603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00
Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89

Omládnou-li vaše intimní partie, omládnete i vy

Mladistvé intimní partie jsou pro spokojený a aktivní sexuální život, něco jako svěží vítr pro plachetnici ...

Bez toho to sice také jde, ale s ním je to mnohem lepší. Že nechcete jít „pod kudlu“ (cysty, myomy, endometrióza ...) to naprosto chápeme.
Nabízíme ale jiné i preventivní řešení!

Image 1

Omlazení intimních partií

O omlazení intimních partií s kyselinou hyaluronovou (HA) se moc nemluví, vlastně se tohle téma dost zametá pod stůl a hovoří se jen o čistící péči. 

Proč ale?

Když je žena spokojená se svým vzhledem i jistou „kondicí“ v oblasti intimních partií, je sebevědomá a její aktivní sexuální život samozřejmě podporuje spokojenost také v běžném životě. Jenže ono sebevědomí žena často ztratí, ať už po porodu, vlivem stárnutí, nebo zkrátka jen nespokojeností s vlastním vzhledem. Právě kvůli tomu, že kvalitní sexuální život určuje i kvalitu normálního života, je o tomto problému třeba psát a mluvit!

Omlazení obličeje

Svědčí o tom obliba jak invazivních zákroků jako aplikace výplní či botoxu, tak sílící trend ve spotřebě luxusních lékařských výrobků proti vráskám. Ale proč byste tuto péči měli věnovat pouze obličeji, když existují i jiné partie, které si ji zaslouží minimálně stejně? Pokud máte problém s tím, že byste svůj klín měla odhalovat někomu cizímu, abyste podstoupila různá nechirurgická ošetření, už nemusíte.

Jak omlazení probíhá?

Nejde o jednorázovou proceduru. Stejně tak jako vás efektivní séra nezbaví vrásek ze dne na den, ani zde se nedočkáte výsledku přes noc. Pravidelné používání produktu nicméně již po pár měsících viditelně podpoří omlazení a zjemnění intimních partií.

Jemný gel pro intimní hygienu:

  • Brání předčasnému stárnutí pokožky genitálií
  • Pokožku zjemňuje a zvláčňuje
  • Po mycím ošetření jsou intimní partie provoněné
  • Napomáhá regeneraci pokožky po depilaci 
  • Stimuluje přirozenou hydrataci
  • Stimuluje elasticitu oblasti
  • Napomáhá hojení kůže
  • Ulevuje od pocitu svědění
  • Poskytuje příjemný a svěží pocit po aplikaci 

Díky jemnému mycímu gelu totiž proběhne omlazení vašich intimních partií u vás doma, bez nežádoucích očí. Doporučeno všem ženám, dívkám a to nejen po gynekologické operaci, nebo s obtížema s kvasinkama, ale při každodenní péči!  

Veškeré další informace a klinické studie byly odstraněny na základě Nařízení EU ...


Informace uvedené na této webové stránce jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Pro informace o zdravotním stavu se poraďte s lékařem.

Tato internetová stránka je koncipována pro vzdělávací program našich kurzů.

Vyvážená strava pro zdraví a krásu je bezpodmínečně nutná. Ne vždy lze ovšem veškeré potřebné živiny ze stravy získat. Proto je ideální si jejich příjem pojistit konzumací doplňků stravy ...
více
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Máte problémy s řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech odlupující se pokožku?
Více info zde ...

S nemocemi je to stejné jako s ledovcem, nad hladinou je vidět jen daleko menší část, než se skrývá pod hladinou. Program detoxikace znamená zjednodušeně odstraňování jedů, toxinů. Tyto látky vyvolávají v našem organismu vážné zdravotní komplikace. Nepřetěžujte Váš vnitřní detoxikační systém a udržujte jej v čistém a kvalitním stavu. Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup