603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00

Anagenní fáze růstu vlasu

Anagenní fáze vlasu

Vlasy jsou neustále obnovovány. Anagenní fáze je růstová fáze vlasu. V průběhu této fáze roste vlas nepřerušeně bez pauzy. V případě jeho odumření je okamžitě nahrazen jiným. Po celou  tuto dobu je vlas pevně zakotven ve vlasovém folikulu a jeho vytrhnutí vyžaduje vyvinutí síly a je bolestivé ...

Image 0

V této anagenní fázi vlasový váček produkuje vlasové vlákno. Kořen vlasu se rychle dělí a tím dochází k prodloužení vlasového vlákna. Vlas v tento moment roste zhruba o 1,25 cm za měsíc.

V aktivní fázi zůstávají vlasy na hlavě od dvou do sedmi let, někdy ovšem i výrazně déle. To, jak dlouho zůstane vlas v anagenní fázi, je geneticky podmíněno. Na konci anagenní fáze dosud vědou neobjasněný signál vyšle znamení vlasovému folikulu, aby se přepnul do katagenní fáze, druhé fáze životního cyklu vlasu.

Jak prodloužit anagenní růstovou fázi?

Jak urychlit růst vlasů?

Výzkumné laboratoře vyvinuly a patentovaly ultra moderní vědecky testovanou technologii na růst vlasů, která dvojnásobně urychluje růst vlasů. Tato vysoce kvalitní metoda zajišťuje nejen rychlejší růst vlasů, hustotu a sílu vlasu, ale také hydrataci vlasů, snadné rozčesávání, sílu, lesk a ochranu!

Vlasy rostou 2x rychleji, silněji a po delší dobu.

Účinnost je vědecky testována.

Tato unikátní patentovaná technologie na růst vlasů zajišťuje 2 efektivní a důležité účinky ke stimulaci a posílení vlasové struktury i na urychlení růstu vlasů. Zvyšuje produkci proteinů, podílejících se na ukotvení vlasů na buněčné úrovni. Proteiny hrají významnou roli v zajišťování potřebné výživy vlasového folikulu, čímž zvyšují rychlost růstu vlasů.

Různé problémy s vlasy mají často jednoho viníka ...
Nedostatek živin ve stravě. I pouhý částečný nedostatek některého z minerálů či vitamínů může vést k tomu, že se Vaše vlasy začnou povážlivě ztenčovat a vypadávat v nevídaném množství ...
více
Aktuality

Nejen covid, očkování, ale i jiné infekce a silná míra stresu ovlivňují kvalitu Vašich vlasů či jejich padání. Anti Hair Loss program Vám pomůže znovu obnovit zdravý stav vlasů, jejich pevnost a kvalitní růst.
Více info zde ...

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Jak napomáhat při odstranění akné? Více info zde ...

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup