603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00
Aktuality

Nejen covid, očkování, ale i jiné infekce a silná míra stresu ovlivňují kvalitu Vašich vlasů či jejich padání. Anti Hair Loss program Vám pomůže znovu obnovit zdravý stav vlasů, jejich pevnost a kvalitní růst.
Více info zde ...

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Jak napomáhat při odstranění akné? Více info zde ...

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89

Baron Regulatpro Bio 350 ml

Kvalita výroby: Bio - RAW
 • Křehké zboží
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Popis produktu – obsažené látky účinně napomáhají:

Regulatpro® Bio je kaskádově fermentovaný enzymový doplněk stravy k podpoře energie na bázi enzymové výživy, která se stimuluje v mitochondriích "lidské buněčné elektrárny" a je zdrojem energie pro probíhající buněčné procesy.

 • posílení imunity a zrychlení regenerace
 • obnova zdraví na buněčné úrovni
 • zvýšení látkové výměny a opravných procesů organismu 
 • nastartování detoxikace, která vede ke zvýšení energie
 • zvýšení výkonnosti a vitality
 • ideální výživa i pro nastávající maminky a děti

Skladem
Dodání do 2 dnů
1 449 Kč
 • Informace
 • Podrobný popis
 • Máte dotaz?
 • Hodnocení

Účinky:

K doplnění životní energie, k dietnímu programu

Dávkování:

Rozšířené dávkování

Upozornění:

Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Není určen jako náhrada vyvážené, pestré stravy. Nejedná se o lék. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nevystavujte slunci a skladujte při teplotě do 25°C. Neobsahuje žádná barviva, ani konzervační látky, alkohol, cukr, lepek ani mléko. Díky používání čerstvých složek a absenci přidaných látek (éčka) může docházet při produkci a skladování ke změnám vůně, barvy, chuti, a čirosti. Neobsahuje žádné živočišné produkty, proto je vhodný také pro vegany.Vhodné i pro alergiky, nastávající maminky i diabetiky. Produkt není pasterizován.

Balení po:

350 ml ve tmavé skleněné lahvi s dávkovačem, dávka na 35 dní

Složení:

Voda, Citrovník limonový, Fíkovník smokvoň, Cicimek datlový, Ořešák královský, Sójové boby, Cibule obecná, Kokosové ořechy, Glycerin (rostlinný), Celer vonný, Mungo výhonky, extrakt Aceroly (17,5% vitamínu C) 0,7%, Artyčok zeleninový, Hrách setý, Proso, směs koření, Kurkuma dlouhá, Šafrán setý (vše Bio složky)

Značka:

Baron

Výrobce:

Dr.Niedermaier® Pharma

Informace a doporučení na těchto webových stránkách o Tradiční čínské a Ayurvédské medicíně, bylinných produktech jsou pouze informativní, nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem západní medicíny. Potravinové doplňky nemají schválené léčivé účinky a nejedná se tedy o lék. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákony o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Baron Regulatpro Bio 350 ml

Regulatpro® Bio je kaskádově fermentovaný enzymový doplněk stravy k podpoře energie na bázi enzymové výživy, která se stimuluje v mitochondriích "lidské buněčné elektrárny" a je zdrojem energie pro probíhající buněčné procesy.

Doporučení ... 

Napomáhá:

 • nastartování detoxikace, která vede ke zvýšení energie
 • více energie a rychlejší regenerace bez bolesti kloubů a svalů
 • pomoc při pohybových aktivitách
 • při diabetu (kontrola cholesterolu)
 • při zvýšeném krevním tlaku
 • posílení imunity a zrychlení regenerace organismu
 • obnova zdraví na buněčné mitochondriální úrovni
 • podpora při dietním programu
 • dobíjí baterky v každém věku

Kaskádově fermentovaný doplněk stravy Regulatpro® Bio se užívá pro aktivní doplnění bioaktivních enzymů a živin, které zvýší energii buněk a následným posílením imunity a zrychlením regeneračních procesů.

Čím se Regulatpro® Bio odlišuje?

Od jiných enzymů se odlišuje především složením z ideální Bio syrové (živé) stravy zpracované patentovanou technologií kaskádovou fermentací. To je tajemstvím úspěchu, jak rychle člověka nabít silou a energií přírody.

 • Proces podobný trávení
  Kaskádová fermentace (štěpení) za přítomnosti symbiotických mikroorganizmů a bakterií mléčného kvašení je proces podobný lidskému trávení. Kromě natrávení živin se aktivují enzymy, antioxidanty a také kyselina mléčná (probiotikum) pro lepší trávení.
 • Okamžitě se vstřebává
  Enzymy, živiny a sekundární látky z ovoce, ořechů a zeleniny jsou (za 8 až 12 týdnů) rozštěpeny na malé části (molekuly). Takto rozštěpené se snadno vstřebávají (také pokožkou) a jsou buňkám ihned k dispozici (úspora energie vlastního trávení).
 • Zvyšuje energii (ATP)
  Rozštěpením živin je aktivována sluneční energie a regulační informace. Takto energií nabitá enzymová výživa stimuluje v mitochondriích (buňečné elektrárny) tvorbu molekul ATP (Adenosintrifosfát), které jsou zdrojem energie pro buněčné procesy.
 • Buňkám dobíjí baterky
  Tímto způsobem kaskádově fermentovaný Regulatpro® Bio zaopatřuje buňky a dobíjí jejich biologické baterky, zároveň upevňuje nebo obnovuje zdraví na buněčné úrovni. Energií dobité buňky restartují a aktivují imunitní systém.
 • Posiluje imunitu
  Posílená imunita zlepšuje a urychluje látkovou výměnu. Tím nastartuje očistné, opravné a regulační procesy, které vedou k regeneraci. Výsledkem je zvýšení životní energie, výkonnosti, vitality a odolnost proti nemocem.
 • Je magicky výjimečný
  Kaskádová fermentace syrového ovoce, ořechů a zeleniny je tajemstvým úspěchu, která dokáže člověka (také alergika) nabít silou a energií z přírody. Kaskádová fermentace extrahuje „duši rostlin“ a tím je Regulatpro® výjimečný.


Enzymy, živiny a sekundární látky z ovoce, ořechů a zeleniny jsou díky kaskádové fermentaci rozštěpeny na malé části (molekuly). Takto rozštěpené se do organismu snadno vstřebávají zevnitř (sliznicemi v ústech nebo ve střevě) a také zvenku (pokožkou).

1. Vnitřní užívání je základ

Vnitřní užívání Regulatpro® Bio je základní opatření při řešení všech zdravotních potíží (zaopatřuje celé tělo). U kožních problémů nebo bolestí (klouby, záda, svaly, hlava)docílíme rychlejších výsledků kombinací vnitřního užívání + vnější aplikací na postiženou oblast.

2. Zevní aplikace a ředění 

Pro vnější aplikaci nástřikem ředíme Regulatpro® Bio destilovanou nebo převařenou vodou v poměru 1:1. Pro namáčení obkladu můžeme Regulatpro® Bio naředit v poměru až 1:2. Obklad po namočení v roztoku Regulatpro® Bio s vodou vyždímáme a přiložíme na ošetřované místo.

3. Pro veterinární účely

Fermentovaná enzymová RAW (BARF) výživa Regulatpro® Bio pomáhá také psům a kočkám.

Rozšířené dávkování

Dávkování při krátkodobých potížích:

 • Prevence: 1 týden 5 ml ráno/1 týden vynechat
 • Krátkodobé potíže: 10 ml ráno a 10 ml večer
 • Malé děti do 3 let: 2 až 3 ml, 1 x denně
 • Děti od 3 do 10 - ti let: 3 až 5 ml, 1 x denně

Dávkování při chronické, dlouhé terapii:

 • 1 týden: 2,5 ml pouze ráno
 • 2 týden: 2,5 ml ráno a 2,5 ml večer
 • 3 týden: 5 ml ráno a 5 ml večer
 • 4 týden: 10 ml ráno a 10 ml večer

Aplikace

 • Před každým použitím láhev nejméně čtyřikrát protřepeme a tím se aktivuje energie a regulační informace.
 • Po nalití do odměrného kalíšku je vhodné Regulatpro® Bio nechat na světle 5 až 10 minut nadechnout (okysličení).
 • Pijeme ráno na lačno a večer před spaním, nebo vmíchaný do vody pijeme celý den.
 • Před spolknutím zadržíme Regulatpro® Bio co nejdéle (min. 1 minutu) v ústech, kdy probíhá jeho absorpce sliznicí. Při citlivém zažívání, pijeme s vodou (převařená / destilovaná). Zdravější je syrová (živá) ovocná nebo zeleninová šťáva.
 • Po otevření jej můžeme skladovat při pokojové teplotě cca 1 měsíc. Otevřený v lednici pak vydrží cca 3 měsíce.

Co je kaskádová fermentace?

Enzymová kaskádová fermentace (štěpení) za přítomnosti symbiotických mikroorganizmů a bakterií mléčného kvašení je proces podobný lidskému trávení. Kromě natrávení živin se aktivují enzymy, antioxidanty a také kyselina mléčná (probiotikum) pro lepší trávení.

Přípravek Regulatpro® BIO byl vyroben za pomoci fermentační technologie Cascade Fermentation. Pečlivě vybraná kombinace čerstvého ovoce, ořechů a zeleniny z ekologického zemědělství je během několika týdnů postupně, v jednotlivých po sobě jdoucích procesech, fermentována za přítomnosti bakterií mléčného kvašení. Všechny substance jsou rozpuštěny v pravotočivé kyselině mléčné, která při kaskádové fermentaci (kvašení) vzniká. Fermentováním se enzymy a živiny rozštěpí (podobně jako při trávení), uvolní se hodnotné sekundární rostlinné látky a z kultur kyseliny mléčné vznikají zdravé komponenty. Takto rozpuštěné enzymy a živiny se rychle vstřebávají a jsou buňkám pro jejich výživu ihned k dispozici.

Rozštěpením živin je aktivována sluneční energie a regulační informace. Takto energií nabitá enzymová výživa stimuluje v mitochondriích (buňečné elektrárny) tvorbu molekul ATP (Adenosintrifosfát), které jsou zdrojem energie pro buněčné procesy. Tímto způsobem kaskádově fermentovaný Regulatpro® BIO, který není pasterizovaný a je 100% přirozený (bez žádných přísad, konzervantů a ochucovadel), zaopatřuje buňky a dobíjí jejich biologické baterky. Upevňuje nebo obnovuje zdraví na buněčné úrovni. Energií dobité buňky restartují a aktivují imunitní systém.

Posílená imunita zlepšuje a urychluje látkovou výměnu. Tím nastartuje očistné, opravné a regulační procesy, které vedou k regeneraci. Výsledkem je zvýšení životní energie, výkonnosti a vitality.

Přípravek Regulatpro® BIO je bioaktivní alternativou kloubních doplňků stravy. Obzvláště při nadměrném zatěžování organismu oceníme doplnění bioaktivních enzymů a živin, které zvýší energii buněk. Následné posílení imunity zrychlí regenerační procesy. Doplněk stravy Regulatpro® BIO je mimo jiné i ideální výživovou podporou pro nastávající maminky a děti.

Historie produktu

Výrobcem je německá Dr. Niedermaier®  Pharma. Regulatpro® Bio je na trhu od roku 1999 a patentován byl v roce 2004. Roční nárůst prodejů v mnoha zemích světa činí průměrně 150 %, což svědčí o mimořádné účinnosti tohoto produktu. Výroba je certifikována systémem GMP. Všechny procesy od výběru bio pěstitelů po nákup a fermentaci řídí výrobce sám. Při výběru ovoce, ořechů a zeleniny výrobce preferuje důvěryhodnost a lásku pěstitele, zralost, čerstvost, regionalista.

Podrobné informace o produktu nalezenete zde.


Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete.

Pro artrózu, jedno ze skupiny revmatických onemocnění je typický zánět a omezená funkčnost jistých částí těla. Jezte brokolici!
více
Detox vám může pomoci od nemocí. Říkáte si, jak je to možné?
více
Prostata, žaludeční vředy, revmatoidní artritida ...
více
Udržení nutriční rovnováhy, psychického napětí ...
více
Aktuality

Nejen covid, očkování, ale i jiné infekce a silná míra stresu ovlivňují kvalitu Vašich vlasů či jejich padání. Anti Hair Loss program Vám pomůže znovu obnovit zdravý stav vlasů, jejich pevnost a kvalitní růst.
Více info zde ...

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Jak napomáhat při odstranění akné? Více info zde ...

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup