603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00
Aktuality

Nejen covid, očkování, ale i jiné infekce a silná míra stresu ovlivňují kvalitu Vašich vlasů či jejich padání. Anti Hair Loss program Vám pomůže znovu obnovit zdravý stav vlasů, jejich pevnost a kvalitní růst.
Více info zde ...

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Jak napomáhat při odstranění akné? Více info zde ...

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89

Vermione Alfa - Hydratační, regenerační a ochranný krém 50 ml

Kvalita výroby: Bioaktivní enzymy
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Popis produktu – obsažené látky účinně napomáhají:

Unikátní hydratační, regenerační a ochranný krém s bioaktivními enzymy a výtažky z kalifornských žížal na řešení i závažných kožních onemocnění ...

Pečuje o pokožku se sklonem:

 • nehtové mykózy
 • hydratační krém na vysušenou pleť a vrásky
 • červené žilky
 • růžovka/rosacea
 • pigmentové skvrny
 • po UV záření/slunění
 • stimulovat syntézu kolagenu (omlazení pokožky)
 • v Bio kvalitě a bez parabenů
 • spokojenost pacientů je 95 % /klinické testy
 • koncentrace účinné látky 15%
Síla přírody a mimořádná účinnost bioaktivních enzymů urychluje hojení/regeneraci pokožky a nahrazuje terapii místo kortikoidů a antibiotik (klinické testy Prof. MUDr. František Novotný, DrSc.)  

Skladem
Dodání do 2 dnů
415 Kč
 • Informace
 • Podrobný popis
 • Máte dotaz?
 • Hodnocení

Účinky:

Omlazení, hydratace pleti, červené žilky, rosacea, pigmentové skvrny a nehtové mykózy

Dávkování:

1-2x denně

Upozornění:

Světově unikátní patentovaná česká receptura. Netestováno na zvířatech, Bio kvalita, bez parabenů, klinické testy. Skladujte v suchu při teplotě 8-25°C. Chraňte před mrazem a sluncem

Balení po:

50 ml

Složení:

Účinná látka = Obsažené enzymy získané z výtažku extraktu z kalifornských žížal. Koncentrace účinné látky: 15%

Aqua, Eathworm (Vermione) Extract, Squalane, Panthenol, Persea Gratissima Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Glycerin, Polyacrylamide, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Alcohol, C 13-14 Isoparaffin, Cetylalcohol, PEG-40 Stearate, Laureth-7, Citric Acid, Acetic Acid, Amorolphallus Konjac Root Extr., Magnesium Carbonate, Sucrose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Citronellol, Geraniol, Linallol

Značka:

Vermione®

Výrobce:

PressCom

Informace a doporučení na těchto webových stránkách o Tradiční čínské a Ayurvédské medicíně, bylinných produktech jsou pouze informativní, nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem západní medicíny. Potravinové doplňky nemají schválené léčivé účinky a nejedná se tedy o lék. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákony o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Vermione Alfa - Hydratační, regenerační a ochranný krém 50 ml 

Denní hydratační, regenerační a ochranný krém s bioaktivními enzymy na urychlení regenerace problematické pleti, kožních problémů s dlouhotrvajícím účinkem ...

Vermione® ALFA je speciální hydratační krém založený na biologickém extraktu z kalifornských žížal, obsahujícím blahodárné bioaktivní enzymy. Ty pronikají do spodních vrstev pokožky a tam dodávají potřebné vitamíny a zároveň zlepšují regenerační vlastnosti a schopnosti. Díky tomu je mimořádně vhodný pro použití při problematické pleti. 

Zkušenosti z poradny ...

Krém ALFA je přípravek udržovací a preventivní. Jeho aplikace není časově omezena.

 • Písně nohou/ zápach a pocení
 • Nehtové mykózy
 • Pro všechny typy pleti s nedostatkem hydratace 
 • Zabraňuje tvorbě vrásek a redukuje již vzniklé
 • Červené žilky
 • Růžovka/rosacea
 • Koriguje pigmentové skvrny¨
 • Po ozařování laserem

Síla přírody a mimořádná účinnost bioaktivních enzymů urychluje hojení/regeneraci pokožky a nahrazuje terapii místo kortikoidů a antibiotik (klinické testy Prof. MUDr. František Novotný, DrSc.)

S Vermione® ALFA byly prováděny testy na vymezených partiích, nejčastěji na obličeji a rukou, přičemž na jedné straně byl krém pravidelně užíván a druhá byla ponechána bez ošetření. Pozitivní výsledek byl jasně patrný na straně ošetřené. Kladný efekt byl zřetelný do 10 dnů.

Doporučení

Kombinovat s krémem Vermione® BETA, jako denní a noční krém.

Lékař radí

Přípravek Vermione® ALFA je vhodný pro všechny druhy pleti. Je hydratační a má vliv na zlepšení stavu pleti. Především ho doporučujeme jako denní krém proti vzniku vrásek a kožních onemocnění pleti a pokožky. 

 • Spokojenost pacientů je 95 %
 • Doporučujeme do široké praxe
 • Koncentrace účinné látky 15%
 • pH: 5,0 – 7,0
 • Minimální dráždivost

Krém je plněn do speciálního podtlakového obalu s Airless systémem, který Vám zaručí kompletní spotřebu celého obsahu krému uvnitř balení.

Image 1

Suchá pleť

Kůže tvoří přirozenou překážku mezi zevním prostředím a našim tělem. Jde o překážku mechanickou, jelikož brání prostupu různých látek či mikrobů dovnitř těla kožní tkáně.
Pot, který je na kůži vylučován má kyselé pH a obsahuje látky ničící mikroby a imunologickou obnovu, protože kůže je součástí obranyschopnosti těla – žije na ní spousta mikrobů pro nás prospěšných, které brání v uchycení a zabydlení mikrobů choroboplodných.
Pokud je kůže porušena, je tím snížena i naše schopnost bránit se zevním vlivům. Nejčastější formou narušení kůže je její vysušení.

Působení krému na suchou pleť ... 

Krémy Vermione® jsou vyráběny na masťovém základě, který v krému zastupuje nepostradatelnou složku pro hydrataci a promašťující vlastnost. Obsažené enzymy obnovují a vyživují imunitu kožních buněk, které produkují kožní pot a maz v přiměřeném a zároveň potřebném množství které zabraňuje vysušení pleti.

Doporučená aplikace: 2 – 3x denně lokálně na postižená vysušená místa, či celoplošně dle potřeby.

Image 2

Pigmentové skvrny

Melasma, neboli chloasma je zvýšená pigmentace obličeje u lidí s tmavší pletí. Má genetický podklad a je podmíněna slunečním zářením a hormonálními vlivy.

Objevuje se:

 • u těhotných žen
 • u žen užívajících hormonální antikoncepci
 • při novotvarech produkujících estrogeny

Melasma se jeví jako hnědavá, ostře ohraničená, plošná skvrna na kůži obličeje, zejména na čele, spáncích a tvářích. Zvýrazňuje se po ozáření slunečními paprsky, po ozařování laserem, či po chemoterapii.
Skvrny na kůži se mohou objevit s přibývajícím věkem, či při pobytu na slunci v kombinaci s užitím některých léků nebo potravin, parfémů a jiných kosmetických přípravků.

Působení krému na pigmentové skvrny ... 

Krém Vermione® Alfa je určen na vrásky, hydrataci, ale především ke korigaci pigmentových skvrn vzniklých díky nepříznivým vlivům jako je stáří, UV záření, solárium, laserové ošetření či na pigmentaci vzniklou po chemoterapii ...

Ze zkušeností se sdružením MammaHelp centrem, kde si všechny ženy prošly rakovinou prsu a v mnoha případech i chemoterapií víme, že lze krém Vermione Alfa aplikovat také na pokožku hlavy. Enzymy rychleji zregenerují poškozená vlasová lůžka a výsledkem je urychlený růst zdravých vlasů.

Doporučená aplikace: 1 – 2x denně lokálně na postižená místa, či celoplošně dle potřeby (zdroj Vermione.cz).

Více informací: Jak pomáhají enzymy?

Hyperpigmentace charakterizuje ztmavení pleti, které je způsobené naprodukcí pigmentu zvaného melanin. Jedná se o relativně častý jev, který většinou neprovází žádná zdravotní rizika. Problémem s hyperpigmentací tak bývá spíše estetický ...
více
Stav, kdy se na pleti začínají objevovat vrásky a další příznaky stárnutí dříve, než je běžné je předčasné stárnutí.
Pleť v oblasti obličeje je mnohem jemnější a slabší, než na zbytku našeho těla ...
více
Aktuality

Nejen covid, očkování, ale i jiné infekce a silná míra stresu ovlivňují kvalitu Vašich vlasů či jejich padání. Anti Hair Loss program Vám pomůže znovu obnovit zdravý stav vlasů, jejich pevnost a kvalitní růst.
Více info zde ...

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Jak napomáhat při odstranění akné? Více info zde ...

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup