603 48 77 89      Po-Čt 9:00 - 16:00
Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89

Poporodní padání vlasů

V těhotenství jste si zvykla na krásné vlasy, ale po porodu si naříkáte, že z vaší bujné hřívy nic nezbylo?
Nebojte se nic. Víme, co vám pomůže ...

Image 1

Porod a padání vlasů

Většinu žen v tomto období trápí zvýšené padání vlasů. Není to ovšem tak, že se tělo najednou zblázní a vlasy začnou padat jako šílené. Tenhle pocit zúžení culíku pramení z něčeho úplně jiného.

Padání vlasů je normální věc, denně nám vypadne mezi 50 až 80 vlasy. Vždy se jedná o vlasová vlákna, která se nachází v klidové fázi životního cyklu. Tato fáze, kdy vlas vypadne (tzv. telogenní), je však kvůli vyšší hladině hormonů během těhotenství „odložena“ a v jeden moment tak na hlavě zůstane daleko více vlasů, než je obvyklé. Po porodu se ovšem vrátí hladina estrogenu do normálu a vlasy, které už na hlavě (nebýt hormonů) dávno neměly být, zkrátka vypadnou. A protože jich vypadne mnohem více najednou, získá pak spousta žen pocit, že začínají bez legrace plešatět.

Image 2

Během prvních týdnů po porodu vstoupí do telogenní fáze zhruba 30% vlasů na hlavě, přičemž tato vlna kulminuje průměrně po devíti týdnech od porodu. To vysvětluje vědecká zjištění, že poporodní ztráta vlasů se nejčastěji objevuje v období od dvou do čtyř měsíců od porodu. Obvykle pokračuje ještě dalších 6 až 24 týdnů a jen velmi zřídka přetrvává déle než rok.
Toto se vztahuje na normálně probíhající porod v termínu. Nezaměňujme ale za porod před termínem, čísařským řezem a s komplikacemi!

Poporodní ztráta vlasů je přirozená záležitost. Faktem ale zůstává, že pro ženu, která s žádným podobným nadměrným padáním vlasů nemá zkušenost, se jedná o téměř panickou situaci!

Překonání období 

1. Správná péče

Ano, vlasy vám opravdu vypadají, to je ta špatná zpráva. Pokud nechcete být po porodu stresované z velké ztráty vlasů, již v době těhotenství ochraňujte vlasy kůrou proti padání a dorůstání vlasů! Určitě se Vám to vyplatí!

Pro více info trichologické poradenství ...

2. Vyberte si komplexní řešení 

Vužijte společné síly produktů, který bojují proti vypadávání vlasů a podporují jejich růst. Produkt Vám zajistí počáteční revitalizaci vlasů a jejich výživu. Využijte vyspělé technologie nanokapslí a dostanete své účinné látky až pod pokožku hlavy. Tím si zajistíte tak obnovení růstu vlasů a zdraví vlasových folikul.

Bez zdravého vlasového váčku není krásných vlasů!

Veškeré další informace a klinické studie byly odstraněny na základě Nařízení EU ...


Informace uvedené na této webové stránce jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s lékařem.

Tato internetová stránka je koncipována pro vzdělávací program našich kurzů.

Losos pro zářivé vlasy, jogurt pro jejich růst a maso proti padání vlasů. Některé potraviny a živiny mají na vlasy zkrátka přímo magický vliv.

více
Možností, proč vaše kštice není, co bývala, je spousty. Některé z nich by vás navíc ani nenapadly.
více
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Máte problémy s řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech odlupující se pokožku?
Více info zde ...

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou. Program detoxikace znamená zjednodušeně odstraňování jedů, toxinů. Tyto látky vyvolávají v našem organismu vážné zdravotní komplikace. Nepřetěžujte Váš vnitřní detoxikační systém a udržujte jej v čistém a kvalitním stavu. Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup