603 48 77 89      Po-Pá 8:00 - 17:00
Aktuality

Červená skvrna od klíštěte může ukazovat na lymeskou boreliózu.
Více info zde ...

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89

Co je STREPTOkill®?

100% přírodní antiseptikum, které využívá především stahující účinky tříslovin dubu podpořené extrakty z deseti bylin. Účinné látky jsou ve Streptokillu silně koncentrovány a dosahují výjimečných výsledků. Streptokill dokáže fyzicky izolovat a ničit bakterie. Působí nejen na streptokoky, ale reaguje i s ostatními patogeny, proto je vhodné jeho použití nejen při angíně, ale i při ostatních nemocech.

Kde pomůže?

V níže uvedeném zkráceném seznamu vybíráme nemoc respektive problém, který by Vás mohl trápit (více podrobností na  www.streptokill.info/cz, nebo www.stre.cz, www.angina.cz). Dozvíte se tak nejen základní informace o vybrané nemoci, ale především doporučení ohledně způsobu použití a dávkování Streptokillu.

STREPTOkill funguje

 • Angína
 • Afty
 • Akné
 • Bodnutí hmyzem, štípnutí
 • Bolavé dásně
 • Bolest v krku
 • Bolest v uchu
 • Hemoroidy
 • Infekce pochvy
 • Klíště
 • Opar
 • Otevřené rány
 • Paradentóza
 • Plíseň
 • Rýma
 • Vyrážky
 • Zánět dutin
 • Zánět středního ucha ...

Přesto, že jsou některé z uvedených nemocí virového původu, Streptokill dokáže i tam pomoci, protože častým následek virové infekce bývá i infekce bakteriální, která může průběh nemoci výrazně zhoršit a prodloužit. Především z tohoto důvodu je velmi vhodné použít Streptokill i u těchto virových onemocnění, jako jsou například opary, kde velmi urychlí hojení.

STREPTOkill ANGÍNA

ANGÍNA

Co je angína?

Angína je infekce buď virového, nebo bakteriálního původu, která vyústí v zánět krčních mandlí. Mandle postižené angínou ztrácí svoji schopnost bojovat s infekcí a naopak se mohou stát rizikem. Angína má i rychlý nástup s jednoduše poznatelnými znaky (horečka, silná bolest v krku, problémy s polykáním, bolest hlavy, malátnost) a nejčastěji je způsobena bakterií streptokoku pyogenes ...

Dávkování při angíně:

Při angíně je vhodné řídit se dávkováním uvedeným na obalu Streptokillu, tzn. 5-20 krát denně 2-4 krát stříknout na postižená místa v hrdle a polknout, případně možno také naředit v malé skleničce v poměru 1 díl Streptokillu (20 stříknutí = cca 2 ml) + 3 díly vody (kávová lžička = cca 6 ml) a vykloktat.

Frekvenci a objem dávkování řídíme podle intenzity příznaků. Jinými slovy, pokud jsou příznaky silné, pak aplikujeme na horní hranici výše uvedeného intervalu a naopak cítíme-li jen škrábání v krku resp. možné zvětšení mandlí, pak stačí Streptokill aplikovat v nižších dávkách. Důležité ale je použít Streptokill jakmile máme pocit, že v krku není něco v pořádku. Pokud se jedná o virovou infekci, rozhodně nic nezkazíme a pokud se jedná o počáteční stádium streptokokové angíny, pak pozici streptokoka výrazně oslabíme a pokud mandle nejsou v extrémě špatném stavu, tak by k rozvoji angíny nemělo vůbec dojít.

Dávkování při prevenci angíny:

Použití Streptokillu při jakémkoliv nepatřičném pocitu v krku je tou nejlepší prevencí angíny. Na druhou stranu užívání bez jakýchkoliv příznaků zánětu v hrdle není nutné, i když by samozřejmě ničemu nevadilo. Jakmile ale ucítíte sebemenší náznak škrábání v hrdle okamžité užití Streptokillu velmi doporučujeme. Zabrání totiž rozvoji zánětu a streptokok by tak neměl mít šanci způsobit akutní angínu. Jsou-li příznaky minimální nebo máte-li jen pocit, že by v krku nemuselo být něco v pořádku, stačí jen jedno stříknutí na každou mandli, eventuálně pouze jediné stříknutí do zadní části hrdla a následné několikeré polknutí, aby se Streptokill lépe rozprostřel.

Při zřejmých bolestech v krku je možné se řídit dávkováním uvedeným na obalu Streptokillu, tzn. 5-20 krát denně 2-4 krát stříknout na postižená místa v hrdle a polknout, případně možno také naředit v malé skleničce v poměru 1 díl Streptokillu (20 stříknutí = cca 2 ml) + 3 díly vody (kávová lžička = cca 6 ml) a vykloktat.

Níže naleznete základní informace o angíně, nicméně pokud chcete tyto informace v ucelenější a přehlednější formě, pak doporučujeme navštívit specializovaný portál o angíně www.angina.cz

AKNÉ

Co je akné?

Je nejběžnějším onemocněním kůže, týkající se vlasových míšků a mazných žláz a jejich následným zanícením. Projevuje se mnoha typy pupínků a vřídků.

Dávkování:

Odstříkněte Streptokill do malé skleničky, v ní namočte tyčinku s vatovými konci nebo kousek plátna a těmi pak akné potírejte. Aplikace Streptokillu rozprašovačem ústního aplikátoru přímo na akné se nedoporučuje z jediného důvodu, aby nedošlo k zasažení očí. Pokud by přeci jen došlo k zasažení očí, tak oči vypláchněte proudem čisté vody. Frekvence aplikace není nijak omezena, takže se dá jednoduše říci, že čím častější je aplikace, tím dříve a tím lepšího účinku dosáhneme.

BOLEST  V  KRKU

Co je bolest v krku?

Bolest v krku může mít spousty příčin, ale nejčastější z nich jsou onemocnění buď virová (nachlazení, chřipka, mononukleóza), nebo bakteriální (angína, chlamydia, bakterie streptokoku), refluxní onemocnění jícnu, alergie ...

Nejčastejší příznaky: problémy s polykáním, zvětšené mandle, škrábání v krku, bílé skvrny na mandlích ...  

Dávkování:

Bolest v krku může mít mnoho příčin. Obecně se dá říci, že se jedná o infekci, která bývá snášena o to hůře, o co horší je stav našich krčních mandlí. Je-li bolest v krku způsobena virovou infekcí, pak si s ní musí poradit především náš imunitní systém a Streptokill jen pomáhá zmírňovat průběh a následky infekce. Pokud je původcem bakterie, pak Streptokill pomáhá v boji proti samotnému původci, což bývá ,např. v případě klasické angíny, většinou streptococcus pyogenes.

Při bolestech v krku je možné se řídit dávkováním uvedeným na obalu Streptokillu, tzn. 5-20 krát denně 2-4 krát stříknout na postižená místa v hrdle a polknout, případně možno také naředit v malé skleničce v poměru 1 díl Streptokillu (20 stříknutí = cca 2 ml) + 3 díly vody (kávová lžička = cca 6 ml) a vykloktat. Frekvenci a objem dávkování řídíme podle intenzity příznaků.

STREPTOkill LOGO

BOLEST  V  UCHU

Co je bolest v uchu?

K nejčastějším příčinám bolesti uší bývá zánět ucha, nahromadění ušního mazu, změna nadmořské výšky, zánět v krku, angína, zánět nosu, cizí předmět v uchu, hromadění tekutin hluboko v ušním bubínku, prasklý ušní bubínek, problémy se zuby moudrosti. Postihuje dětskou, ale i dospělou populaci ...

Dávkování:

Pokud je v uchu zánět, pak může být aplikace neředěného Streptokillu poměrně bolestivá. Obecně se dá říci, že čím silnější je zánět, tím větší bolest aplikace Streptokillu přivodí. Tato bolest indikuje, že Streptokill účinkuje a ve zvýšené intenzitě trvá většinou několik desítek vteřin. Je-li ucho zdravé, tak pravděpodobně aplikaci Streptokillu vůbec neucítíte, což platí např. i při aplikaci v ústech.

I z výše uvedeného důvodu doporučujeme Streptokill do ucha aplikovat ve zředěné formě. Nejprve do malé skleničky nastříkejte 1 díl Streptokillu (20 stříknutí = cca 2 ml), pak přidejte 3 díly vody (kávová lžička = cca 6 ml). Do naředěného Streptokillu pak namočte kus vaty nebo jiný tampon a zasuňte do ucha. Je také možné lehnout si na bok a přímo do vnitřního ucha nakapat několik kapek naředěného Streptokillu jako do trychtýře. Poté je vhodné několikrát polknout, což pomůže protečení kapky co nejdále do středního ucha, kde bývá centrum zánětu.

Při další aplikaci už můžete zkusit Streptokill aplikovat méně zředěný nebo nezředěný, vzhledem k účinkům dříve aplikovaného naředěného Streptokillu už bude případná bolest rozhodně menší, než pokud bychom aplikovali rovnou nezředěný Streptokill.
Aplikaci přímo rozprašovačem ústního aplikátoru nedoporučujeme, protože by mohla způsobit nežádoucí tlak na vnitřní ucho.Když ani několikanásobná aplikace Streptokillu výrazně nezlepší Vaše příznaky, tak určitě navštivte lékaře, pokud jste tak již neučinili.

HEMOROIDY

Co jsou hemoroidy?

Hemoroidy jsou zvětšené žíly v oblasti řitního kanálu a konečníku. Pokud se hemoroidy vytvoří v řitním kanálu, jde o hemoroidy vnitřní a pokud na venkovní straně konečníku, jedná se o hemoroidy vnější. Častými projevy hemoroidů bývá bolest v okolí konečníku, svědění, bouličky v jeho okolí a jeho opuchnutí, krev ve stolici, nebo krvácení při vylučování.

Dávkování:

Hemeroidy je možné potřít roztokem ředěného Streptokillu. Nejprve do malé skleničky nastříkejte 1 díl Streptokillu (20 stříknutí = cca 2 ml), pak přidejte 3 díly vody (kávová lžička = cca 6 ml). Do naředěného Streptokillu pak namočte kus vaty nebo jiný tampon a potírejte konečník. V případě, že je konečník velmi narušen a aplikace takto naředěného Streptokillu by Vám způsobovala bolest, je možné samozřejmě provést větší zředění. Také je možné aplikovat Streptokill ve formě sedací koupele, kdy do vody přidáme Streptokill v poměru alespoň 1:200, tzn. 5 ml Streptokillu (cca 50 stříknutí z ústního aplikátoru) na jeden litr vody.

INFEKCE  POCHVY

Co je infekce pochvy?

Infekce pochvy jsou častým problémem u mnoha žen. Velmi často se tak stává změnou v poševní flóře, úbytkem mléčných bakterií, které chrání pochvu před útoky patogenních mikroorganizmů. Bývají způsobeny několika různými příčinami a doprovázejí je často podobné příznaky, které jsou často ženami mylně považovány za velmi častou kvasinkovou infekci.

Nejčastější příznaky: infekce pochvy jsou často doprovázeny svěděním, výtoky, zarudnutím pochvy a jejího okolí, citlivost, nateklost ... 

Dávkování:

Streptokill zřeďte v poměru 1 ku 3 (případně i 1 ku 6) a potírejte okolí pochvy nebo namočte tampon v takto zředěném Streptokillu a zaveďte do pochvy. Postup ředění Streptokillu v poměru 1 ku 3: Nejprve do malé skleničky nastříkejte 1 díl Streptokillu (20 stříknutí = cca 2 ml), pak přidejte 3 díly vody (kávová lžička = cca 6 ml). Případně je možné aplikovat Streptokill ve formě sedací koupele, kdy do vody přidáme Streptokill v poměru alespoň 1:200, tzn. 5 ml Streptokillu (cca 50 stříknutí z ústního aplikátoru) na jeden litr vody.

PLÍSEŇ

Co je plíseň?

V našich tělech (ústech, krku, pohlavních orgánech, střevech) žijí ve vzájemné rovnováze kvasinky mnoha rodů. Pokud dojde k jejich velkému přemnožení, je zasažen náš imunitní systém, díky kterému mohou vzniknout nejrůznější onemocnění.

Plíseň může napadnout:

 • nehty (otok, diskolorace, uvolňování v lůžku)
 • oči (zarudlost, citlivost) 
 • kůže (plísňová onemocnění, svědění, puchýře, boláky)
 • pohlavní orgány (záněty, výtoky, puchýřky)
 • zažívací ústrojí (průjmy, zácpy, nadýmání, zápach z úst, afty)
 • hlava (bolest, migrény)
 • srdce, plíce, klouby ... 

Dávkování:

Na místa postižená plísní, např. mezi prsty u nohou, aplikujte Streptokill nejlépe přímo ústním aplikátorem a pokud místo není bolestivě popraskané, je dobré Streptokill vetřít do pokožky. Frekvence aplikace není nijak omezena, takže se dá jednoduše říci, že čím častější je aplikace, tím dříve a tím lepšího účinku dosáhneme.

RÝMA

Co je rýma?

Rýma, nebo také zánět sliznice dutiny nosní je velmi běžným onemocněním, kterým někteří lidé trpí i několikrát ročně, zejména v podzimním nebo zimním období. Rýmu způsobují viry (několik desítek druhů, nejčastěji však adenovirus, nebo vir influenzi), ale někdy také různé alergie. Projevuje především výtokem z nosu. Nejdříve je čiré barvy a bývá řidší, ale s přibývajícím časem mění zabarvení i hustotu, což je způsobeno zánětem, který celou sliznici prokrví. Rýmu doprovází i kýchání a zacpaný nos, bolest hlavy i celková únava. 

Dávkování:

Pokud chceme Streptokill aplikovat do nosu, je třeba ho nejprve naředit, protože aplikace neředěného Streptokillu by byla příliš bolestivá. Nejprve tedy do malé skleničky nastříkejte 1 díl Streptokillu (20 stříknutí = cca 2 ml), pak přidejte 6 dílů vody (kávová lžička = cca 12 ml). Lehněte si na záda a naředěný Streptokill nalijte do nosních dírek (nejjednodušší je to s pomocí injekční stříkačky nebo když naředěný Streptokil nalijete do prázdné lahvičky od již spotřebovaného Streptokillu a aplikujete do nosu pomocí ústního aplikátoru.

Aktuality

Červená skvrna od klíštěte může ukazovat na lymeskou boreliózu.
Více info zde ...

Program HAIR EXPRESS PROFESSIONAL vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů!
Více info zde ...

Chcete podpořit dobrý stav svých kloubů, chrupavek, vazů a šlach? 
Více info zde ...

Máte problémy s padáním, řídnutím, či nedorůstáním vlasů? Máte ve vlasech lupy?
Více info zde ...

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo využít náš online chat vpravo níže.
+420 603 48 77 89
imgVyhoda
Odborné poradenství
imgVyhoda
Praxe v oboru od roku 1991
imgVyhoda
Komplexní program s
týmem lékařů
imgVyhoda
Individuální přístup