603 48 77 89      Po-Čt 9:00 - 16:00
Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89

4 tipy, jak získat husté, výrazné obočí a řasy

Posledním trendem oblasti obočí je mít plné oblouky bez výrazného zásahu. Mnoho žen bere obočí jako samozřejmost a nevěnují mu větší péči, nebo se naopak o své obočí starají tak moc, že jim z něj téměř nic nezbylo a nyní musí svou situaci řešit.

Image 1

Proč obočí a řasy řídnou?

Příčiny náhlého vypadávání a řídnutí obočí i řas:

  • Hormonální změny (antikoncepce, přechod)
  • Stresové situace 
  • Nesprávné vytrhávání chloupků
  • Užívání léků
  • Nezdravá strava

Pokud problém zatím není příliš vážný, jen jste si všimla zvýšené ztráty chloupků z obočí, zkuste se zamyslet nad příčinou sama. Možná se zbytečně stresujete, nebo jste nasadila nové léky.

Jak obočí a řasy zahustit?

Pokud problém nepřichází zevnitř organizmu, vyzkoušejte pečlivou a pravidelnou péči, která může s hustotou obočí udělat divy.
V několika tipech vám poradíme, jak obočí zahustit růstem nových chloupků či opticky líčidly.

1. Ricinový olej

Vyživovat své obočí můžete pomocí ricinového oleje, který vetřete každý večer do jeho oblasti po odlíčení. Ricinový olej je známý svými účinky na růst řas a obočí a můžete jej pořídit za pár korun. Aplikovat můžete pomocí vymytého kartářku ze staré řasenky. Pro růst řas aplikujte přímo na odlíčené řasy, dejte si však pozor, aby přípravek nevnikl do oka. Tento způsob zhuštění obočí je vhodný pro ženy, které nemají výrazný problém s řídnutím a chtějí jej zahustit přírodní cestou.

2. Růstové sérum na obočí a řasy 

Když dojde k poškození, špatnému vytrhání nebo ztrátě obočí je možné použít speciální séra pro růst a zhuštění řas a obočí. Použijte přírodní sérum bez konzervantů (parabenů). Na účinek sér musíte být pečlivá a trpělivá. Při každodenní aplikaci na oblast růstu chloupků obočí se výsledek dostaví během jednoho měsíce.

3. Permanentní make-up

Tento způsob zvýraznění obočí není žádná novinka. Jedná se o tetování obočí, kterou můžete upravit tvar, barvu, intenzitu, hustotu a délku obočí. Tetování by se mělo vždy přesně předkreslit. Barva musí působit naprosto přirozeně a je vybírána na základě celkového vzhledu obličeje klientky (barva očí, pleti i vlasů). Po aplikaci vzniká mírný otok kolem tetovaného místa.

4. Líčení a péče

K obličeji se nejvíce hodí tvar obočí, který narostl přirozeně. Nijak zásadně tedy svůj tvar neměňte. Vytrhejte pouze chloupky, které rostou mimo hlavní oblouk obočí.
Při každodenním líčení byste měli dokončit úpravou, či dobarvením obočí. Pokud je málo výrazné, můžete jej lehce dokreslit či zvýraznit tužkou nebo matnými stíny. Volte odstín podle barvy vašich očí, vlasů, pleti a přihlédněte i k aktuálnímu nalíčení. Tužku i stíny rozmažte do ztracena. Nakonec obočí učešte kartáčkem na řasy, nebo kartáčkem z prázdné řasenky. Na štětečku už sice není dost barvy na řasy, ale na obočí je množství ideální. Aby vše zůstalo, jak si přejete můžete použít trochu fixačního laku. 

Veškeré další informace a klinické studie byly odstraněny na základě Nařízení EU ...


Informace uvedené na této webové stránce jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s lékařem.

Tato internetová stránka je koncipována pro vzdělávací program našich kurzů.

Vyvážená strava pro zdraví a krásu je bezpodmínečně nutná. Ne vždy lze ovšem veškeré potřebné živiny ze stravy získat. Proto je ideální si jejich příjem pojistit konzumací doplňků stravy ...
více
Mnoho lidí se trápí špatnou náladou, nedostatkem energie, nebo dokonce depresí. Proč se ale soužit, když je často možné tyto nedostatky vyřešit příjmem vhodných vitamínů a minerálů?
více
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Máte problémy s řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech odlupující se pokožku?
Více info zde ...

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou. Program detoxikace znamená zjednodušeně odstraňování jedů, toxinů. Tyto látky vyvolávají v našem organismu vážné zdravotní komplikace. Nepřetěžujte Váš vnitřní detoxikační systém a udržujte jej v čistém a kvalitním stavu. Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup