603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00

Co je papillomavirus?

V poslední době se často mluví o očkování, jež by mělo ženy ochránit před viry, jež vyvolávají rakovinu děložního čípku.

Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. upozorňuje, že vakcínu Gardasil na evropském trhu dostupnou pod názvem Silgard, považují američtí experti za nejnebezpečnější vakcínu, kterou se dnes očkuje. Přitom řešení v lidovém léčitelství v boji s HPV - papillomavirem je i vitální houba.

Image 1 

Podle tradiční čínské medicíny 

  • Silné imunomodulační účinky 
  • Napomáhá při protivirových účincích
  • Působení při nesprávném buněčném dělení buněk ... 

Existují studie, ale bohužel musíme respektovat Nařízení EU a u vitálních hub je nesmíme uvádět. Coriolus pro země EU musí být zahrnut do kategorie veterinární.

Nespecifické složky imunitního systému vychází hlavně z vysokého obsahu β glukanů a proteoglukanů. Tato kombinace se zdá být velmi příhodnou pro potírání infekce human papilloma virem (HPV), který stojí za nesprávným dělení buněk děložního čípku, ale i v oblasti úst a krku.

Co je papillomavirus?

HPV infekce je karcinom děložního hrdla, který napadá lidské buňky. Přenáší se pohlavním stykem nebo pouhým kontaktem s kůží nakaženého partnera v oblasti genitálií (přenos i rukou, ústy, ale jsou zaznamenány případy přenosu nepohlavní cestou např. ručníkem ...)
90% rakovin děložního čípku vzniká na podkladě HPV infekce. Některé studie přinášejí i zprávy o možné souvislosti mezi infekcí HPV a rakovinou prostaty. V prvních stádiích, kdy se na děložním čípku objeví předrakovinné změny, se provádí pouze sledování, změny se neřeší, ale i u nich je riziko další progrese. Je tedy nutná pravidelná observace, aby se v případě zhoršování invazivně zasáhlo. Pokud by bylo možné zasáhnout již v této fázi nějakou účinnou neinvazivní metodou, bylo by to více než žádoucí.

Veškeré další informace a klinické studie byly odstraněny na základě Nařízení EU ...


Informace uvedené na těchto webových stránkách jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení léčení od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s Vašim lékařem ...
Coprinus je v Evropě běžnou houbou, která se využívá k přípravě pokrmů, ale důležitější je, že má na zdraví pozitivní účinky. Tyto jsou pomocí nejmodernějších metod ověřovány. 
více
Reishi (Ganoderma Lucidum) je vitální houba, která má své neodmyslitelné místo v tradičních medicínách včetně té čínské. Díky tomu, že je Reishi bohatá na mnohé bioaktivní látky, např. proteiny, alkaloidy, steroly, polysacharidy, triterpeny, je účinným pomocníkem ke zlepšení kondice i potírání nemocí. Vědci ověřují účinky Reishi, které jsou v čínské medicíně známé tisíce let.  
více
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Papája je spojencem pro zdravé srdce a dokáže předcházet ... 
Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup