603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00

Beta-glukan pro mladistvý vzhled pleti

Beta-glukan

Složka kosmetických produktů, která se získává z rostlin, hub ...


Image 0

Beta-glukan napomáhá zachovat mladistvý vzhled pleti. Nepřímo ovlivňuje imunitní systém tím, že aktivuje produkci jeho důležitých součástí, Langerhansových buněk. Ty jsou klíčové jak pro celkové zdraví organismu, tak mladistvý vzhled pleti. Organismus chrání před infekcemi.

S rostoucím věkem se ale jejich produkce zpomaluje vlivem různých faktorů včetně expozice ultrafialovému záření, chemickým látkám nebo jen opotřebením věkem. Jak dochází ke zpomalení produkce, beta-glukan ji dokáže opět obnovit.

Uleví od svědění a podpoří hojení

Beta-glukan se obvykle do produktů péče o pleť derivuje z pekařského droždí, lze jej však získat i z otrub a hub. Utváří jej dlouhý řetězec molekul D-glukózy, které jsou dostatečně malé, aby je kůže mohla snadno vstřebat a organismus je okamžitě mohl využít (zdroj Medaprex).

Ulevuje od svědění a bolesti, podporuje hojení vyrážek, drobných poranění, spálenin od slunce a boláků. Při topické aplikaci se rychle vstřebá do kůže a okamžitě začíná působit proti bakteriím a virům. Jeho používání má za následek obnovení produkce imunitních buněk a obnovuje také strukturu kolagenu

Nejznámějšími houbovými polysacharidy jsou beta glukany, tj. polymery beta glukózy. Jsou to polysacharidy s dlouhým řetězcem, jehož základem je glukóza ...
více
Aktuality

Nejen covid, očkování, ale i jiné infekce a silná míra stresu ovlivňují kvalitu Vašich vlasů či jejich padání. Anti Hair Loss program Vám pomůže znovu obnovit zdravý stav vlasů, jejich pevnost a kvalitní růst.
Více info zde ...

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Jak napomáhat při odstranění akné? Více info zde ...

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup