603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00
Aktuality

Nejen covid, očkování, ale i jiné infekce a silná míra stresu ovlivňují kvalitu Vašich vlasů či jejich padání. Anti Hair Loss program Vám pomůže znovu obnovit zdravý stav vlasů, jejich pevnost a kvalitní růst.
Více info zde ...

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Jak napomáhat při odstranění akné? Více info zde ...

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89

Dr.Ohhira OMX Probiotika 30 kapslí

Kvalita výroby: Fermentace bez laktózy
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Popis produktu – obsažené látky účinně napomáhají:

OMX probiotika Dr. OHHIRA obsadily 1. místo v celosvětovém testu "Neutrácejte peníze za průměrná probiotika", od lékařky Dr. Nan Kathryn Fuchs. Unikátní patentovaný bakteriální kmen je 6x silnější, než jakýkoli doposud známý kmen prospěšných bakterií. Jedná se o živé bakterie, žádné z bakterií nejsou lyofilizované!

 • obtíže trávícího traktu se záněty
 • ulcerózní kolitida
 • celiakie
 • crohnova choroba 
 • syndrom dráždivého střeva
 • atopický ekzém, lupénka
 • 3 let fermentace  
Pro nejcitlivější trávící trakt!

Skladem
Dodání do 2 dnů
900 Kč
 • Informace
 • Podrobný popis
 • Máte dotaz?
 • Hodnocení

Účinky:

Unikátní patentovaná probiotika s prebiotiky a 3 roky fermentace

Dávkování:

1-2 tobolky denně zapít vodou. Nepřekračujte doporučenou denní dávku

Upozornění:

Tento produkt je registrován jako doplněk stravy, obsahuje melasu. Není určen jako náhrada vyvážené, pestré stravy. Nejedná se o lék. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určen pro děti do 3 let. Skladujte na suchém místě v dobře uzavřeném obalu, vyhýbejte se přímému slunečnímu záření a vlhkosti.

Balení po:

30 kapslí

Složení:

Melasa/oligosacharidy 121,8 mg, Švestka domácí (Prunus domestica) 48 mg, Pelyněk japonského druhu Artemisia Princeps16 mg, Kustovnice čínská (Lycium chinese) 6 mg, Shiitake (Lentinula edodes) 5 mg, Hořčice zelená/Komatsuna (Brassica rapa var. Perviridis) 3 mg, Fík (Ficus carica L.) 3 mg, Brusnice borůvka (Vaccinium spp.) 2 mg, Voskovník (Myrica rubra) 2 mg, Yuzu (Citrus junos SIEB. ex Tanaka) 2 mg, Agaricus (Agaricus blazei) 2 mg, Maitake (Grifola frondosa) 2 mg, Hiziki (Hizikia fusiforme) 2 mg, Wakame (Undaria pinnatifida) 2 mg, Konbu (Laminaria japonica) 2 mg

Značka:

OM-X® Dr.Ohhira®

Výrobce:

BioBank Japonsko

Informace a doporučení na těchto webových stránkách o Tradiční čínské a Ayurvédské medicíně, bylinných produktech jsou pouze informativní, nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem západní medicíny. Potravinové doplňky nemají schválené léčivé účinky a nejedná se tedy o lék. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákony o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Dr.Ohhira OMX Probiotika 30 kapslí

Prémiová OM-X®  Probiotika 3 roky fermentovaná, japonské výroby Dr. OHHIRA ® ...

Image 1

OMX probiotika Dr. OHHIRA obsadily 1. místo v celosvětovém testu: Neutrácejte peníze za průměrná probiotika, od lékařky Dr. Nan Kathryn Fuchs, která dělá recenze u různých doplňků stravy. V něm uvedla seznam deseti nejlepších probiotik z celého světa.
Autorka srovnávala probiotika v této top světové desítce a zmínila, že probiotika na prvních 2 místech, jsou na zcela jiné úrovni, než všechny ostatní v seznamu nejlepších a nedají se s těmi ostatními vůbec srovnat.

Střevní mikroflóra a imunita

Střevní mikroflóra je ovlivňována mnoha faktory jako jsou stravovací návyky, životní prostředí, stres, hormonální vlivy, užívání léků (antibiotika, antikoncepce, hormonální léčiva). Vzhledem k tomu, že imunitní systém je ovlivněn stavem bakteriálního osídlení zažívacího traktu, je velmi důležité udržovat střevní mikroflóru v rovnováze. OMX probiotika jsou probiotickým přípravkem s obsahem vlastních prebiotik (podporujících účinnost probiotik a růst prospěšných střevních bakterií). Tato probiotika vznikají 3 letou fermentací směsi vybraných rostlin a bakterií mléčného kvašení. Výsledkem je velice účinné a kvalitní probiotikum, které může být skladováno při pokojových teplotách bez jakékoli ztráty účinnosti. 

Japonská 3 roky fermentovaná protiotika OM-X®  
Pokud hledáte nejlepší probiotika pro zdravou střevní mikroflóru, po užívání antibiotik, nebo pro optimální funkci vašeho imunitního systému jsou OMX probiotika tou správnou volbou. Nejsou pouhými probiotiky. V jedné kapsli jsou totiž obsaženy probiotika, prebiotika a díky pětileté fermentaci také řada dalších cenných, tělu a střevnímu mikrobiomu prospěšných složek, jako třeba oligosacharidy (podpora růstu prospěšných střevních bakterií), polyfenoly, vláknina (regulace trávení tuků a sacharidů + podpora růstu prospěšných střevních bakterií) a enzymy (trávení potravy).

Image 2

Proč zvolit OM-X®  probiotika?

Tato pastová probiotika na bázi 3 roky fermentované rostlinné směsi s 12 vyjímečně odolných živých bakteriálních kmenů je unikátní japonský probiotický přípravek obsahující prebiotika, probiotika a postbiotika.
Fermentace mění použité ingredience (vybrané druhy řas, hub, ovoce, zeleniny) do zcela jiné, snáze tolerovatelné formy, přičemž při fermentaci je použit pouze rostlinný materiál, tedy žádné mléko nebo mléčné výrobky.

100% přírodní, plně vstřebatelné, efektivní a vysoce účinné s klinickými testy obstojí i v obtížně léčitelných zdravotních problémech jako:

 • Ulcerózní kolitida
 • Celiakie
 • Crohnova choroba 
 • Obtíže trávícího traktu se záněty
 • Syndrom dráždivého střeva
 • Bakteriální přerůstání
 • Atopický ekzém, lupénka a mnoho dalšího ...
 • Klinické testy
 • V obalu plně vstřebatelná fermentovaná pasta bez laktózy

Jsou vyrobeny 3 letým fermentačním procesem, který využívá 12 druhů živých bakterií mléčného kvašení. V kapsli jsou obsaženy zároveň i prebiotika podporující rozmnožení probiotických bakterií – většina probiotických přípravků přitom obsahuje pouze probiotika. OMX obsahují obě složky – jak probiotické bakterie, tak prebiotika podpurující jejich přežití v zažívacím traktu. Prebiotika také vyživují prospěšné bakterie, které jsou již ve střevech obsaženy. Obsahuje unikátní patentovaný bakteriální kmen TH 10. Dr. Ohhira vyvinul svůj vlastní patentovaný bakteriální kmen, který je zhruba 6x silnější než jakýkoli doposud známý kmen prospěšných bakterií. Jedná se o živé bakterie, žádné z bakterií nejsou lyofilizované. V procesu výroby probiotik umožní přežití pouze nejsilnějších bakterií.
Není třeba uchovávat v ledničce. Fermentace za běžných teplot má za výsledek tříletou dobu trvanlivosti při pokojové teplotě.

Image 3

Proč dát přednost prémiovým probiotikům?

Kvalita a účinnost

OMX probiotika jsou vyrobena procesem, při kterém se smíchá bezmála 20 různých druhů rostlin (bylin, ovoce, mořských řas). Do rozmělněné směsi se přidá 12 různých kmenů probiotických bakterií a tato směs se nechá fermentovat po dobu 3 let.
Co se po tuto dobu děje? Bakterie během této doby zápasí o svůj prostor k životu a na konci procesu jsou tedy ve směsi obsaženy pouze ty nejsilnější druhy prospěšných bakterií.

1) OMX probiotika neobsahují láktózu ani mléčnou bílkovinu

Lékaři probiotika nejčastěji doporučují lidem s trávícími obtížemi a tedy citlivým trávicím traktem. Tito lidé mnohdy zjistí, že nemohou probiotika používat, protože jim probiotika ještě více dráždí střeva a stav zhoršují. To bývá často způsobeno obsahem laktózy nebo mléčné bílkoviny. OMX probiotika jsou vyráběny zcela odlišným způsobem, než jakákoli jiná probiotika, a to procesem 3 leté fermentace rostlinné směsi. OMX probiotika tím pádem oproti běžným probiotikům, vyráběným na mléčném základu neobsahují žádnou mléčnou bílkovinu, laktózu ale ani lepek.

2) OMX probiotika obsahují skutečně živé bakterie

Většina běžně dostupných, levných probiotik obsahuje bakterie, které prošly procesem tzv. lyofilizace. Tzn. že bakterie obsažené v daném probiotickém přípravku byly zamraženy, je nutné je uchovávat v ledničce a předpoklad je takový, že bakterie začnou být znovu aktivní pří průchodu zažívacím traktem, kdy jsou zahřáty tělesnou teplotou. Otázka je, jak živé a životaschopné takové bakterie jsou, zda nejsou oslabené, a jestli jsou tedy dostatečně silné na to, aby se v zažívacím traktu vůbec uchytily, natož aby se dál rozmnožovaly...
OMX probiotika oproti tomu obsahují skutečně živé bakterie, které jsou navíc vyrobené procesem pětileté fermentace a zrání, při kterém se vyvinou velmi silné kmeny bakterii v čele s bakteriálním kmenem TH10.

3) OMX probiotika obsahují také prebiotika a postbiotika

Kapsle OMX probiotik obsahují pastu nafermentovaných rostlinných složek, extrémně bohatou na probiotika. Jedná se o stejnou probiotickou pastu, která byla fermentována v nádobách po dobu pěti let. Tato pasta je následně vložena do kapslí chránícími před žaludečními kyselinami, tak aby se probiotika dostala v co největším množství a při co nejlepší životaschopnosti až do střev. To tedy znamená že kapsle OMX probiotik obsahuje také prebiotický materiál, který sloužil k vypěstování probiotik. Tento materiál i ve střevě dále slouží k lepšímu rozmnožení bakterií z kapsle, ale také k množení prospěšných bakterií již obsažených ve střevech.

4) Klinické studie
Hodnotící účinnost OMX probiotik bohužel nemůžeme z legislativních důvodů EU na našich stánkách uvést, nicméně jsou k nalezení na stránkách výrobce http://omx.co.jp/en/

Image 4

Výrobní proces

Japonské umění 3 leté fermentace

OMX probiotika jsou vyráběna pomocí přírodní fermentační metody, která využívá sezónních rostlinných přísad. Výroba trvá pět roků, během kterých se působením bakterií mléčného kvašení a změn teplot dle ročních obdobích střídá proces fermentace a zrání. Jsou používány lokální rostliny a jednotlivé rostlinné přísady jsou přidávány do fermentačních sudů v pořadí odpovídajícím jejich dozrávání v jednotlivých ročních obdobích. Samotná fermentace začíná přidáním bakterií mléčného kvašení. Opakováním tohoto procesu bakterie mléčného kvašení znovu a znovu fermentují použité přísady a zároveň akumulují velké množství živin jako například aminokyseliny, peptidy, vitamíny, minerály, organické kyseliny, vlákninu, olygosacharidy, polyfenoly a flavanoidy. Po pěti letech fermentace a zrání je probiotická pasta doručena do největší japonské farmaceutické společnosti FUJI CAPSULE ke kapsulaci.

Ruční výroba

I když je v Japonsku technologická úroveň velmi vysoká, jsou ruční práce důležitou součástí výroby OMX probiotik.

Kontrola kvality a unikátní forma

OMX probiotika jsou vyráběna podle nejvyšších standardů správné výrobní praxe. Každá výrobní šarže finálního produktu je testována nezávislou organizací. Kvalita produktu je vyhodnocena podle množství prospěšných bakterií a nutriční analýzy, která zkoumá množství aminokyselin, vitamínu, minerálu a organických kyselin. Bezpečnost výrobku je zajištěna testy na obsah zbytkových pesticidů a těžkých kovů. OMX probiotika se od běžných probiotik liší také svou formou.

Každá kapsle obsahuje: 580 mg fermentovaného rostlinného extraktu.

Živé bakteriální kultury:

· Bifidobacterium breve M-16V - 0,1 mg - 1x109 CFU

· Bifidobacterium infantis M-63 - 0,1 mg - 1x109 CFU

· Bifidobacterium longum BB536 - 0,1 mg - 1x1010 CFU

· Bifidobacterium lactis Bl-04® - 0,1 mg - 1x109 CFU

· Lactobacillus acidophilus La-14® - 0,1 mg - 1x1011 CFU

· Lactobacillus brevis NBRC 3345 - 0,1 mg - 1x109 CFU

· Lactobacillus bulgaricus NBRC 13953 - 0,1 mg - 1x109 CFU

· Lactobacillus casei TO-A - 0,1 mg - 1x109 CFU

· Lactobacillus fermentum NBRC 3071 - 0,1 mg - 1x109 CFU

· Lactobacillus helveticus NBRC 3809 - 0,1 mg - 1x109 CFU

· Lactobacillus plantarum TO-A - 0,1 mg - 1x109 CFU

· Streptococcus thermophilus NBRC 13957 - 0,1 mg - 1x1011 CFU

*CFU - bakterie schopné tvořit kolonie stejných bakterií tvořit kolonie stejných bakterií


Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete.

Agaricus blazei Murill (AbM) je vitální houbou, která pochází z pralesů jižní Ameriky, kde je využívána domorodými obyvateli k lidovému léčitelství u mnoha zdravotních obtíží. Díky svým účinkům se rozšířilo povědomí o ní po celém světě ... 
více
Výskyt žaludečních vředů se v populaci zvyšuje. Stojí za tím hlavně současný způsob života. Všudypřítomné stresové faktory, nesprávně sestavený jídelníček a hlavně také bakteriální infekce Helicobacterem pylori.
Dochází k poškození sliznice, oslabení ochranných složek ve prospěch těch dráždivých, sliznici poškozujících. Rozvíjí se zánět, gastritida, na sliznici se mohou utvořit vředy. Mohou i perforovat a ohrozit pacienta, a navíc může též dojít k rozvoji rakovinného bujení v terénu zánětu a vředů.
více
Aktuality

Nejen covid, očkování, ale i jiné infekce a silná míra stresu ovlivňují kvalitu Vašich vlasů či jejich padání. Anti Hair Loss program Vám pomůže znovu obnovit zdravý stav vlasů, jejich pevnost a kvalitní růst.
Více info zde ...

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Jak napomáhat při odstranění akné? Více info zde ...

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup