603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00

Nutrihyl® - Kyselina hyaluronová pro výživu kloubů

Nutrihyl®

Úspěšnost produktu Geloren spočívá ve vysoké koncentraci aktivní látky, která se nazývá Nutrihyl® ... 

Image 0

Nutrihyl® - Kyselina hyaluronová pro výživu kloubů

Je to kyselina hyaluronová speciálně vyvinutá pro výživu kloubů savců. Díky této úpravě kyselina hyaluronová dosahuje při ústním podávání maximálního efektu při průchodu trávicím traktem ...

Doplňky stravy obsahující Nutrihyl® slouží jako prevence kloubních problémů a jsou efektivní také při léčbě raných stádií kloubních onemocnění. Tato účinná látka je naprosto bezpečná a bez vedlejších účinků.

Vliv na organismus 

Nutrihyl® snižuje tření v kloubech a tlumí nárazy

Synoviální tekutina slouží v kloubech jako mazivo a tlumič nárazů, přepravuje důležité živiny a odstraňuje odpadní látky z kloubního pouzdra. Klíčovou složkou synoviální tekutiny je kyselina hyaluronová. Jakmile její množství v kloubu klesne, objevují se kloubní obtíže a onemocnění, nejčastěji artróza, osteoartritida, osteochondróza, synovitida nebo tendinitida.

Projevy kloubních onemocnění

 • Bolestivost (artróza, zánět)
 • Ztuhlost
 • Otok
 • Snížení kloubní stabilita
 • Snížená pohyblivost kloubů, šlach a vazů
 • Osteopenie, osteoporóza (řídnutí kostí)
 • Osteoartritida

Obohacení stravy o výživový doplněk Geloren s obsahem Nutrihylu® pomáhá těmto obtížím předejít, nebo je výrazně zmírnit ... 


Image 1

Studie opakovaně prokazují účinnost Nutrihylu®

Pouze pro odbornou veřejnost

 1. Perorální podávání Nutrihylu® výrazně snížilo otok končetin potkanů, u nichž byl vyvolán vývoj adjuvantní artritidy. Pozitivní efekt byl zaznamenán již při velmi nízkých denních dávkách (0,1 mg/kg tělesné hmotnosti).
 2. Na univerzitní ortopedické klinice v Praze byla provedena studie s 27 pacienty po operaci kolene. Skupina užívala směs Nutrihylu® a chondroitin sulfátu po dobu 90 dní. Před a po studii pacienti a lékaři hodnotili otok, bolestivost a schopnost pohybu.
 3. Na Institutu sportovního lékařství v Praze užívalo Nutrihyl® po dobu 90 dní v průběhu sezóny 24 extraligových hokejistů. Stav kolenních kloubů sportovce byl hodnocen před a po ošetření lékařem. Účinnost léčby byla vyjádřena následujícími parametry: pohyblivostí kloubů, svalovou silou, kloubní stabilitou a intraartikulárními problémy.
 4. Vliv perorální aplikace Nutrihylu® byl sledován na skupině samic potkanů, u nichž byla experimentálně vyvolána osteoporóza (simulace procesu u žen po menopauze). Nutrihyl® signifikantně snížil v moči přítomnost látek upozorňujících na poškození kostních tkání a současně vedl k optimalizaci hustoty kostní tkáně ve srovnání se skupinou samic potkanů, které nebyl Nutrihyl® podáván.
 5. Ověřování účinnosti Nutrihylu® probíhalo také na sedmi veterinárních pracovištích a účastnilo se ho celkem 53 koní s různými kloubními obtížemi, např. s akutní, subakutní a chronickou osteoartritidou, artrózou, synovitidou, tendovaginitidou a osteochondrózou. Výsledkem studie bylo zřetelné zlepšení všech kloubních problémů u 91 % koní po 30 dnech od ukončení studie. Účinná látka tlumila zánět i v silně podrážděném kloubu a její užívání vedlo k snížení otoku kloubu, zmírnění kulhání a ústupu bolestivosti.

Výsledky testování ukazují, že perorálně podávaný Nutrihyl® také aktivuje syntézu oxidu dusnatého, jenž má pozitivní vliv na hojení ran, růst vlasů a regenerativní procesy v kůži.

Image 2 

Jak se Nutrihyl® vyrábí?

Nutrihyl® vyvinula a vyrábí ryze česká , jež je předním světovým producentem kyseliny hyaluronové a jejích derivátů. Nutrihyl® vzniká úpravou kyseliny hyaluronové získávané pomocí kvašení, čili přirozenou přírodní cestou. Surovina Nutrihyl® vyniká vysokou čistotou, není toxická a nevyvolává žádné alergické reakce ( zdroj www.Aktivnizvire.cz)

Neobyčejná kyselina hyaluronová

Tento nevětvený polysacharid hyaluronan je přirozenou součástí lidského těla. Nachází se v mezibuněčné hmotě a ve zvýšené koncentraci ji najdeme v očích, v kloubní tekutině či v pokožce. Biologickými účinky se liší v závislosti na své molekulové hmotnosti. Jako aktivní látka nachází své uplatnění zejména při hojení ran, očních operacích, boji proti projevům kloubních onemocnění, jako nosič léčiv nebo při péči o pleť.
V závislosti na své molekulové hmotnosti poskytuje různé biologické účinky, které nacházejí široké uplatnění v medicíně, farmacii a kosmetice.

Biotechnologická výroba

Contipro získává kyselinu hyaluronovou z buněčných stěn bakterií druhu Streptococcus zooepidemicus. Tyto bakterie jsou zbaveny všech patogenů a nepředstavují žádné riziko pro člověka a přírodu. Výsledkem procesu kvašení a následného čištění je kyselina hyaluronová v podobě prášku, nebo dalších forem, např. nanovláken a hydrogelů

Kvalita potvrzená důkazy

Contipro vyspělý výrobní proces umožňuje dosáhnout maximální kvality při zachování nejvyšší etické ohleduplnosti. O tom svědčí uznání auditorů z českého Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) či z amerického Ústavu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Plnění nejpřísnějších norem patří mezi základní konkurenční výhody Contipra.

Aktuality

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Papája je spojencem pro zdravé srdce a dokáže předcházet ... 
Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup