603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00
Aktuality

Nejen covid, očkování, ale i jiné infekce a silná míra stresu ovlivňují kvalitu Vašich vlasů či jejich padání. Anti Hair Loss program Vám pomůže znovu obnovit zdravý stav vlasů, jejich pevnost a kvalitní růst.
Více info zde ...

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Jak napomáhat při odstranění akné? Více info zde ...

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89

Vermione Gel - Gel na vaginální mykózy, opary 50 ml

Kvalita výroby: Bioaktivní enzymy
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Popis produktu – obsažené látky účinně napomáhají:

Unikátní antiseptický a vysušující gel s bioaktivními enzymy a výtažky z kalifornských žížal na řešení i závažných kožních onemocnění přírodní cestou v Bio kvalitě ...

Pečuje o pokožku se sklonem:

 • výskyt oparů, pásové opary
 • na vnější pohlavní orgány
 • kvasinková onemocnění, vaginální mykózy
 • poševní opary a výtoky
 • při léčbě genitálního herpesu
 • lichen planus
 • akné, mastná  pleť
 • v Bio kvalitě a bez parabenů
 • klinické testy
 • koncentrace účinné látky 4%
Síla přírody a mimořádná účinnost bioaktivních enzymů urychluje hojení/regeneraci pokožky a nahrazuje terapii místo kortikoidů a antibiotik (klinické testy Prof. MUDr. František Novotný, DrSc.)  

Skladem
Dodání do 2 dnů
295 Kč
 • Informace
 • Podrobný popis
 • Máte dotaz?
 • Hodnocení

Účinky:

Při výskytu oparů, vaginální mykózy, poševní opary, akné

Dávkování:

2-3x denně. Rozšířená aplikace v textu ...

Upozornění:

Světově unikátní patentovaná česká receptura. Bio kvalita, bez parabenů, klinické testy, netestováno na zvířatech, lehká meduňková vůně. Skladujte v suchu při teplotě 8-25°C. Chraňte před mrazem a sluncem

Balení po:

50 ml

Složení:

Účinná látka = Obsažené enzymy získané z výtažku extraktu z kalifornských žížal.
Aqua, Panthenol, Glycerin, Sodium Hydroxide, Eathworm (Vermione) Extract, Carbomer, Alcohol, Magnesium Carbonate, Amorolphallus Konjac Root Ext., Disodium EDTA, Citric Acid, Acetic Acid, Sucrose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum.

Značka:

Vermione®

Výrobce:

PressCom

Informace a doporučení na těchto webových stránkách o Tradiční čínské a Ayurvédské medicíně, bylinných produktech jsou pouze informativní, nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem západní medicíny. Potravinové doplňky nemají schválené léčivé účinky a nejedná se tedy o lék. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákony o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Vermione Gel - Gel na vaginální mykózy, opary 50 ml

Gel s bioaktivními enzymy a výtažky z kalifornských žížal na řešení i závažných kožních onemocnění ...

Zkušenosti z poradny ...

Bioaktivní enzymy a účinné látky aktivně působí: 

 • Častý výskyt oparů, pásové opary
 • Plísně u nohou, zápach, pocení
 • Na vnější pohlavní orgány
 • Vaginální mykózy a poševní opary
 • Vysoce zklidňující
 • Antiseptický účinek
 • Akné, mastná  pleť

Krémy jsou dermatologicky testovány a mají osvědčení Státního zdravotnického ústavu.

Síla přírody a mimořádná účinnost bioaktivních enzymů urychluje hojení/regeneraci pokožky a nahrazuje terapii místo kortikoidů a antibiotik (klinické testy Prof. MUDr. František Novotný, DrSc.) 

Image 1 

Účinky gelu:

 • Antiseptický
  Díky svému složení obsaženým enzymům působí antisepticky a bojuje proti vzniku infekce.
 • Vysušující
  Pomáhá vysušovat postižené místo a zabraňuje vzniku puchýřků a otoků. Neřeší pouze následky, ale eliminuje samotné příčiny a zastavuje opakované virové onemocnění.
 • Zklidňující
  Není to jen akné, opary a nebo mykózy. Vermione GEL zklidňuje pleti a pokožku po holení a nebo jiném, podobném podráždění.

V některých případech přípravky lze zcela nahradit léčbu kortikoidy, ale i u chorob (HPV infekce a jiné virové infekce), na které je současná léčba neúčinná. Klinické testy prokázaly, že léčba pomocí enzymů je účinná a především dlouhotrvající.

Více informací: Jak pomáhají enzymy?

Lékař radí

Přípravek Vermione® GEL je silně zklidňující, antiseptický a pečuje o pokožku v jakémkoliv stádiu akutní/chronické, urychluje hojení a regeneraci pokožky.

 • Doporučujeme do široké praxe
 • Koncentrace účinné látky 4%
 • pH: 5,0 – 7,0
 • Minimální dráždivost

Krém je plněn do speciálního podtlakového obalu s Airless systémem, který Vám zaručí kompletní spotřebu celého obsahu krému uvnitř balení.  

Image 2

Opary

Opar je virové infekční onemocnění, jehož původcem je zástupce čeledi Herpesviridae, virus herpes simplex. Jedná se o viry, které jsou schopné dlouhodobě přežívat v nakaženém organismu.

Rozlišujeme virus:

 • Herpes simplex -1
  Vyvolává opar rtu. Projeví nejprve bolestivostí, svěděním, či pálením části rtu, na které vzniká červený pupen. Ten se postupem času mění v puchýřek s čirým obsahem a velkým množstvím viru a proto při jeho prasknutí se člověk stává vysoce infekčním. Po jeho prasknutí se mění v hnědočervený strup, který obvykle do 10 dnů sám odpadá. Nedoporučuje se jeho strhávání z důvodu možného vzniku jizvy. Opar rtu doprovází zduření krčních lymfatických uzlin
 • Herpes simplex-2
  Vyvolává genitální herpes. Ten je lokalizován na vulvě, v pochvě, či vzácněji na děložním čípku. Genitální opar nabývá na významu u těhotných žen z důvodu možné infekce plodu. Opar genitálu má stejný klinický obraz, zduřeny však bývají tříselné lymfatické uzliny.

Působení gelu na opary ... 

Bioaktivní enzymy a účinné látky obsažené v gelu pronikají do nejspodnější vrstvy kožní tkáně. Aktivují se při styku s nalezeným virovým onemocněním a začnou zocelovat virem porušené kožní vrstvy pokožky. Působí tedy směrem k povrchu pokožky a tím virové lůžko oparu hojí až do finálního povrchového vytlačení a zacelení praskliny a zánětu na rtu.
V závislosti na rozsahu velikosti lze předpokládat 1 – 2 denní zhoršení stavu, či vyprodukování dalšího viru v podobě oparu. To způsobí kompletní vyhojení okolních postižených kožních tkání a opary se již nebudou tvořit opakovaně. Aktivuje se enzymatický proces, který je způsoben působením z nejspodnější vrstvy kožní tkáně na povrch pokožky.

V případě projevu vaginálních (poševních) oparů se jedná o bakteriální onemocnění a je tedy potřeba potírat postižená místa minimálně 2x denně.
Lze aplikovat v době těhotenství jelikož Vermione nahrazuje léčbu místo antibiotik a kortikoidů.

Doporučená aplikace: minimálně 3x denně lokálně na postižená místa.

Image 3

Mykózy  

Rozlišujeme:

1.   Vaginální/poševní mykóza 
Je zánětlivé onemocnění pochvy způsobené houbovitými mikroorganismy – kvasinkami projevující se nejdříve svěděním, poté pálením či zarudnutím rodidel.
Nejčastěji to bývá druh Candida albicans, proto se této nemoci říká také kandidóza
Kvasinková infekce je velice častá a přibližně 75 % žen se s ní setká alespoň jednou za život. Asi 50 % těchto žen je postihováno opakovaně a 20 % trpí touto nemocí chronicky, tedy dlouhodobě.
Kvasinky způsobující mykózu, se v určitém množství přirozeně nacházejí spolu s jinými bakteriemi v pochvě. Jsou součástí normálního poševního prostředí a nečiní žádné problémy. Ty nastávají až při jejich přemnožení, kdy dojde k porušení vaginální rovnováhy a vznikne mykóza projevující se typickými obtížemi.

R i z i k o v é   f a k t o r y :

 • Cukrovka a také nadměrná konzumace cukrů.
 • Nesprávná hygiena, a to jak nedostatečná, tak i nadměrná, například časté výplachy pochvy.
 • Nevhodné je také přiléhavé syntetické prádlo, těsné oblečení a mokré plavky, které vytvářejí teplé a vlhké prostředí, čímž tak usnadňují vznik infekce.
 • Při poranění poševní sliznice například při pohlavním styku se také zvyšuje riziko vzniku mykózy.

2.   Mykóza penisu 
Je zánětlivé onemocnění, které může postihovat žalud, ale i předkožku. Mykóza penisu může vzniknout z různých příčin a těmi jsou například nedostatečná hygiena, oslabení imunity nebo může mykóza penisu vzniknout přenosem při pohlavním styku. Mykóza penisu se projevuje svěděním, pálením nebo bolestivostí žaludu a následně se mohou objevit červené skvrny či puchýřky. Léčba je však jednoduchá a je potřebné přeléčit oba partnery.

Působení gelu na mykózy ...

V případě vaginálních mykóz, kvasinkových onemocnění, výtoků, svědění či pálení doporučujeme aplikaci Vermione® GELU. Gel je antiseptický je určen právě na tyto onemocnění. Složením GELU je podpořen zklidňující účinek, v závislosti na hydrataci pokožky doprovázeným chladivým pocitem.

Doporučená aplikace: Dle obtíží 1 - 3x denně
Aplikujte dle rozsahu zánětu lokálně na povrch pochvy a poševního vchodu na sliznici, či při větších obtížích aplikujte Vermione® GEL na gynekologický tampón a vložte do poševního vchodu stejně tak jako při menstruaci.

Mykóza penisu má obdobné příznaky, pro její léčbu aplikujte Vermione® GEL na předkožku penisu a žalud.

Z dlouholetých zkušeností ve spolupráci s gynekology a našimi zákazníky můžeme doporučit Vermione Gel také jako lubrikační gel. Toto použití je vhodné především jako prevence pro nové sexuální partnerství, kdy Gel upravuje pH na sliznici a můžete tak předejít prvotním zánětům.

Image 4

Akné

Akné/acne vulgaris je nejčastějším chronickým onemocněním kůže a zároveň i nejběžnějším onemocněním postihující mladé lidi zejména v pubertě.

Jedná se o zánětlivé onemocnění mazových žláz a vlasových folikulů v tzv. seboroické oblasti/seboroická dermatitida. To je oblast kůže se zvýšenou produkcí kožního mazu, především obličej, ramena, vrchní část hrudníku a zad. Toto nepříjemné onemocnění zvané akné, může být vyvoláno různými příčinami a na jeho vzniku se podílí více faktorů.
Onemocněním zvaným akné trpí zpravidla každý mladý člověk bez rozdílu pohlaví ve věku 13 až 20 let právě kvůli hormonálním změnám, které se v tomto věku odehrávají v každém z nás. U většiny lidí v dospělosti pak akné mizí. U některých však s koncem puberty nemusí problémy s akné odeznít a akné pak může přetrvávat i v dospělém věku. Někdy se s ním setkáváme dokonce i u malých dětí.

Působení gelu na akné ...

Antiseptický Vermione® GEL s vysušujícím účinkem působí na pleťový maz, který způsobuje společně s nečistotami ucpání póru, jehož výsledkem je tvořící se akné. Z tohoto důvodu doporučujeme Vermione Gel aplikovat lokálně či plošně dle postižení a potřeby na tvořící se či již vzniklé akné či pupínky. Výsledkem je do hloubky zvlhčený pór, ze kterého lze snadno vytlačit nečistotu a maz.
Gel je možné aplikovat nejen lokálně, ale i na akné vulgární vyskytující se především v pubertě, ale také působí na akné tvořící se v dekoltu a v oblasti zad. Díky vysušujícímu účinku je nutné po ošetření pleti Vermione Gelem následně plet´ zhydratovat. Nedochází k promašťování pokožky ani k jejímu převlhčení. Naopak je účinkem enzymů zabráněno tvorbě puchýřků či otoků. Přítomnost lysoxinu a ostatních aktivních látek zajišťuje účinné hojení projevů akné.  

Z tohoto důvodu doporučujeme kombinaci s krémem Vermione® ALFA či Vermione® BETA dle typu pleti.

Doporučená aplikace: 2 - 3x denně
Aplikujeme Gel na postižená místa lokálně, či na celý obličej, nebo na postižené partie, následně po vstřebání můžeme aplikovat krém viz. výše zmíněno a následně večer po odlíčení pleti lze provést kosmetické ošetření ( vytlačením ) akné. Při výskytu vulgárního akné s tendencí jizevnatosti doporučujeme opakovat aplikaci několikrát denně (zdroj Vermione.cz).

Více informací: Jak pomáhají enzymy?

Za vším hledejte vitamíny z B-komplexu. Víme jak podpořit krásnou pleť, vlasy, nehty ...
více
Stav, kdy se na pleti začínají objevovat vrásky a další příznaky stárnutí dříve, než je běžné je předčasné stárnutí.
Pleť v oblasti obličeje je mnohem jemnější a slabší, než na zbytku našeho těla ...
více
Aktuality

Nejen covid, očkování, ale i jiné infekce a silná míra stresu ovlivňují kvalitu Vašich vlasů či jejich padání. Anti Hair Loss program Vám pomůže znovu obnovit zdravý stav vlasů, jejich pevnost a kvalitní růst.
Více info zde ...

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Jak napomáhat při odstranění akné? Více info zde ...

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup