických ošetření, jejichž rizika stále vyvolávají u určité části postižených lidí obavy, jsou přírodní produkty oblíbené a jsou skutečnou alternativou pro boj s tímto problémem. 

Veškeré další informace a klinické studie byly odstraněny na základě Nařízení EU ...

S ročním obdobím, kterého si momentálně naplno užíváme, se pojí spousta hezkých věcí. Listy zbarvené do oranžova, pouštění draků, zapalování svíček. Jenže mimo tyto pozitivní záležitosti máme s podzimem spojenou i jednu dost nepříjemnou, a to zvýšené vypadávání vlasů ...
více
Krásné, husté vlasy by chtěl mít asi každý. Jenže matka příroda nebyla, co se vlasů týče, ke každému stejně štědrá. Pojďme se podívat, jak můžete svým kadeřím pomoci stravou ... 
více
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Máte problémy s řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech odlupující se pokožku?
Více info zde ...

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou. Program detoxikace znamená zjednodušeně odstraňování jedů, toxinů. Tyto látky vyvolávají v našem organismu vážné zdravotní komplikace. Nepřetěžujte Váš vnitřní detoxikační systém a udržujte jej v čistém a kvalitním stavu. Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup