603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00

Kyselina citronová při nadměrné pigmentaci

Kyselina citronová

Alfa-hydroxykyselina (AHA) se využívá v kosmetice, farmakologii, potravinářství ...

Image 0

Kyselina citronová se přirozeně vyskytuje v řadě druhů ovoce a zeleniny, nejkoncentrovanější je nicméně ve šťávách citrusových plodů, především citronů a limetek, jejichž plodů může tvořit až 8 % suché váhy.
Využívá se jako přirozený konzervant, ale i po přidání do potravin a nápojů pro zvýraznění jejich kyselé chuti. V biochemii je důležitých meziproduktem cyklu kyseliny citronové a objevuje se proto v metabolismu téměř všech živých organismů. Působí také antioxidačně, využívá se jako „přírodní“ čistidlo a chelatační činidlo.

Pro omlazení pleti

V kosmetice se využívá v krystalické podobě. Při topické aplikaci upravuje pH pokožky a podporuje jemnou exfoliaci pleti. Společně s antioxidačním působením tak stimuluje omlazení a obnovu pleti. Pleť pročišťuje (působí antimykoticky a antibakteriálně), zpevňuje a působí proti nadměrné pigmentaci. Díky své vysoké aciditě může být nicméně příčinou podráždění a alergiích reakcí. 

Veškeré další informace a klinické studie byly odstraněny na základě Nařízení EU ...

Vitamín C je pro tělo jednou z nejdůležitějších látek, které si lidský organismus nedokáže sám vyrobit ...
více
Tajemně znějící látka pycnogenol se získává z extraktu z borovice mořské. Na lidský organismus má velmi pozitivní vliv, z něhož mohou těžit dámy (podporuje mladistvý vzhled pleti) i pánové (podporuje mužskou plodnost a působí proti erektilní dysfunkci) ...
více
Imunita, krvetvorba, cévy ... 
více
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Máte problémy s řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech odlupující se pokožku?
Více info zde ...

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou. Program detoxikace znamená zjednodušeně odstraňování jedů, toxinů. Tyto látky vyvolávají v našem organismu vážné zdravotní komplikace. Nepřetěžujte Váš vnitřní detoxikační systém a udržujte jej v čistém a kvalitním stavu. Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup