603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00
Aktuality

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? Více info zde

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy? Více info zde

Je nazývána také „čistič krve“, což se odráží na zdravě vypadající ... Více info zde

Papája je spojencem pro zdravé srdce a dokáže předcházet ... Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89

Allnature Aloe Ferox divoká aloe šťáva 1000 ml

Kvalita výroby: Bio
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Popis produktu – obsažené látky účinně napomáhají:

Aloe Ferox (divoká aloe) se od Aloe vera odlišuje vyšším obsahem účinných látek polysacharidů, kterých je v divoké aloe téměř 2x více.
Obsahuje také více přírodního vápníku, železa a aminokyselin. Její přirozená chuť připomínající citrusové plody a sirupovitá konzistence jsou dalšími důvody, proč je Aloe Ferox mezi zákazníky velice populární. ...

 • nastartovat detoxikaci organismu
 • zbavit se toxických a neodbouratelných látek (těžké kovy) 
 • optimalizovat činnost trávícího traktu 
 • aktivovat střevní vyprazdňování 
 • nedostatek krvetvorby (železa) 
 • antibakteriální a protizánětlivé účinky
 • posilovat imunitní systém
 

Skladem
Dodání do 2 dnů
499 Kč
 • Informace
 • Podrobný popis
 • Máte dotaz?
 • Hodnocení

Účinky:

K podpoře imunitního systému

Dávkování:

Užívejte 3x denně 30 ml. Před použitím protřepejte. Lze ředit vodou, ovocnou šťávou nebo užívat samotné. Je možné užít také zevně na pokožku. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců

Upozornění:

Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Není určen jako náhrada vyvážené, pestré stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Uzavřenou láhev skladujte na tmavém místě, po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 8-10 dnů. Země původu Afrika, oblast Karoo. Vyrobeno v Německu

Balení po:

1000 ml, láhev ze zatmaveného skla, dávka na 11 dní

Složení:

Vyrobeno za studena lisovaného vnitřního gelu, bez konzervantů, dochucovadel, bez cukru a aditiv. Pěstováno ekologickým zemědělstvím bez pesticidů a umělých hnojiv. 
Aloe kapská (Aloe capensis, Aloe ferox, čistá šťáva z celých listů, 99,96 %), 0,04 % sorbát draselný Polysacharidy - Acemannan, Cholin, Biotin, Kyselina listová, Inositol, Vitaminy (A, B1, B2, B6, B12, C a E), Enzymy (amylázy, lipázy a bradykinázy), Esenciální mastné kyseliny a aminokyseliny, železo, vápník, zinek, mangan, hořčík, uhličitan draselný

Značka:

Allnature

Výrobce:

Allnature

Informace a doporučení na těchto webových stránkách o Tradiční čínské a Ayurvédské medicíně, bylinných produktech jsou pouze informativní, nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem západní medicíny. Potravinové doplňky nemají schválené léčivé účinky a nejedná se tedy o lék. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákony o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Allnature Aloe Ferox divoká aloe šťáva 1000 ml

Aloe Ferox (divoká aloe) se od Aloe vera odlišuje zejména 2x vyšším obsahem účinných látek polysacharidů, přírodního vápníku, železa a aminokyselin. Vzhledem k omezenému množství rostlin Aloe Ferox, která je k dispozici, se jedná o velice vzácný doplněk stravy. Její přirozená chuť připomínající citrusové plody a sirupovitá konzistence jsou dalšími důvody, proč je Aloe Ferox mezi zákazníky velice populární. 

Popis

Aloe Ferox byla po staletí používána místními domorodci z kmene Khoisan. Aloe Ferox je divoce rostoucí druh aloe, která pochází z hornaté oblasti jižní Afriky. Na celém světě existuje přes 300 druhů aloe, ale Ferox lze najít pouze v několika oblastech jižní Afriky. Nikde jinde na světe ji nenajdete. Jedná se o velice vzácný doplněk stravy, který ve světě vyrábí pouze několik společností.
Aloe Ferox roste v přirozeně čisté a znečištěním nedotčené divoké přírodě. Není uměle hnojena, ani ošetřována pesticidy. Listy jsou sklízeny ručně, pouze 1x za 4 roky a ze spodní části rostliny, tak aby nebyla poškozena. Díky tomu, že rostliny ve volné přírodě rostou pomaleji, mají mnohem více času střádat účinné látky uvnitř buněk tvořících jednotlivé listy a právě v tom spočívá výhoda, vyšší obsah účinných látek mezi Aloe Vera, která je uměle pěstovaná na plantážích a Aloe Ferox roustoucí ve volné přírodě.
Vyrobeno za studena lisovaného vnitřního gelu z celých listů rostliny a stabilizováno pasterizací bez obsahu uměle přidaných látek (barviv, sladidel a dochucovadel) . 

Dle speciální biofotonové analýzy doktora Poppa vědci prokázali, že biologická dostupnost účinných látek je z divoce rostoucích rostlin až 10x vyšší, než z uměle pěstovaných.

Účinky a vlastnosti

Napomáhá:

 • normalizovat hladinu cukru v krvi 
 • při redukci tělesné hmotnosti
 • stres, napětí, únava
 • snížení citlivosti k infekcím a posílení imunitního systému
 • silný antioxidant 
 • ochrana před volnými radikály a stárnutí buněk
 • účinky na kůži (protizánětlivé, antiseptické, uklidňující a regenerační)
 • pozitivní vliv na kožní onemocnění 
 • celková detoxikace organismu
 • funkční stabilizace trávící soustavy 

Po celém světě vzniklo již více než 400 studií o Aloe Ferox a bez pochyby budou vznikat další, protože cesta za přírodou a jejími vzácnými dary je tou správnou volbou.

Hlavní účinné látky

 • Polysacharidy (acemannan)
  Složité cukry jsou schopny vázat na sebe velké množství vody, což je důvod, proč Aloe Ferox přežije bez úhony i několik měsíců v suchém žáru pouště bez vody. Využití v kosmetice pro silné hydratační účinky.
  Acemannan je forma cukru, která se až do puberty tvoří v těle člověka sama, později již musí být do organismu dodávána. Tato forma cukru je obsažena v několika málo vzácných rostlinách, ke kterým patří i Aloe Ferox, nebo se vyskytuje například ve žraločí chrupavce.
 • 7 z 8 esenciálních aminokyselin
 • Enzymy
  Biokatalyzátory, lipázy a proteázy 
 • Vitamíny E, C, B1, B2, B3,B5, B6 včetně B12 
 • Minerály
  Hořčík, mangan, zinek, měď, chrom, vápník, sodík a draslík 
 • Laktát hořčíku, lignin
 • Mastné kyseliny
  Kampesterol, cholesterol a beta sitosterol
 • Kyselina salicylová

Více info využijte poradenství


Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete.

Rozvoj nádorů, optimální trávení, víc energie...
Malé fialové bobulky Açaí připomínají modré hroznové víno. Pochází z palmy Açaí, která roste ve střední a jižní Americe, zejména v amazonských deštných pralesích.
více
Funkční obranyschopnost je základem našeho přežití. Víte jaké vitamíny a minerály Vám nesmí chybět?
více
Podpora imunity, záněty, střevní činnost ...
více
Podpora imunity, stimulace krvetvorby ... 
více
Aktuality

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? Více info zde

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy? Více info zde

Je nazývána také „čistič krve“, což se odráží na zdravě vypadající ... Více info zde

Papája je spojencem pro zdravé srdce a dokáže předcházet ... Více info zde

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup