603 48 77 89      Po-Čt 9:00 - 16:00

Beta-glukan pro mladistvý vzhled pleti

Beta-glukan

Složka kosmetických produktů, která se získává z rostlin, hub ...

Image 0

Beta-glukan napomáhá zachovat mladistvý vzhled pleti. Nepřímo ovlivňuje imunitní systém tím, že aktivuje produkci jeho důležitých součástí, Langerhansových buněk. Ty jsou klíčové jak pro celkové zdraví organismu, tak mladistvý vzhled pleti. Organismus chrání před infekcemi.

S rostoucím věkem se ale jejich produkce zpomaluje vlivem různých faktorů včetně expozice ultrafialovému záření, chemickým látkám nebo jen opotřebením věkem. Jak dochází ke zpomalení produkce, beta-glukan ji dokáže opět obnovit.

Uleví od svědění

Beta-glukan se obvykle do produktů péče o pleť derivuje z pekařského droždí, lze jej však získat i z otrub a hub. Utváří jej dlouhý řetězec molekul D-glukózy, které jsou dostatečně malé, aby je kůže mohla snadno vstřebat a organismus je okamžitě mohl využít.

Ulevuje od svědivosti, drobných poranění na pokožce, úleva od spálenin ze slunce. Při topické aplikaci se rychle vstřebá do kůže a okamžitě začíná působit proti bakteriím a virům. Jeho používání má za následek obnovení produkce imunitních buněk a obnovuje také strukturu kolagenu.

Veškeré další informace a klinické studie byly odstraněny na základě Nařízení EU ...

Řada přírodních doplňků stravy Gesin jsou jedinečné produkty na českém lékárenském trhu, které obsahují účinnou látku Talaromycin®  ...
více
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Máte problémy s řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech odlupující se pokožku?
Více info zde ...

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou. Program detoxikace znamená zjednodušeně odstraňování jedů, toxinů. Tyto látky vyvolávají v našem organismu vážné zdravotní komplikace. Nepřetěžujte Váš vnitřní detoxikační systém a udržujte jej v čistém a kvalitním stavu. Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup