603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00

Pigment

Pigment

Chemická látka způsobující změnu zbarvení ...

Image 0

Z biologického hlediska je pigment jakýkoliv zabarvený materiál lidských, rostlinných a zvířecích buněk. Mnoho biologických struktur jako jsou pokožka, oči a vlasy obsahují pigmenty, jako je například melanin.

Příkladem pigmentů v těle rostlin a živočichů mohou být chlorofyl, hemoglobin, tedy i melanin i karotenoidy. Albinismus je také barevná odchylka živých organismů, způsobená poruchou tvorby barviva melaninu. Podstatou albinismu je vrozená absence enzymu tyrozinázy, který je nezbytný při tvorbě melaninu. 

Veškeré další informace a klinické studie byly odstraněny na základě Nařízení EU ...

  

Hyperpigmentace charakterizuje ztmavení pleti, které je způsobené naprodukcí pigmentu zvaného melanin. Jedná se o relativně častý jev, který většinou neprovází žádná zdravotní rizika. Problémem s hyperpigmentací tak bývá spíše estetický ...
více
Mnoho lidí se trápí špatnou náladou, nedostatkem energie, nebo dokonce depresí. Proč se ale soužit, když je často možné tyto nedostatky vyřešit příjmem vhodných vitamínů a minerálů?
více
Vitalita, hubnutí - svalová hmota ...
více
Energie, pročištění, játra ...
více
Klouby, krevní oběh, játra ...
více
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Máte problémy s řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech odlupující se pokožku?
Více info zde ...

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou. Program detoxikace znamená zjednodušeně odstraňování jedů, toxinů. Tyto látky vyvolávají v našem organismu vážné zdravotní komplikace. Nepřetěžujte Váš vnitřní detoxikační systém a udržujte jej v čistém a kvalitním stavu. Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup