603 48 77 89      Po-Čt 9:00 - 16:00
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Máte problémy s řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech odlupující se pokožku?
Více info zde ...

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou. Program detoxikace znamená zjednodušeně odstraňování jedů, toxinů. Tyto látky vyvolávají v našem organismu vážné zdravotní komplikace. Nepřetěžujte Váš vnitřní detoxikační systém a udržujte jej v čistém a kvalitním stavu. Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89

Baron Regulatpro Bio 350 ml

Kvalita výroby: Bez lepku
 • Křehké zboží
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Popis produktu:

Regulatpro® Bio je kaskádově fermentovaný enzymový doplněk stravy k podpoře energie na bázi enzymové výživy, která se stimuluje v mitochondriích "lidské buněčné elektrárny" a je zdrojem energie pro probíhající buněčné procesy ... 

 • posílení imunity a zrychlení regenerace
 • obnova zdraví na buněčné úrovni
 • nastartování detoxikace, která vede ke zvýšení energie
 • zvýšení výkonnosti a vitality
 • ideální výživa i pro nastávající maminky a děti

Skladem
Dodání do 2 dnů
1 367 Kč
 • Informace
 • Podrobný popis
 • Máte dotaz?
 • Hodnocení

Účinky:

K doplnění životní energie

Dávkování:

Rozšířené dávkování

Upozornění:

Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Není určen jako náhrada vyvážené, pestré stravy. Nejedná se o lék. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nevystavujte slunci a skladujte při teplotě do 25°C. Neobsahuje žádná barviva, ani konzervační látky, alkohol, cukr, lepek ani mléko. Díky používání čerstvých složek a absenci přidaných látek (éčka) může docházet při produkci a skladování ke změnám vůně, barvy, chuti, a čirosti. Neobsahuje žádné živočišné produkty, proto je vhodný také pro vegany. Vhodné i pro alergiky, nastávající maminky i diabetiky. Produkt není pasterizován.

Balení po:

350 ml ve tmavé skleněné lahvi s dávkovačem, dávka na 35 dní

Složení:

Voda, Citrovník limonový, Fíkovník smokvoň, Cicimek datlový, Ořešák královský, Sójové boby, Cibule obecná, Kokosové ořechy, Glycerin (rostlinný), Celer vonný, Mungo výhonky, extrakt Aceroly (17,5% vitamínu C) 0,7%, Artyčok zeleninový, Hrách setý, Proso, směs koření, Kurkuma dlouhá, Šafrán setý (vše Bio složky)

Značka:

Baron

Výrobce:

Dr.Niedermaier® Pharma

Informace a doporučení na těchto webových stránkách o Tradiční čínské a Ayurvédské medicíně, bylinných produktech jsou pouze informativní, nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem západní medicíny. Potravinové doplňky nemají schválené léčivé účinky a nejedná se tedy o lék. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákony o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Baron Regulatpro Bio 350 ml

Regulatpro® Bio je za studena kaskádově fermentovaný enzymový doplněk stravy k optimalizaci energie na bázi enzymové výživy, která se stimuluje v mitochondriích "lidské buněčné elektrárny" a je zdrojem energie pro probíhající buněčné procesy.

Image 1

Pro optimální energii 

Napomáhá:

 • Nastartování detoxikace, která vede k optimální energii
 • Pro normální stav pohybového aparátu
 • Pro normální stav  oběhového systému 
 • Obnova zdraví na buněčné mitochondriální úrovni
 • Při vyčepání 

Kaskádově fermentovaný doplněk stravy Regulatpro® Bio se užívá pro aktivní doplnění bioaktivních enzymů a živin, které zvýší energii buněk a následným posílením imunity a zrychlením regeneračních procesů.

Čím se Regulatpro Bio odlišuje?

Od jiných enzymů se odlišuje především složením z ideální Bio syrové (živé) stravy zpracované patentovanou technologií kaskádovou fermentací. To je tajemstvím úspěchu, jak rychle člověka nabít silou a energií přírody.

 • Proces podobný trávení
  Kaskádová fermentace (štěpení) za přítomnosti symbiotických mikroorganizmů a bakterií mléčného kvašení je proces podobný lidskému trávení. Kromě natrávení živin se aktivují enzymy, antioxidanty a také kyselina mléčná (probiotikum) pro lepší trávení.
 • Okamžitě se vstřebává
  Enzymy, živiny a sekundární látky z ovoce, ořechů a zeleniny jsou (za 8 až 12 týdnů) rozštěpeny na malé části (molekuly). Takto rozštěpené se snadno vstřebávají (také pokožkou) a jsou buňkám ihned k dispozici (úspora energie vlastního trávení).
 • Optimalizuje energii (ATP)
  Rozštěpením živin je aktivována sluneční energie a regulační informace. Takto energií nabitá enzymová výživa stimuluje v mitochondriích (buňečné elektrárny) tvorbu molekul ATP (Adenosintrifosfát), které jsou zdrojem energie pro buněčné procesy.
 • Buňkám dobíjí baterky
  Tímto způsobem kaskádově fermentovaný produkt zaopatřuje buňky a dobíjí jejich biologické baterky, zároveň obnovuje zdraví na buněčné úrovni. Energií dobité buňky restartují a aktivují imunitní systém.
 • Posiluje imunitu
  Posílená imunita zlepšuje a urychluje látkovou výměnu. Tím nastartuje očistné, opravné a regulační procesy, které vedou k regeneraci. Výsledkem je zvýšení životní energie, výkonnosti, vitality a odolnosti organismu.


Enzymy, živiny a sekundární látky z ovoce, ořechů a zeleniny jsou díky kaskádové fermentaci rozštěpeny na malé části (molekuly). Takto rozštěpené se do organismu snadno vstřebávají zevnitř (sliznicemi v ústech nebo ve střevě) a také zvenku (pokožkou).

Image 2

1. Vnitřní užívání je základ

Vnitřní užívání je základní opatření při řešení obtíží (zaopatřuje celé tělo). U kožních problémů a obtíží (klouby, záda, svaly, hlava) docílíme rychlejších výsledků kombinací vnitřního užívání + vnější aplikací na postiženou oblast.

2. Zevní aplikace a ředění 

Pro vnější aplikaci nástřikem ředíme Regulatpro® Bio destilovanou nebo převařenou vodou v poměru 1:1. Pro namáčení obkladu můžeme Regulatpro® Bio naředit v poměru až 1:2. Obklad po namočení v roztoku Regulatpro® Bio s vodou vyždímáme a přiložíme na ošetřované místo.

3. Pro veterinární účely

Fermentovaná enzymová RAW (BARF) výživa napomáhá také psům a kočkám.


Rozšířené dávkování

Dávkování při běžných potížích:

 • Zpočátku: 1 týden 5 ml ráno/1 týden vynechat
 • Krátkodobé potíže: 10 ml ráno a 10 ml večer
 • Malé děti do 3 let: 2 až 3 ml, 1 x denně
 • Děti od 3 do 10 - ti let: 3 až 5 ml, 1 x denně

Dávkování při dlouhodobé péči:

 • 1 týden: 2,5 ml pouze ráno
 • 2 týden: 2,5 ml ráno a 2,5 ml večer
 • 3 týden: 5 ml ráno a 5 ml večer
 • 4 týden: 10 ml ráno a 10 ml večer

Aplikace

Před každým použitím láhev nejméně čtyřikrát protřepeme a tím se aktivuje energie a regulační informace. Po nalití do odměrného kalíšku je vhodné Regulatpro® Bio nechat na světle 5 až 10 minut nadechnout (okysličení). Pijeme ráno na lačno a večer před spaním, nebo vmíchaný do vody pijeme celý den. Před spolknutím zadržíme Regulatpro® Bio co nejdéle (min. 1 minutu) v ústech, kdy probíhá jeho absorpce sliznicí. Při citlivém zažívání, pijeme s vodou (převařená / destilovaná). Zdravější je syrová (živá) ovocná nebo zeleninová šťáva. Po otevření jej můžeme skladovat při pokojové teplotě cca 1 měsíc. Otevřený v lednici pak vydrží cca 3 měsíce.

Co je kaskádová fermentace?

Enzymová kaskádová fermentace (štěpení) za přítomnosti symbiotických mikroorganizmů a bakterií mléčného kvašení je proces podobný lidskému trávení. Kromě natrávení živin se aktivují enzymy, antioxidanty a také kyselina mléčná (probiotikum) pro lepší trávení.

Pro více informací využijte Pojmy, Články ...


Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete.

Pro artrózu, jedno ze skupiny revmatických onemocnění je typický zánět a omezená funkčnost jistých částí těla ...
více
Detox vám může pomoci od nemocí. Říkáte si, jak je to možné?
více
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Máte problémy s řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech odlupující se pokožku?
Více info zde ...

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou. Program detoxikace znamená zjednodušeně odstraňování jedů, toxinů. Tyto látky vyvolávají v našem organismu vážné zdravotní komplikace. Nepřetěžujte Váš vnitřní detoxikační systém a udržujte jej v čistém a kvalitním stavu. Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup