603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00

Vermione Ekzémy balíček

Kvalita výroby: Bioaktivní enzymy
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Popis produktu – obsažené látky účinně napomáhají:

Ekzém se řadí mezi nejčastější kožní onemocnění. Jedná se o neinfekční zánět kůže, který vzniká na alergickém podkladě.
Korekční a reparační krémy s bioaktivními enzymy a výtažky z kalifornských žížal určené k rychlému dlouhotrvajícímu zlepšení stavu poraněné pokožky ...

Účinná kombinace pro péči v balíčku:

1x Vermione® krém BETA + 1x Vermione® STRONG

 • atopický ekzém
 • přináší úlevu od svědění, pálení a šupení
 • suchá pokožka  
 • těžké formy dermatóz
 • v Bio kvalitě a bez parabenů
 • spokojenost pacientů je 95 % 
 • koncentrace účinné látky 25% + 8% 
 • klinické testy
Síla přírody a mimořádná účinnost bioaktivních enzymů urychluje hojení/regeneraci pokožky a nahrazuje terapii místo kortikoidů a antibiotik (klinické testy Prof. MUDr. František Novotný, DrSc.)    

Skladem
Dodání do 2 dnů
860 Kč
 • Informace
 • Podrobný popis
 • Máte dotaz?
 • Hodnocení

Účinky:

Balíček bioaktivních přírodních krémů na ekzémy bez kortikoidů

Dávkování:

2 – 3x denně aplikovat lokálně na onemocněná ložiska kůže

Upozornění:

Světově unikátní patentovaná česká receptura. Netestováno na zvířatech, Bio kvalita, bez parabenů, klinické testy. Skladujte v suchu při teplotě 8-25°C. Chraňte před mrazem a sluncem

Balení po:

Krém Strong 50 ml, Beta 50 ml

Složení:

Vermione® BETA:
Aqua, Squalane, Panthenol, Glycerin, Eathworm (Vermione) Extract, Polyacrylamide, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Oleyl Erucate, Alcohol, C 13-14 Isoparaffin, Butyrospermum ParkiiButter, Calendula Officinalis Flower Extr., Laureth – 7, Magnesium Carbonate, Citric Acid, Acetic Acid, Amorolphallus Konjac Root Extr., Sucrose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool

Vermione® STRONG:
Aqua, Eathworm (Vermione) Extract, Squalane, Panthenol, Simmondsia ChinensisOil, Alcohol, Glycerin, Polyacrylamide, Olea Europaea Oil, Cetylalcohol, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, C 13-14 Isoparafinn, Carthamus Tinctorius Seed Oil, PEG-40 Stearate, Laureth-7, Magnesium Carbonate, Trifolium Pratense Flower Extr., Caffeine, Citric Acid, Acetic Acid, Sucrose, Amorolphallus Konjac RootExtr., Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum

Značka:

Vermione®

Výrobce:

PressCom

Informace a doporučení na těchto webových stránkách o Tradiční čínské a Ayurvédské medicíně, bylinných produktech jsou pouze informativní, nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem západní medicíny. Potravinové doplňky nemají schválené léčivé účinky a nejedná se tedy o lék. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákony o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Vermione Ekzémy balíček

Ekzém se řadí mezi nejčastější kožní onemocnění. Jedná se o neinfekční zánět kůže, který vzniká na alergickém podkladě. Je to obranná reakce imunitního systému na zevní či vnitřní faktory, které působí na lidský organismus.
Zánět může probíhat akutně i chronicky. V akutní fázi se objevuje zarudnutí, otok, mokvání a postupně se vytvářejí drobné puchýřky. Kůže svědí, tvoří se prasklinky a strupy. V chronické fázi postižené místo hrubne a může měnit barvu.

Krémy jsou dermatologicky testovány a mají osvědčení Státního zdravotnického ústavu.

Doporučení

Kombinace krému Vermione® BETA a Vermione® STRONG
Pokud je potřeba pečovat o rozsáhlejší plochy pokožky doporučujeme zakoupit Vermione® MILK.

Síla přírody a mimořádná účinnost bioaktivních enzymů urychluje hojení/regeneraci pokožky a nahrazuje terapii místo kortikoidů a antibiotik (klinické testy Prof. MUDr. František Novotný, DrSc.)

Image 1

Lékař radí

Často se na nás obracejí maminky, kdy jejich děti trpí vyrážkou připomínající ekzém poté, co se vykoupou v bazénu a chlór způsobí tuto reakci. V tomto případě je vhodné aplikovat ještě před koupáním Vermione Milk. To není vodou smývatelné, udržuje na pokožce ochranný filtr a jeho základ je také založen pro ekzematickou léčbu.

Doporučená aplikace: 2 – 3x denně aplikovat lokálně na onemocněná ložiska kůže, která předem omyjte čistou vodou a osušte.

Krém je také vhodný aplikovat na kojence a děti bez ohledu věku.

Působení krémů ...

Krém Vermione® Beta je založen na masťovém základě a díky tomu dokáže pokožku nejen promastit, přičemž se nejedná o mast, ale o krém.
Také pokožce onemocněné ekzémy uleví od svědění, začervenání a vzniku ekzematických stroupků.Tento krém nahrazuje léčbu kortikoidy a z široké praxe dermatologů a kožních lékařů je primárně doporučován na onemocnění ekzémy.
V případě silného poškození, či popraskání pokožky z důvodu dlouholetého ekzematického onemocnění doporučujeme kombinovat s krémem Vermione® Strong, který ránu rychleji zatáhne, vyhojí popraskané ložiska a krém Vermione® Beta kůži promastí a ekzém vyhojí.

Více informací: Jak pomáhají enzymy?

Kůže je největší detoxikační orgán našeho těla…
Má rozlohu 2 m² a váží asi 4kg. Je odrazem vnitřního prostředí vašeho těla. Tvoří bariéru mezi venkovním světem a vnitřním prostředím organismu. Ochrana před vnějším prostředím je však pouze jedna z jejich mnoha funkcí. V kůži je uloženo mnoho receptorů, které reagují na teplo, chlad, tlak nebo i poranění.
více
Jednou z nejčastějších mystifikací je, že by člověk měl získávat všechny důležité živiny ze stravy.
více
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Papája je spojencem pro zdravé srdce a dokáže předcházet ... 
Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup