603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00

Jizva

Jizva

Jizvy jsou oblasti vláknité tkáně, které nahrazují zdravou kůži po jejím zranění ...

Image 0

Jizva je výsledkem biologického procesu opravy poškození kůže a dalších tkání na těle. Zjizvení je přirozenou součástí procesu hojení. Každé zranění způsobí vždy nějaký stupeň zjizvení. Zjizvená tkáň sestává ze stejné bílkoviny (kolagen) jako tkáň, kterou nahrazuje, nicméně složení vláken bílkoviny je odlišné. V důsledku toho jsou mimo jiné jizvy méně odolné vůči ultrafialovému záření. Dále v nich nevyrůstají potní žlázy a vlasové folikuly.

Vystupují, nebo jsou propadlé?

Jizvy se od sebe liší množstvím využitého kolagenu. Nejběžnějšími typy jizev jsou  hypertrofické a keloidní pro než je typický nadměrný růst kolagenové zjizvené tkáně, dalším typem pak jizvy atrofické, které na rozdíl od keloidních a hypertrofických nevystupují nahoru oproti okolní kůži, ale naopak jsou propadlé. Stejně tak bývají někdy za jizvy považovány i strie v jejichž případě dochází ke zjizvení uvnitř epidermis. Stejně jako známe mnoho typů jizev, i léčba jizev se liší případ od případu.

Veškeré další informace a klinické studie byly odstraněny na základě Nařízení EU ...

Tajemně znějící látka pycnogenol se získává z extraktu z borovice mořské. Na lidský organismus má velmi pozitivní vliv, z něhož mohou těžit dámy (podporuje mladistvý vzhled pleti) i pánové (podporuje mužskou plodnost a působí proti erektilní dysfunkci) ...
více
Kůže je největší detoxikační orgán našeho těla. Má rozlohu 2 m² a váží asi 4kg. Je odrazem vnitřního prostředí vašeho těla. Tvoří bariéru mezi venkovním světem a vnitřním prostředím organismu. Ochrana před vnějším prostředím je však pouze jedna z jejich mnoha funkcí. V kůži je uloženo mnoho receptorů, které reagují na teplo, chlad, tlak nebo i poranění.
více
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Máte problémy s řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech odlupující se pokožku?
Více info zde ...

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou. Program detoxikace znamená zjednodušeně odstraňování jedů, toxinů. Tyto látky vyvolávají v našem organismu vážné zdravotní komplikace. Nepřetěžujte Váš vnitřní detoxikační systém a udržujte jej v čistém a kvalitním stavu. Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup