603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Papája je spojencem pro zdravé srdce a dokáže předcházet ... 
Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89

Medik8 r-Retinoate Rejuvenating Eye omlazení očního okolí sada

Kvalita výroby: Biotechnology™
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Popis produktu – obsažené látky účinně napomáhají:

Omlazení očního okolí za čtyři týdny!
Jestli vám už nestačí oční krém proti vráskám na den a na noc a chcete “turbo” omlazení očního okolí, sadu na omlazení očního okolí r-Retinoate si zamilujete.
Během čtyř týdnů viditelně redukuje jemné linky a vrásky okolo očí anti-aging efektem ...

 • výrazné omlazení (anti-aging efekt)
 • stimulace mikrocirkulací a lymfodrenáž očního okolí
 • rozpustné polštářky pro dokonalou hydrataci pleti
 • omlazující sérum v aplikačním peru
 • odstraňuje viditelné známky únavy

Skladem
Dodání do 2 dnů
2 700 Kč
 • Informace
 • Podrobný popis
 • Máte dotaz?
 • Hodnocení

Účinky:

Omlazení očního okolí, anti-aging efekt

Dávkování:

Sada na omlazení očního okolí r-Retinoate se používá vždy jednou týdně večer

Upozornění:

Pro všechny typy pleti ve věku 30+. Bez obsahu parabenů, parfemace, silikonů, alkoholu, glykolu, barviv ani neobsahuje minerální oleje

Balení po:

Sada produktů

Složení:

Viz rozšířený text: Podrobný popis

Značka:

Medik8®

Výrobce:

Medik8®

Informace a doporučení na těchto webových stránkách o Tradiční čínské a Ayurvédské medicíně, bylinných produktech jsou pouze informativní, nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem západní medicíny. Potravinové doplňky nemají schválené léčivé účinky a nejedná se tedy o lék. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákony o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Medik8 r-Retinoate Rejuvenating Eye omlazení očního okolí sada

Jestli vám už nestačí oční krém proti vráskám na den a na noc a chcete “turbo” omlazení očního okolí, sadu na omlazení očního okolí r-Retinoate si zamilujete. Během čtyř týdnů viditelně redukuje jemné linky a vrásky okolo očí.

Účinky a využití

Napomáhá:

 • Výrazné omlazení (anti-aging efekt)
 • Stimulace mikrocirkulací a lymfodrenáž očního okolí
 • Rozpustné polštářky pro dokonalou hydrataci pleti
 • Omlazující sérum v aplikačním peru

Intenzivní čtyřtýdenní kůra proti vráskám okolo očí, která je dostatečně ohleduplná k jemnému očnímu okolí, to je r-Retinoate sada na omlazení očního okolí. Stojí na stejné aktivní látce jako “ferrari” mezi produkty na omlazení pleti, superkrém aktivující mládí r-Retinoate, tedy na speciální enkapsulované molekule Retinyl retinoate.

Image 1

Unikátní polštářky

Sílu molekuly Retinyl retinoate si v očním okolí užijete naplno díky séru v unikátním silikonovém masážním aplikátoru, který při aplikaci stimuluje mikrocirkulaci a lymfodrenáž. Společně navíc sada zajistí jeho průnik do hlubších vrstev pleti, v nichž stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a díky unikátnímu systému dvou typů absorpčních polštářků. Ty po aplikaci séra přiložíte na oční okolí a necháte působit alespoň dvě hodiny, lépe však po celou noc. 

Dva typy polštářků fungují v synergii a přináší jak dlouhodobé, tak okamžité výsledky!

Unikátní systém sady na omlazení očního okolí r-Retinoate zlepšuje penetraci aktivních látek a dramaticky zlepšuje vzhled jemných linek a vrásek již během čtyř týdnů. Výsledkem je jemnější a pevnější pleť bez vrásek. Navíc odstraňuje viditelné známky únavy a zlepšuje vzhled otoků v očním okolí.

Sada obsahuje:

 • Dva páry polštářků na jedno použití z kyseliny hyaluronové
 • Dva páry polštářku na jedno použití z bio celulózy
 • Omlazující oční sérum proti vráskám o objemu 2 ml, které vystačí na osm aplikací

Nálož kyseliny hyaluronové

První sada polštářků je rozpustná a stojí výhradně na čisté kyselině hyaluronové. Na povrchu mají polštářky drobné jehličky. Tyto mikrojehličky ze 100 % kyseliny hyaluronové, které se rozpouští v pleti, v ní utvoří drobné kanálky a umožní prostup aktivních látek ze séra hluboko do pokožky. Mikrokanálky navíc vyplňují kyselinou hyaluronovou prostory mezi kožními buňkami, čímž pleti dodávají chybějící objem. Kontury kolem očí budou pevnější a povrch pleti vyhlazený a sjednocený.

Péče s aktivními látkami

Druhou sadu očních polštářků tvoří bio celulóza napuštěná aktivními látkami glycerinem , kokosovým extraktem a kyselinou hyaluronovou. Tyto polštářky hydratují, osvěžují a obnovují oční okolí a působí jako „druhá kůže“, kdy utváří ochrannou bariéru, která v kůži uzamyká aktivní látky ze séra a hydrataci.

Proč Bio celulóza

Vlákna z bio celulózy jsou asi stokrát menší než vlákna běžné rostlinné celulózy. Díky této struktuře v sobě polštářky Medik8 dokáží zadržet až 200x více vody, než samy váží. Jejich přiložením na pleť v ní dokonale uzamknou vlhkost a nasytí ji aktivními látkami. Vlákna jsou ale zároveň dostatečné tenká, aby bez problémů vyplnila drobné vrásky, a i jim poskytla tu nejlepší péči, kterou pro viditelné omlazení pleť vyžadují.

Image 2

Hlavní účinné látky - využití

Omlazující oční sérum:

 • Retinyl Retinoate (patentovaná molekula vitamínu A)
  Patentovaná aktivní látka, která je účinnější a méně dráždivá než retinol. Viditelně redukuje vrásky a to již během 4 týdnů. Jedná se o průlomovou látku na poli anti-aging medicíny. Stimuluje syntézu kolagenu, podporuje obnovu kožních buněk a zlepšuje texturu pleti.
 • 100% kyselina hyaluronová
  Jedna ze základních látek obsažených v kůži, která uchovává 1000x větší objem vody, než je její váha. Díky tomu dodává pleti hydrataci a zlepšuje její vzhled.

Rozpustné polštářky:

 • Čistá kyselina hyaluronová
  Drobné jehličky na povrchu polštářků tvořené kyselinou hyaluronovou se rozpouští v pleti, čímž vyplňují mezibuněčné prostory mezi kožními buňkami, a tím pleti dodávají chybějící objem. Povrch pleti je pevnější a sjednocený.

Polštářky pro hydrataci pleti:

 • Glycerin
  Účinný zvlhčovač pleti a jeden z přirozených zvlhčujících faktorů v kůži. Zlepšuje fungování ochranné kožní bariéry a snižuje transepidermální ztrátu vody.
 • 100% kyselina hyaluronová
  Jedna ze základních látek obsažených v kůži, která uchovává 1000x větší objem vody, než je její váha. Díky tomu dodává pleti hydrataci a zlepšuje její vzhled.
 • Kokosový extrakt
  Humektant, který napomáhá čerpání vody do hlubších vrstev pleti, a díky tomu hloubkově hydratuje pleť. Působí antibakteriálně a obsahuje antioxidanty neutralizující volné radikály.

Rozšířené použití

Sada na omlazení očního okolí r-Retinoate se používá vždy jednou týdně večer, čtyři páry polštářků společně s omlazujícím sérem vystačí tedy přesně na měsíční kůru. Tu můžete opakovat.

 • První a třetí týden aplikace

Po vyčištění pleti naneste aplikátorem malé množství omlazujícího očního séra na oblast očního okolí. Stačit by vám mělo 12 kliknutí aplikačního pera na jedno oko. Vyhněte se očím. Od vnitřního koutku lehce vklepejte sérum kruhovými pohyby do očního okolí, čímž zlepšíte vzhled otoků.

Vyjměte rozpustné polštářky z ochranného obalu, sloupněte ochranný film a dejte si pozor, abyste se nedotkli mikrojehliček. Ujistěte se, že jehličky ční dolů, přiložte polštářek do oblasti pod očima, kde jste již aplikovali oční sérum. Jemně přitlačte, aby polštářek přilnul k pleti a abyste se zbavili případných vzduchových bublin. Nechte působit alespoň dvě hodiny, nejlépe však po celou noc. Pozor, abyste s polštářkem již nehýbali nebo jej neshrnuli, jakmile ke kůži přilne.

Ráno polštářky z pleti odstraňte. Nejprve je omyjte teplou vodou a následně sloupněte z povrchu kůže. Po čištění pleti aplikujte malé množství omlazujícího očního séra (12 kliknutí aplikačního pera na oko) do oblasti očního okolí a pokračujte ve vaší běžné denní péči, tedy aplikaci očního krému s širokospektrální sluneční ochranou.

Při prvním použití je třeba s aplikátorem několikrát kliknout, aby jím sérum prošlo.

 • Druhý a čtvrtý týden aplikace

Večer po čištění pleti naneste aplikátorem malé množství omlazujícího očního séra na oblast očního okolí. Stačit by vám mělo 12 kliknutí aplikačního pera na jedno oko. Vyhněte se očím.

Vyjměte bio celulózové polštářky z obalu, sloupněte obě vrstvy ochranné síťky a naneste vlhčené polštářky do oblasti pod očima, kam jste již aplikovali omlazující sérum. Jemně polštářek vyhlaďte, aby dobře přilnul a vy jste se zbavili případných vzduchových bublinek. Nechte působit dvacet minut.

Ráno po čištění pleti aplikujte malé množství omlazujícího očního séra (12 kliknutí aplikačního pera na oko) do oblasti očního okolí a pokračujte ve vaší běžné denní péči, tedy aplikaci očního krému s širokospektrální sluneční ochranou (zdroj Medaprex).

Ideální spojenec v boji proti viditelným známkám stárnutí pleti je kyselina hyaluronová! Tentokrát však nemáme na mysli injekčně aplikované výplně či topicky aplikované krémy či séra, ale kyselinu hyaluronovou užívanou ústně v podobě doplňků stravy ...
více
Mohou za to telomery!
A s objevem tohoto mechanismu stárnutí organismu jde samozřejmě ruku v ruce také teorie, jak proces přirozeného stárnutí zpomalit ...
více
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Papája je spojencem pro zdravé srdce a dokáže předcházet ... 
Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup