603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Papája je spojencem pro zdravé srdce a dokáže předcházet ... 
Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89

Vermione Beta - Regenerační, pěstící krém 50 ml

Kvalita výroby: Bioaktivní enzymy
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Popis produktu – obsažené látky účinně napomáhají:

Unikátní regenerační, pěstící a promašťující krém s bioaktivními enzymy a výtažky z kalifornských žížal na řešení i závažných kožních onemocnění ...

Pečuje o pokožku se sklonem:

 • ekzém, lupénka
 • přináší úlevu od svědění, pálení a šupení
 • suchá pokožka
 • celulitida/pomerančová kůže
 • strie
 • dodává pružnost a hebkost pokožce
 • masťový základ se ihned vstřebává
 • jako noční krém
 • v Bio kvalitě a bez parabenů
 • klinické testy
 • koncentrace účinné látky 8%
Krém je vhodný aplikovat na kojence a děti bez ohledu věku.

Síla přírody a mimořádná účinnost bioaktivních enzymů urychluje hojení/regeneraci pokožky a nahrazuje terapii místo kortikoidů a antibiotik (klinické testy Prof. MUDr. František Novotný, DrSc.)
  

Skladem
Dodání do 2 dnů
435 Kč
 • Informace
 • Podrobný popis
 • Máte dotaz?
 • Hodnocení

Účinky:

Celulitida, strie, ekzém, lupénka a suchá pokožka

Dávkování:

2 - 3x denně

Upozornění:

Krém je vhodný aplikovat na kojence a děti bez ohledu věku. Světově unikátní patentovaná česká receptura. Netestováno na zvířatech, Bio kvalita, bez parabenů, klinické testy. Skladujte v suchu při teplotě 8-25°C. Chraňte před mrazem a sluncem

Balení po:

50 ml

Složení:

Účinná látka = Obsažené enzymy získané z výtažku extraktu z kalifornských žížal
Aqua, Squalane, Panthenol, Glycerin, Eathworm (Vermione) Extract, Polyacrylamide, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Oleyl Erucate, Alcohol, C 13-14 Isoparaffin, Butyrospermum ParkiiButter, Calendula Officinalis Flower Extr., Laureth – 7, Magnesium Carbonate, Citric Acid, Acetic Acid, Amorolphallus Konjac Root Extr., Sucrose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool.

Značka:

Vermione®

Výrobce:

PressCom

Informace a doporučení na těchto webových stránkách o Tradiční čínské a Ayurvédské medicíně, bylinných produktech jsou pouze informativní, nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem západní medicíny. Potravinové doplňky nemají schválené léčivé účinky a nejedná se tedy o lék. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákony o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Vermione Beta - Regenerační, pěstící krém 50 ml

Světově unikátní patentovaná česká receptura přírodního krému Vermione® BETA na urychlení regenerace, promaštění a pěstění pokožky, ale i na řešení vážných kožních onemocnění  s bioaktivními enzymy a výtažky z kalifornských žížal ...

Zkušenosti z poradny ...

Krém BETA je přípravek urychlující hojení/regeneraci pokožky, udržovací, ale i preventivní. Je také vhodný aplikovat na kojence a děti bez ohledu věku.

 • Vhodný pro osoby, děti s ekzémy, lupénkou
 • Na celulitidu/pomerančová kůže
 • Jako prevence proti vzniku strií a jizev nejen v těhotenství 
 • Na břicho, hýždě, stehna a ňadra
 • Pro suchou, citlivou pokožku

Síla přírody a mimořádná účinnost bioaktivních enzymů urychluje hojení/regeneraci pokožky a nahrazuje terapii místo kortikoidů a antibiotik (klinické testy Prof. MUDr. František Novotný, DrSc.)

Doporučení 

Dodává pokožce potřebnou pružnost a hebkost. Na povrchu kůže nezůstanete mastná, obsažený masťový základ se ihned po aplikaci dostává hluboko do kožní tkáně a tím nastává promaštění postižených míst nejen na povrchu pokožky.
V případě, že jsou ložiska suchá, popraskaná se sklonem ke krvácení je doporučeno kombinovat s krémem Vermione® STRONG. Možno i kombinovat s krémem Vermione® ALFA, jako denní a noční krém.

To vše bez nutnosti používat přípravky obsahující kortikoidy.

Lékař radí

 • Doporučujeme do široké praxe
 • Jeho aplikace není časově omezena
 • Koncentrace účinné látky 8%
 • pH: 5,0 – 7,0

Krém je plněn do speciálního podtlakového obalu s Airless systémem, který Vám zaručí kompletní spotřebu celého obsahu krému uvnitř balení.

Účinky krému

 • Regenerace pokožky
  Enzymy obsažené v krému Vermione® BETA zlepšují stav kůže i podkoží, podporují hydrataci a prokrvení, zmnožují elastická vlákna, usměrňují aktivitu imunitního systému a celkově optimalizují stav kůže. Díky tomu napomáhá regeneraci.
  Strie jsou různě rozsáhlé praskliny v kůži, obyčejně paralelně orientované, světlejší než okolí. Vznikají v situacích náhlého zvýšení hmotnosti, kdy se kůže nestačí pozvolna přizpůsobovat s tím souvisejícímu rychlému zvyšování objemu některých částí těla. Těhotenství nebo puberta jsou typickými příklady takové situace. Místa nejčastějšího vzniku strií zahrnují břicho, prsa, hýžďové oblasti a stehna. Vzniknou-li, jde o poměrně obtížně a nákladně ovlivnitelný estetický problém. Rozvoji strií je proto třeba předcházet dobrou přípravou kůže v průběhu těhotenství.
   
 • Péče o pokožku 
  Vzhledem k promašťující vlastnosti krému funguje Vermione® BETA skvěle na ekzémy a lupénku, kdy přináší úlevu od svědění a pálení. Kromě okamžité úlevy stabilizuje stav kůže a funguje i preventivně.
   
 • Zlepšuje elasticitu pokožky
  Skvělé výsledky vykazuje Vermione® BETA u aplikací, kde je třeba zvýšit elasticitu kůže – tedy před operacemi s předpokládanými přesuny tkání a všude tam, kde chceme zajistit zvýšenou elasticitu (příprava hráze před očekávaným vaginálním porodem nebo lokální příprava před aplikací implantátů v plastické chirurgii).

V gynekologii a porodnictví, které jsou chirurgickými obory, nacházejí přípravky řady Vermione® BETA velmi široké uplatnění. Klinickou odezvu po aplikaci přípravků monitorujeme na různých pracovištích již mnoho let a na základě zpětné vazby poskytnuté těhotnými ženami a pacientkami můžeme naši zkušenost považovat za rozsáhlou a přesvědčivou.

Více informací: Jak pomáhají enzymy?

Image 1

Lupénka

Lupénka/psoriasis vulgaris, je úporné a pro pacienta velmi nepříjemné kožní onemocnění, pro které je charakteristická tvorba odlupujících se kožních šupin na různých částech těla. Ačkoliv není životu nebezpečná, představuje lupénka pro pacienta výraznou zátěž, a to nejen po stránce zdravotní, ale především ho viditelně označuje a vyčleňuje ho ze zdravé populace.
Proto je v zájmu každého pacienta, u kterého se lupénka objeví, aby spolupracoval s odborníkem a co nejdříve začal s léčbou. Lupénka sice není zcela vyléčitelná, lze ji však léčit a tlumit její příznaky.

Působení krému na lupénku ... 

Krém Vermione® Beta, který díky obsahu 8% účinné enzymatické látky je vyvinut nejen pro ošetření pokožky onemocněnou ekzémy, ale také lupénkou.
Jak již bylo zmíněno, lupénku není snadné úplně vyléčit. Toto onemocnění sebou nese také vnitřní rovnováhu a životosprávu.
Aplikováním krému Beta dosáhneme jejího utlumení od svědění, rozšiřování se, šupení a loupání. Následně dojde k zmenšení a barevné korekci onemocněních ložisek. Krém Beta pokožku dokonale promastí a to nejen na jejím povrchu. Především jak již bylo zmíněno, obsažené enzymy působí vytlačováním směrem na povrch pokožky.

Nepotlačují kožní onemocnění tak, jako je tomu u kortikoidů.

V případě popraskání kůže doporučujeme v kombinaci s krémem Beta aplikovat krém Vermione® Strong, který zatáhne a zahojí popraskaná krvavá ložiska.
Oba krémy byly testovány v senatoriu PROSANUM zaměřené léčbou ekzémů a lupénkou s více než kladnými výsledky u onemocněných pacientů.

Doporučená aplikace: 2 – 3 denně lokálně na postižená suchá místa.

Image 2 

Ekzém

Ekzém se řadí mezi nejčastější kožní onemocnění. Jedná se o neinfekční zánět kůže, který vzniká na alergickém podkladě. Je to obranná reakce imunitního systému na zevní či vnitřní faktory, které působí na lidský organizmus.

Zánět probíhá:

 • Akutně
  V akutní fázi se objevuje zarudnutí, otok, mokvání a postupně se vytvářejí drobné puchýřky. Kůže svědí, tvoří se prasklinky a strupy. 
 • Chronicky
  V chronické fázi postižené místo hrubne a může měnit barvu.

Působení krému na ekzém ...

Krém Vermione® Beta je založen na masťovém základě a díky tomu dokáže pokožku nejen promastit, přičemž se nejedná o mast, ale o krém. Také pokožce onemocněné ekzémy uleví od svědění, začervenání a vzniku ekzematických stroupků.

Krém Vermione Beta nahrazuje léčbu kortikoidy a z široké praxe dermatologů a kožních lékařů je primárně doporučován na onemocnění ekzémy.

V případě silného poškození, či popraskání pokožky z důvodu dlouholetého ekzematického onemocnění doporučujeme kombinovat s krémem Vermione® Strong, který ránu rychleji zatáhne, vyhojí popraskané ložiska a krém Vermione® Beta kůži promastí a ekzém vyhojí.

Často se na nás obracejí maminky, kdy jejich děti trpí vyrážkou připomínající ekzém poté, co se vykoupou v bazénu a chlór způsobí tuto reakci.
V tomto případě je vhodné aplikovat ještě před koupáním Vermione® Milk. To není vodou smývatelné, udržuje na pokožce ochranný filtr a jeho základ je také založen pro ekzematickou léčbu.

Krém je také vhodný aplikovat na kojence a děti bez ohledu věku.

Doporučená aplikace: 2 – 3x denně
Aplikovat lokálně na onemocněná ložiska kůže, která předem omyjte čistou vodou a osušte(zdroj Vermione.cz).

Více informací: Jak pomáhají enzymy?

Ideální spojenec v boji proti viditelným známkám stárnutí pleti je kyselina hyaluronová! Tentokrát však nemáme na mysli injekčně aplikované výplně či topicky aplikované krémy či séra, ale kyselinu hyaluronovou užívanou ústně v podobě doplňků stravy ...
více
Jednou z nejčastějších mystifikací je, že by člověk měl získávat všechny důležité živiny ze stravy.
více
Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Papája je spojencem pro zdravé srdce a dokáže předcházet ... 
Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup